אומנם החורף הישראלי כמעט שאינו מורגש יחסית לחורפים על פני הגלובוס, עדיין, הירידה בטמפרטורה ומזג האוויר המשתנה משפיע גם כאן על עורכם
תמונה של אישה ומטריה

טמפרטורות נמוכות יכולות לגרום לירידה באיכות זרימת הדם לעור ולהרחבת נימי הדם, דבר העלול לגרום להיווצרות גוון עור עמום, יבש, מגרד או מגורה. למעשה, במהלך תקופת החורף, סוג העור האופייני לכם עשוי להשתנות. עור שמנוני עשוי להפוך לעור מעורב (שילוב של אזורים שומניים ויבשים), עור מעורב עשוי להפוך לעור יבש ועור יבש עשוי להפוך לאדום מלווה בכתמים יבשים יתר על המידה. ללא קשר לסוג העור, האתגר הגדול ביותר בתקופת החורף בנוגע לבריאות העור, הינו ללא כל צל של ספק, שמירה על לחות העור במידה מספיקה.
על מנת לשמור על עור בריא במהלך חודשי החורף, מומלץ לעדכן את שגרת הטיפול בעורכם, כך שתתאים לתנאי מזג האוויר המשתנים. להלן מספר צעדים פשוטים שיכולים לסייע בהפיכת עורכם לחסין בתקופת החורף.

׳פילינג׳ עדין

יתכן והדבר יישמע מנוגד להיגיון, אולם ׳פילינג׳ עדין של העור יכול למעשה לסייע לתחליבי הגוף ולקרמים להשיג תוצאות טובות יותר. העור משיל תאי עור מתים כל הזמן ובמידה ולא נסיר אותם, תאי עור מתים אלו עלולים למנוע מסוגי קרם הלחות השונים לשקוע עד הסוף לתוך עורכם. סוניה – תחליב ניקוי עמוק הינו קרם עדין המסייע בתהליכים הטבעיים של העור בעזרת שילוב מושלם בין אלו ורה מרגיע, גרגרי חוחובה מרככים טבעיים וגליצרין מחליק. הקרם הזה עדין מספיק על מנת לאפשר שימוש בתדירות של פעמיים בשבוע ומכיל את היתרון שמגיע עם האלו ורה של הוספת לחות לעור.

שדרגו את קרם הלחות שלכם

רבים מאתנו זקוקים לקרם לחות שמנוני יותר לפנים ולגוף. גם אם אתם עושים שימוש בתחליבים קלי משקל בלבד במרבית הזמן, יתכן ותגלו כי במהלך חודשי החורף, אתם זקוקים לתכשיר מועשר יותר. לפנים שלכם, שלבו בין סוניה- קרם מאזן לבין סוניה – סרום מזין עם תה לבן להוספת לחות אופטימלית ביום ובלילה.

קרם לחות מיד לאחר המקלחת

מחקרים הראו שמריחת קרם גוף בפרק הזמן של שלוש דקות מיד לאחר שאתם מסיימים להתקלח היא הפעולה הטובה ביותר. באמצעות החדרה מהירה של קרם לחות, אתם יכולים לנצל את הלחות שעל העור ולכלוא אותה פנימה בעזרת קרם הלחות. לתחליב האלו לושן ותחליב הלחות של Forever יש תוכן עשיר של אלו ורה טהור, מיוצב (תהליך, מוגן בפטנט למניעת חמצון, תוך שמירה על מרכיבי האלו ורה הפעילים) המסייע בהוספת לחות לעור ובהרגעתו. הנוסחה הייחודית של כל אחד מהמוצרים מספקת גם קולגן ואלסטין (סוג חלבון) המסייעים בשמירה על עור חלק וגמיש. שני המוצרים מהווים בחירה טובה לשימוש על עור יבש, משופשף או פגום בשל תנאי מזג האוויר. להשגת מרקם עור קליל יותר נסו את תחליב האלו לושן המספק לחות לחלק החיצוני של עורכם. במידה ואתם מעדיפים מרקם עור עבה יותר נסו את תחליב הלחות שלנו. שניהם מהווים בחירה מצוינת לחידוש הלחות שאבדה ובהחזרת תחושת הרכות העדינה כמשי לעורכם.

אל תזניחו את השפתיים שלכם

שפתיים יבשות וסדוקות אינם דבר בלתי שכיח בתקופת החורף. אנשים רבים הופכים את מצב השפתיים שלהם לגרוע אף יותר בכך שהם מלקקים אותן בניסיון להחזיר את הלחות לשפתיים, כשלמעשה הדבר רק מאפשר לאוויר הקר לשאוב את הלחות החוצה ובכך משאיר את השפתיים מגורות. על מנת להיאבק בתופעה זו, הקפידו להשתמש באלו ליפס שמרגיע ומוסיף לחות לשפתיים סדוקות ויבשות. השילוב הייחודי בין אלו ורה, חוחובה ודונג דבורים יוצר צירוף מושלם אשר מעניק לחות ומשמר אותה בשפתיים, כך שאין ספק שמדובר במוצר הטוב ביותר הקיים כיום בשוק לשימוש על השפתיים.

ישום הטיפים הללו עשוי לסייע לכם לשמור על עורכם במהלך החורף הזה קורן ונעים למגע גם במהלך הימים הקצרים והחשוכים ביותר בשנה!

תמונה של מקבץ מוצרים לחורף

סיפורי הצלחה