אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
Forever היא אחת החברות המעניינות ביותר בנוף הכלכלי העולמי. היא חברה פרטית עם היקף פעילות ענק המשתרע על פני כל העולם כמעט.

אנשי עסקים שבבעלותם עסקים דומים כבר מזמן היו ׳רצים׳ לבורסה כדי להנפיק את החברה (חלק מחברות השיווק הרשתי מונפקות בבורסה).
רקס מוהן בחר שלא ללכת לכיוון הזה, הוא בחר להשאיר את הנכסים בתוך החברה, למען החברה ולא לפדות אותם כרווח אישי. הבחירה הזאת גם מעצימה את העובדה שחלק מרווחי החברה מופנים בכל שנה לחלוקה בין בעלי העסקים הבולטים ב-Forever באמצעות “בונוס היו”ר“. עד היום חולקו יותר מ–342 מיליוני דולרים.

הודות למאמצים המשותפים של כלל המשווקים בארץ, גם מנהלים ישראלים יכולים כבר עכשיו לקדם את העסק שלהם לרמת פעילות שתאפשר להם לקבל חלק מהרווחים של השנה הבאה.
Forever גם לא חוסכת בתמריצים כדי להתוות לכלל המשווקים דרכים שונות לקידום העסק שלהם. כרגע קיים תמריץ שיקל על משווקים להשתתף בכנס הגלובלי הבא בסטוקהולם; תוכנית ה–Eagle Manager הועצמה וחשיבותה עלתה. מנהלים שיהיו זכאים לתואר זה יוכלו להתקדם לדרגות גבוהות יותר בהסתמך על מנהלי Eagle Manager שמתחתיהם. (ראו פירוט).

כל השינויים האחרונים רק מוכיחים את המחוייבות של רקס וגרג מוהן לחזון המיוחד של Forever – “לתת הזדמנות לכל אחד להרויח לפי יכולתו“.
וזה לא נשאר כאימרה פסיבית. החברה חותרת כל הזמן לשפר את האפשרויות של כל אחד ואחת, והשיפורים הם מגוונים, דרך המוצרים היחודיים של החברה ודרך התוכנית השיווקית. כך שתנאי ההשתכרות וההגעה לרווחה כלכלית משתפרים באופן משמעותי לאורך השנים.
כל שנותר זה להשתמש בכל הכלים, האתגרים והתמריצים ש-Forever מציבה לנו ולממש בעזרתם את כל החלומות שלנו.

בהצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה