אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
2018 הסתיימה זה מכבר, ואיתה הישגים רבים וחשובים: שנה עם מחזורי מכירות חודשיים גבוהים, בשנה זו הצטרפנו לתמריץ "בונוס יושב הראש“, זו היתה שנה עם מספר שיא של משתתפים בכנס הבינלאומי בארה“ב ומספר שיא של משתתפים בתמריץ ה -Eagle Manager, וכמובן, שיאים אישיים של משווקים ומנהלים.

הצמיחה שנהנינו ממנה במשך השנה היא תוצאה של עבודה מאומצת ומשותפת של קבוצות המשווקים בכל רחבי הארץ. כל הכבוד על ההישגים, זה לא מובן מאליו. הנחישות של המשווקים ושל מנהיגי הקבוצות הללו באה לידי ביטוי בתהליכי העבודה, בעקביות הביצוע, בהשתתפות באתגרים ובאירועים שהחברה ארגנה ובניהול מפגשי הדרכה מרוכזים בתוך הקבוצות עצמן. כלל הפעילויות הללו העלו את רמת התוצאות, וכפועל יוצא גם את רמות המוטיבציה האישית להמשך הדרך.
במשך השנים האחרונות אני רואה כיצד Forever עושה מאמצי ענק כדי לאפשר ל-FBOs בכל העולם לממש את שלל ההזדמנויות שיש בתכנית השיווקית שלה, כשבסיס התוכנית השיווקית קיים מיומה הראשון ומשקף את הראייה המדהימה ארוכת הטווח של רקס מוהן, מייסד החברה. לאורך השנים נוספו לתוכנית הקלות רבות שמאפשרות להעצים את יתרונות התוכנית הזו. אפשר למנות ביניהן את בונוס יושב הראש שבמסגרתו חולקו ב-30 השנים האחרונות יותר מ-053 מיליוני דולרים! ואת תמריץ ה- EM שממש לאחרונה גם פתח בפני המשווקים עוד דרך להתקדם במעלה הדרגות של התכנית השיווקית.
אני משוכנע ש-2019 תהיה שנה של הצלחות רבות אף יותר, נמשיך את העשייה המשותפת שלנו, נפעל בנחישות כדי להגדיל את מספר השותפים העסקיים שלנו, ונוביל אותם באותה דרך נהדרת של Forever.

בהצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה