גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
כוחה של ההתפתחות האישית טמון ביכולתה לעזור לכם להפוך לאדם שאתם שואפים להיות.
תמונה של בחורה עם סווטשירט עושה שריר

כחלק ממשפחת Forever, יש לנו יתרון בכך שיש לנו גישה לרשת כלל עולמית של תמיכה ומודל עסקי שמאפשר לנו לצמוח יחד ולחלוק בינינו את ההצלחות שלנו. אבל השגת המטרות היא במובנים רבים גם מסע אישי, מסע של צמיחה, שינוי ואתגר.
ארנסט המינגוויי אמר: ״אין שום דבר נאצל בלהיות טובים יותר מאחרים, אלא שאצילות אמיתית נובעת מהיותנו טובים יותר ממה שהיינו אנחנו עצמנו בעבר״. עבורי, הציטוט הזה נוגע בלב המושג: ״התפתחות אישית״. כשאתם שואפים תמיד ללמוד, להשתפר ולצמוח, אין לכם זמן לנבור בדברים שמעכבים אתכם כי כל אתגר מתדלק אתכם להמשיך לעבוד לקראת היעדים שלכם.
כדי לעקוב אחרי ההתפתחות האישית, אני אוהב לשאול את עצמי שאלות מסוימות כל חודשיים בערך, שאלות שאני יכול לענות עליהן בקלות ולפעול בגללן מיד. למשל, האם אני מטפל בבריאות הפיזית והנפשית שלי בעזרת ספורט, תזונה ושאיפה ללמוד דברים חדשים? השאלות האלה שאני שואל את עצמי עוזרות לי להישאר ממוקד בהתפתחות שלי ואני חושב שהן יכולות לעזור גם לכם. הנה כמה דברים שאתם יכולים לשאול את עצמכם כדי לזהות תחומים שאתם יכולים לעבוד עליהם.

מה התדירות שבה אתם יוצרים קשר עם אנשים מחוץ למעגל שלכם?
התקשורת שלנו עם אחרים היא הכרחית להעמקת האמפתיה שלנו ובנייה של תפיסת עולם חדשה בהשפעת העולם שסביבנו. זה לא יכול לקרות כאשר המעגל סביבנו הוא קטן. נסו לפגוש אנשים חדשים. תנו להם להרחיב את אופקיכם ולהעשיר את חייהם בעזרת שיתוף תפיסת העולם הייחודית שלכם.
מה עשיתם לאחרונה כדי לשפר את הבריאות והתזונה שלכם?
השאיפה להגיע לבריאות הטובה ביותר שלכם תעזור לכם להישאר חזקים מנטלית. לא זו בלבד שתרגישו חדים יותר ובעלי מוטיבציה גבוהה יותר, אלא שגם כאשר תיראו ותרגישו טוב יותר, אחרים ישימו לב לכך. חשוב מזאת, תוספת האנרגיה והצלילות המחשבתית תעזור לכם להישאר עם מוטיבציה ומיקוד.
אישית, אני מקפיד לשתות מידי יום ג׳ל אלו ורה לשתייה בשילוב שקיק של ARGI+ כדי לוודא שאני מספק לגופי את הרכיבים התזונתיים שהוא זקוק להם כדי להתחיל את היום בעוצמה.
האם למדתם לעשות משהו חדש או הרחבתם את הידע שלכם?
זה מבחינתי אחד מהמאפיינים החשובים ביותר של התפתחות אישית. אנו חיים בעידן שבו יש מידע רב מאוד בקצות האצבעות שלנו, מה שעוזר לנו יותר מאי פעם לספק את השאיפה שלנו לידע. לימוד מיומנות חדשה יעזור למוח שלכם להישאר חד ויאמן אתכם לחשוב על דברים באופן שונה, דבר שיספק לכם דרכים חדשות להתמודד עם אתגרים ולפתור בעיות.
האם הפכתם את העולם לטוב יותר?
עשייה עבור אחרים היא דרך נהדרת להתפתחות כאדם. שיפור חיי אחרים לא מוביל רק לסיפוק עצמי, הוא גם עוזר לנו לשים את הבעיות האישיות שלנו והאתגרים האישיים שלנו בפרספקטיבה כשאנחנו עוזרים לאלה שהם פחות בני מזל מאיתנו.
בפעם הבאה שתרגישו קצת תקועים, או שתרגישו שהמצב שלכם לא משתפר, שאלו את עצמכם מה אתם יכולים לעשות כדי להמשיך להתפתח. כאשר מתמקדים בהתפתחות אישית, תגלו שזה ייתן לכם דרך הסתכלות חדשה שתעזור לכם לנווט דרך אתגרים שלא זיהיתם בעבר, דבר שיחזק אפילו יותר את העסק שלכם.

המשיכו לחייך,

 

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן