רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אני מזמין אתכם לצפות בסרטון "מְשִׁיכַת מִכְחוֹל" (משמאל) זהו בדיוק המסר שאני רוצה שכל אחד ואחת מכם ייקחו בחשבון בזמן צפיית הסרטון. לכם ולכל מי שמסביבכם יש פוטנציאל אינסופי להצליח בחייכם הפרטיים כמו גם בעסק שלכם ב-Forever.

לעתים אני חושב על כך שאם היינו יכולים לראות את לבם של אלו שאיתם אנו באים במגע, זה היה יכול לחולל שינוי ניכר באופן שבו אנו מתייחסים זה לזה. לכל אחד ואחת מאיתנו יש אינסוף אפשרויות, או אם לנסח זאת טוב יותר, יצירת מופת פנימית שרק מחכה להיחשף. יצירת המופת הזאת, שיכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות, ממתינה בסבלנות שיגלו אותה.
האפשרות לראות את הפוטנציאל הגלום בתוכנו – זוהי תכונה שקיימת אצל אמנים גדולים כמו מיכאלאנג’לו.
פסלו, דויד, אחת מיצירות האמנות הגדולות בהיסטוריה האנושית, בהחלט משקפת יכולת זו.
השתלשלות הסיפור על התהוות יצירת המופת הזו לוקחת אותנו כמה עשורים לפני שמיכאלאנג’לו החל את יצירתו, למעשה 40 שנה מוקדם יותר. אמנים רבים מהחשובים של אותה תקופה ידעו על קיומה של אבן שיש עצומת ממדים, בגובה של שלושה אנשים, ואחד מהם אף החל לחצוב בה. למרבה הצער, כל שהוא הצליח זה לפגוע באבן עד כדי כך שנותר הרושם שאין מה לעשות איתה יותר. האבן המדהימה נותרה חבויה, נטושה למשך כמה עשורים. כולם ראו בה ניסיון כושל.
ואז, מיכאלאנג’לו הצעיר, בן 26 בלבד, ראה את האבן. בהתחלה, גם הוא, כמו רבים לפניו, חשב שהאבן צרה ופגומה. אבל אז הוא התבונן פנימה. הוא ראה משהו בתוכה. הוא ראה בתוך פיסת השיש הפגומה את הפוטנציאל שאחרים לא הבחינו בו – דמות של עוצמה ויופי המחכה לפרוץ החוצה.
נתקדם בעלילה שנתיים וחצי מפרכות, האמן הצעיר חושף את יצירת המופת אשר חצב מתוך השיש הנטוש. מתוך אותה אבן שיש שאחרים ראו כפגומה ולא מושלמת נולדה אחת מיצירות המופת הגדולות שאנו מכירים.

כמו אותה אבן נטושה גם לנו יש מגרעות, ואולי אף כישלונות. ייתכן שאנו לא חשים מספיק מושלמים מכדי לעמוד כבעלי ערך בזכות עצמנו. אין זה משנה כמה מגרעות אנו חושבים שיש לנו, בתוכנו מסתתרת יצירת מופת שרק מחכה להיחשף.
והאמת הזו תקפה, כמובן, לכל אלו הסובבים אותנו. אם נוכל להתבונן, כמו מיכאלאנג’לו, מעבר לפגמים ולחולשות שאנו חושבים שיש לאחרים, נוכל לזהות את הפוטנציאל האין סופי, היקר מכל, הגלום בכל מי שנפגוש.
אני מזמין אתכם לצפות בסרטון “מְשִׁיכַת מִכְחוֹל” (קישור משמאל) . זהו בדיוק המסר שאני רוצה שכל אחד ואחת מכם ייקחו בחשבון בזמן צפיית הסרטון. לכם ולכל מי שמסביבכם יש פוטנציאל אינסופי להצליח בחייכם הפרטיים כמו גם בעסק שלכם ב-Forever. ראיתי אלפי אנשים שחוו מהפכים ברגע שהבינו שקיימת הזדמנות לחולל שינוי בחייהם ובחיי אחרים. המוצרים שלנו וההזדמנות העסקית הינם כלים העשויים לפקוח את עיני האחרים על-מנת שיוכלו לראות את האפשרויות העצומות הגלומות בהם. אני מקווה שכולכם תצפו בסרטון ותבינו את משמעותו.
הפיצו את המסר של FOREVER לתקווה ולהצלחה לאנשים רבים ככל שתוכלו, עזרו להם לגלות את מה ש-Forever יכולה להציע להם. אני יודע שעם כמות מדודה של אכפתיות ועבודה נכונה תוכלו גם אתם להיות אלו שיהפכו אבנים גולמיות ליצירות המופת שלכם.

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה