זמירה מרון, מנהלת בכירה, בפעם השלישית Senior EM | נחמה מאיר, מנהלת בכירה, Senior EM | אפרת ויצמן, מנהלת בכירה, EM
תמריץ Eagle Manager מהווה חלק חשוב בצמיחת העסק, והנסיעה לכנס היא חלק מהעניין. השנה הכנס התקיים במקום בו הכל התחיל, בפניקס, אריזונה. זו היתה הזדמנות להכיר מקרוב את משרדי החברה, את המעבדות ואת האנשים שעובדים קשה כדי שכולנו נוכל להתגאות ב-Forever. לפניכם כמה רשמים מהכנס:

הרשמים של זמירה מרון, מנהלת בכירה, בפעם השלישית Senior EM

כששואלים אותי היום ״איך את יכולה להרשות לעצמך את אורח החיים הזה?״ אני מחייכת. רק לפני עשר שנים זה נשמע ממש רחוק ממני. והיום, כשהחלום שלי התממש, אני כל כך אוהבת את השאלה הזאת, כי זוהי הזדמנות נהדרת להמחיש לאחרים את העובדות ש “עם המודל העסקי של Forever תקבל הכרה על ההישגים שלך באופן אוטומטי”, ואכן ״אתה מרוויח כמו שאתה שווה”, אבל בעיקר אני אוהבת את העובדה שזוהי ההוכחה והאפשרות להמחיש ולהראות לכולם מהי עוצמת הנדיבות של Forever.

נסעתי לכנסים רבים מאוד, וזו הפעם השלישית שאני משתתפת בכנס Eagle Manager (EMR). נכחתי באימונים רבים שעזרו לי להתמקצע ולהבין את תרבות בניית העסק שלנו עם Forever, ובזכותם הכרתי ׳קולגות׳ שחלקם הפכו לחברים. נכון להיום, מלבד האימונים, הכנסים הם עבורי הזדמנות מרגשת לפגוש את אותם חברים שללא העסק עם Forever, לא היה שום סיכוי שנוכל להתחבר. בכל פעם זה מציף אותי מחדש, שמעבר לפוליטיקה ולמאורעות החיים, כשזה מגיע ל-Forever – שם אנחנו עולם אחד; עולם שבו יש לנו הרבה מהמשותף; מדברים עם לקוחות על אותם מוצרים, חולקים סיפורי עדויות דומים, מתקדמים על אותו מבנה תמלוגים ובעיקר מדברים באותה שפה על יעדים והצלחה.
בנסיעה ל-EMR18 תפסתי שתי ציפורים במכה אחת: הכנס עצמו עם כל האירועים שהיו בו, היה מדהים;
אבל גם מימוש ההזדמנות שחיכיתי לה שנים רבות – מסע לפארקים בארה”ב. אין ספק שללא Forever הייתי צריכה לממן הוצאה ענקית מכיסי הפרטי לטיול כזה. למה חשוב לי לספר לכם את זה?
א. אכן העסק עם Forever מאפשר מימוש חלומות. לטייל בפארקים באריזונה, היה החלום שלי הרבה שנים.
ב. הנאה וכיף – זה חלק מהמסר שהחברה משתדלת להעביר לנו, ולכן אנחנו זוכים להכרה בטיולים בעולם, כחלק בלתי נפרד מתמריצי בניית העסק, ואין ספק שחזרתי עם מצברים מלאים.
גולת הכותרת של הכנס השנה היה ביקור מרגש במפעל תוספי התזונה שהמחיש את תהליכי הייצור באופן מרתק, וכמובן ביקור במשרדי החברה. זו היתה חוויה מרגשת לצלם בעצמנו את אותן תמונות שכה מוכרות לנו מהמצגות, לפסוע ב״מסדרון הדגלים״ המפורסם, ולפגוש מקרוב את הסגל הן בייצור והן במשרדים.
כבר פגשתי את רקס מוהן בעבר, אבל אני חייבת להודות שבכל פעם שאני פוגשת אותו מקרוב אני מחסירה פעימה לנוכח הענווה והיכולת שלו לתקשר עם אנשים באמצעות החום האנושי והאנרגיה שהוא מקרין.
כבר מספר שנים ש-Forever שמה דגש על תמריץ Eagle Manager . היום ברור יותר מתמיד שזהו תמריץ מדהים המאפשר למנהלים להמשיך ולבנות עסק גדול ויציב. הנתונים מראים ש- 70% מהמנהלים העומדים ביעד ה-Eagle , משיגים את תמריץ בונוס יושב הראש, ואנחנו יודעים שמדובר בלא מעט כסף.
חברי היקר, ויקטור, מנהל נוסק מהונגריה, כתב משפט חכם: להצלחה אין הוקוס פוקוס – יש פוקוס פוקוס. אני חושבת שזה מדבר בעד עצמו.

