" הם פסעו יד ביד אבודים ביער כשלפתע הריחו ריח, ריח של עוגיות טריות, ומרחוק ראו בית קטן עשוי כולו מעוגיות... "

 

אתם חייבים להודות שאין משהו שמצליח לעורר זכרונות ילדות כמו עוגיות שיצאו זה עתה מהתנור!

ובכן, חטיפי החלבון PRO X2 שלנו הומצאו תוך חשיבה על ילדותנו ועל העוגיות שסבתא נהגה לאפות לנו.
מרבית חטיפי החלבון והחטיפים האחרים הקיימים בשוק נעשים באמצעות תהליך עיבוד בצורה קרה או באמצעות תהליך קר של לוח וחריץ. תהליכים אלו נשארו ללא שינוי רב במהלך 25 השנים האחרונות. כאשר המצאנו את חטיפי PRO X2, צוות פיתוח המוצרים של חברת Forever בחר לעשות שימוש בתהליך שונה.

טכנולוגיות חדישות ומערכות טעם משופרות איפשרו למהנדסי המזון שלנו להמציא חטיף עשיר בחלבון, ללא גלוטן וגם טעים! חטיפי PRO-X בטעם שוקולד או קינמון משלבים בין תהליך אפייה מסורתי לבין המדע התזונתי העדכני ביותר במטרה להבטיח לכם שתקבלו את חטיפי החלבון האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

הבחירה בטכנולוגיות חדישות ובמערכות טעם משופרות איפשרו למהנדסי המזון שלנו להמציא חטיף עשיר בחלבון, ללא כמות גדולה של סוכר. תהליך האפייה הבלעדי בו נעשה שימוש על מנת לייצר את חטיפי ה- PRO X2 של Forever כולל את אותם שלבים בהם עושה סבתא שימוש על מנת להכין את העוגיות שלה–  קודם כל מוקצפים הסוכרים והשומנים יחד, לאחר מכן מערבבים פנימה לאט-לאט את הטעמים והמרכיבים היבשים. לבסוף, החטיפים מחולקים, נאפים, מקושטים ומתקררים טרם אריזתם. תהליך זה יוצר חטיפים רכים עשירים בחלבון ובטעם נפלא בדיוק כמו העוגיות של סבתא, מלבד העובדה שאין לסבתא מכונת אריזה מהירה!
חטיפי ה- PRO X2 שלנו משלבים בין תהליך אפייה מסורתי לבין המדע העדכני בתחום התזונה במטרה להבטיח שתקבלו את חטיפי החלבון האיכותיים ביותר. הנוסחה מתחילה עם בלילה מיוחדת של חלבון המגיע משלושה מקורות שונים (חלבון מי חלב מופרד, חלבון מי חלב מרוכז וחלבון סויה מופרד). סויה ומי חלב מכילים יחסים שונים של חומצות אמינו החשובות לבריאות, לשיקום ולבניית השריר. באמצעות השילוב ביניהם תשיגו את האיזון בין כל חומצות האמינו. כמו כן, לכל אחד ממקורות החלבון האלה יש את תוצאת הזמינות הביולוגית התזונתית הגבוהה ביותר האפשרית – 1.0.
מה המשמעות של זה? ארגון הבריאות העולמי מעריך את ערך החלבון מתוך מגוון מקורות חלבון באמצעות תוצאה הנקראת בשם PDCAAS (תוצאת עיכול חלבוני – חומצה אמינית מתוקנת). תוצאה זו מבוססת על דרישות החומצה האמינית של בני אדם ולוקחת בחשבון הן את הכמות והן את סוג חומצות האמינו הקיימות במקור החלבון והן את היכולת של הגוף לעשות שימוש באותן חומצות אמינו מתוך מקור החלבון. התוצאה הגבוהה ביותר הניתנת להשגה היא 1.0. לכל שלושת מקורות החלבון הכלולים בחטיפי  PRO X2 של Forever  יש תוצאת PDCAAS של 1.0, מה שמספק לכם 15 גרם של חלבון עם זמינות ביולוגית בכל חטיף טעים. בנוסף לחלבון, חטיפי  PRO X2 מספקים 2 גרם של סיבים המגיעים מהאינולין. אינולין הינו סיב מסיס הנחשב גם לפרביוטיקה. פרביוטיקות הם חומרים מזינים המעודדים את צמיחתם של הפרוביוטיקות (החיידקים הטובים שבתוך המעיים). ועבור אותם אלו מביניכם אשר צורכים תזונה ללא גלוטן, מקור סיבי זה הינו נטול גלוטן!
בנוסף לכך, האם ידעתם שצריכה של כמות גדולה יותר של חלבון עשויה להגביר את תחושת השובע, יותר מאשר הפחמימות או השומן? דבר זה הוכח במספר גדול של ניסויים מחקריים. לכן, קחו חטיף בריא עם טעם נפלא, המיוצר באותה דרך שבה סבתא אופה, אולם מספק לכם 15 גרם של חלבון ו-2 גרם של סיבים תזונתיים שמטרתם לסייע לכם להרגיש תחושת שובע. חטיפי החלבון PRO X2  של Forever מגיעים בשני טעמים טעימים ללא גלוטן, קינמון ושוקולד. ללקק את האצבעות!

סיפורי הצלחה