אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
למרבה מזלי, בלימודיי בתיכון, לימדו אותי מורים בעלי שיעור קומה אישי שהשאירו את חותמם עלי.

חלק מתהליך הלימוד היה תיאורטי וחלק התנהל תוך לימוד עצמי עשיר בשאלות, במציאת פתרונות באופן אישי או בעזרת קבוצת תלמידים. חווית הלימוד הזו לימדה אותי שעורים רבים שמלווים אותי בכל שנות עבודתי ב-Forever.

זכיתי ללמוד ממורים שהעשירו אותי מניסיונם הרב, ושחסכו ממני כמה חוויות כואבות. פעמים רבות אנחנו חושבים שאנחנו ״ממציאים את הגלגל״, אבל הניסיון הנצבר של המורים שלנו, תמיד יהיה לו ערך רב יותר. עבודה עם הכלים שהועברו אלינו יכולה לגרום בתחילה לתחושה של “זו לא הדרך שלי”, או “אני לא יכול לעשות כך”, אבל זה נובע מכך שאנו ״מסתכלים מבחוץ״ ולא נמצאים בתוך התהליך. עבודה עקבית תעזור לנו לאמץ את הדרך של מורינו, ולתרגם אותה לשפה האישית שלנו, וכך להפוך אותה לדרך שלנו.
אני זוכר שבימי נעוריי, עלתה בי השאלה: האם אוכל להתמיד כשאני לא תמיד רואה את כל התמונה. זה קרה כשהתאמנתי באתלטיקה עם מחזיק שיאי ישראל בריצות קצרות, המטרה שלי היתה, כמובן, לנצח אותו, אך הוא ניצח אותי בכל פעם מחדש. התיסכול שבהפסד הפך לסיפוק רב כשהמאמן שלי הציע שאשנה את הגישה ואבין שבזכות התחרויות הללו מולו, בזכות ההתמדה, הגעתי לשיא המהירות האישי שלי אי פעם.
חוויות רבות בחיים לימדו אותי את כוחה של ההתמדה, ועזרו לי להבין את ״הלמה״ שלי. זה הצריך ממני לצאת מאזור הנוחות ולאמץ דרכים חדשות.
להאמין בדרך חדשה זו לא משימה פשוטה, במיוחד שלא תמיד האנשים מסביבנו תומכים בדרך הזו.
כשפגשתי את Forever רבים הסתכלו מהצד וחשבו שאני קצת “משוגע”, אבל לא נתתי לרעשי הרקע האלה להזיז אותי מהדרך שלי, והיום אני גאה מאד בתוצאה ובהישגים של כל בעלי העסקים ב-Forever.
כל אחד צריך להתמקד בעשייה עקבית, ללמוד ולשכלל את העשיה האישית כדי להגיע לתוצאות יותר טובות בכל פעם, ואת כל הידע והניסיון הזה לחלוק עם אנשי הצוות החדשים. כשאנחנו מלווים אותם ועוזרים להם להפוך את Forever “שלכם” ל – Forever “שלנו” – הם הופכים לחלק מאד משמעותי מהארגון הנפלא הזה ולא משנה אם הם משווקים בכירים, מנהלים נוסקים או מנהלי יהלום.

לפני כמה ימים שבנו מהכנס הגלובלי בסטוקהולם. כשראיתי את הקבוצה הגדולה של המשווקים שהגיעו איתי מהארץ, לא היה גאה ממני. התרגשתי במיוחד לראות את המשווקים שזכו לראשונה בארץ בבונוס היו״ר.

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של