ולסיום – עם חוקי ה-Eagle Manager החדשים, אם פניכם להצלחה ואתם רוצים עסק צומח, בין אם השגתם את דרגת המנהל ובין אם אתם בדרך – היעד של Eagle Manager הוא היעד שיקפיץ אתכם בדרגה ומשם המקפצה להצלחה גדולה, לבונוס היו”ר ולצ’קים הגדולים.

הרשמים של נחמה מאיר, מנהלת בכירה, Senior EM

כל כך הרבה קרה בכנס EMR18. מפגשים מרתקים עם המשווקים הטובים בעולם, אימונים מיוחדים, חוויות חד פעמיות. אשתף בחוויה אחת: גולת הכותרת עבורנו בכנס ה-EMR הפעם, היה הביקור במפעל תוספי התזונה ובמשרדים הראשיים.

הכל התחיל מסיבוב במעבדות מעוררות ההשתאות של החברה. חדרים מלאי מבחנות ומדענים לבושי לבן, מדגמים ומכונות מיוחדות, שנראה היה כאילו נלקחו ממעבדת החלל של נאס״א…
קיבלו אותנו בסבר פנים מאירות, וכל מדען הסביר לנו אילו בדיקות הוא עורך: הראשון בודק כל חומר גלם שנכנס למפעל – עד כמה הוא טהור. השני בודק את התוצר הסופי מבחינת רכיבים. שלישי בודק במכונה מיוחדת את מהירות הפירוק של טבליות שונות: המכונה למעשה מדמה את הבטן שלנו, ובודקת כמה זמן לוקח לויטמין להתפרק בבטן. ראינו מכונה שבודקת בעזרת יהלום וקרן לייזר, ומכונה שבודקת בעזרת משקל מול נפח. ראינו צוות של כעשרים אנשים שעובדים על בדיקות סביב השעון. הנתון המדהים לו נחשפנו הוא ש-Forever עושה למעלה מ-1,500,000 בדיקות איכות בשנה, ולמה? גם זאת הסבירו לנו: “אנחנו יודעים שמה שמוטל על כף המאזניים זה השם והתדמית שלכם, המשווקים, לכן נדאג שתמיד תהיו גאים במוצרים ותדעו שהם הכי טובים בעולם. אתם יכולים להיות רגועים כשאתם ממליצים על המוצרים כמצויינים ואנחנו ב-Forever לעולם לא נאכזב אתכם”. משם המשכנו לאולמות היצור. כדי לשמור על סטריליות, חזינו בכל התהליך ממסדרון ארוך עם חלונות זכוכית שניתן להשקיף דרכן פנימה. מה ששוב הדהים אותנו, שגם כאן ישנם אנשים שדואגים לפקח באופן הדוק וקבוע על כל פעולה שמתבצעת, כדי שכל טבלית וטבלית תהיה עם הרכיבים הנכונים, המשקל הנכון, הגודל המדויק, הציפוי האחיד ועוד ועוד. היה מדהים לראות כמה מחשבה מושקעת בכל מוצר ומוצר.
המשכנו באוטובוס מאורגן אל משרדי החברה הראשיים. לטייל באימפריה הזו, ולהבין שמשם מתנהלת פעילות ענפה ב-160 מדינות, היה מרגש במיוחד. כמובן שהצטלמנו במסדרון הדגלים המפורסם עם הדגל של מדינת ישראל. הרגשנו שאנחנו מייצגים לא רק את עצמנו, אלא את כל המשווקים היקרים בארץ. משם נכנסנו להצטלם עם רקס מוהן, האיש והאגדה. האיש שלפני ארבעים שנה התחיל בקטן, כמו כל אחד מאיתנו. מהחלום שלו והאומץ שלו הוגשמו חלומות רבים של אחרים. רקס קיבל אותנו בזרועות פתוחות ואמר שהוא היה שמח לבקר בישראל. אנו מצידנו אמרנו לו: הערכים והחזון המיוחד שלך, של הפצת האלו ורה, ונתינת האפשרות לכל אחד להתפרנס כפי שמגיע לו, ערכים אלו כבר בארץ. ובמקום שערכיך נמצאים, שם אתה נמצא.
יצאנו מהסיור מחוזקים וגאים כ”כ להיות חלק מ-Forever, חברה ששמה את בעלי העסקים שלה בראש מעייניה!

רקס קיבל אותנו בזרועות פתוחות ואמר שהוא היה שמח לבקר בישראל. אנו מצידנו אמרנו לו: הערכים והחזון המיוחד שלך, של הפצת האלו ורה, ונתינת האפשרות לכל אחד להתפרנס כפי שמגיע לו, ערכים אלו כבר בארץ. ובמקום שערכיך נמצאים, שם אתה נמצא.

הרשמים של אפרת ויצמן, מנהלת בכירה, EM

תמיד יש את הפעם הראשונה. אחרי שלוש שנים ב-Forever, מתוכן שנה וחצי כמנהלת, זו היתה פעם ראשונה שנסעתי לכנס EMR.

החוויה היתה מיוחדת מאד כי ראינו במציאות את הדברים שאני מדברת עליהם, כשאני מציעה את ההזדמנות העסקית המדהימה שלנו. ראינו חברה עשירה מאד ומבוססת, החל מהמלון המפואר, אתר הנופש המדהים וכלה במשרדי החברה שהם בעצמם אחוזה יפיפיה. חברה שדואגת ממש להכל עד הפרט הכי קטן, וכה חשוב לה שיהיה לנו טוב, מרגע הנחיתה ועד לרגע עזיבתינו את פניקס, החל מאנשי הצוות שרק רצו לוודא שלא חסר לנו דבר עד איידן, הסמנכ״ל, שישב ושוחח איתנו למעלה משעה וחצי, כי רצה להכיר אותנו ואת העולם ממנו אנחנו מגיעים. השליחות שלו זה לעזור לאנשים לחייך, בין אם זה ממוצרים טובים ובין אם זה משיפור המצב הכלכלי בבית, והוא מאמין בבני אדם ובטוב שנמצא בהם. פגשנו אנשים טובים בדרגות שונות, חלקם גבוהות מאד, שאין להם בעייה לחלוק את הידע שלהם ולשתף אם זה יכול לעזור, בינהם מגנוס משבדיה, שנתן לנו טיפים חשובים לגבי המשווקים, ואיך לעזור להם להתקדם ולהצליח.  פגשנו חברה שמעריכה ומפרגנת למשווקים מכל הלב. באימונים הופתענו לראות שכולנו מתמודדים עם אותם דברים, וזה מאד משמח ועם זה לראות שכולם אבל כולם יכולים להצליח ללא תלות ברקע קודם. בסיור במשרדים הרגשנו שיש לנו גב ענק! וזה בא לידי ביטוי במוצרים, באיכותם ובאמינותם. פגשנו את רקס מוהן, האיש עם החלום, שרואים עד היום שיש לו עיניים טובות מלאות באכפתיות. אנו שמחים שאנחנו זוכים להיות חלק ממפעל עולמי שערכיו הם אמת, יושר וטוב. המילים שאני מכירה בהסברים שלי על החברה והמוצרים הפכו לחוויה למשהו חי ומחובר.
ולסיום, הרגשנו גאווה עצומה להיות חלק מהמשלחת הישראלית ולראות את דגל ישראל במסדרון הארוך עם כל דגלי מדינות Forever בעולם. אנחנו על המפה. כבוד!

סיפורי הצלחה