אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל

״שחרר את עצמך מכבלי העבדות של מחשבותיך, רק אתה יכול להוציא את מחשבותיך לחופשי”

בוב מארלי

לאחרונה, השתתפתי בכנס שנערך במרכז הבינתחומי בהרצליה ונושאו היה ספר בשם “ישראל – מדינת הסטארט-אפ” האם עדיין היא כזו? הופיעו שני פרופסורים דגולים מחו”ל ושניים שעוסקים בפיתוח חברות הזנק (חברות סטארט – אפ) בארץ ובחו”ל. כל הארבעה הציגו תהליך מעניין של קיבעון מחשבתי הנובע מהרצון לספק את היצר המיידי. חברות רבות מימשו את עצמן בתהליך מכירה (אקסיט) ולא ממש בנו מוצר שהובל עם הפיתוח שלו עד הסוף האמיתי בו הוא מייצר הכנסות ועוד פיתוחים…
המסר שלהם היה “חברות שלא ישכילו להפוך את הפעילות שלהן לפעילות המבוססת על רשתות חברתיות לא תחזקנה מעמד. ולא רק זאת אלא, חברות שלא תוכלנה להציע מוצר אמיתי, לא תחזקנה מעמד”.
כשנשאלה שאלה לקהל המשתתפים: “למי יש עסק הקשור לרשתות חברתיות?״, הייתי היחיד שהרים את היד. FOREVER קדמה לכל הרשתות החברתיות ביותר מ – 20 שנה! זה מה שאנחנו עושים ובהצלחה יתירה. אנחנו פועלים בצורה “ויראלית” ומפתחים עסקים בכל העולם. אנחנו הרי מציעים לא רק מוצר אמיתי אלא גם אפשרות לשנות את מהלך חייהם של אנשים רבים. אנחנו מאפשרים לכל אחד לבחור לרשום את הצ’ק הפתוח שלו בעצמו. הוא יכול לבחור 1,000 ₪, 5,000 ₪, 40,000 ₪ או יותר… הבחירה קיימת והיא אמיתית. ישנם כאלו ב – FOREVER שבחרו לכתוב צ’קים בני 6 ספרות לפני הנקודה, כל חודש ולקנח גם בצ’קים עם 7 ספרות!
“שחרר את עצמך מכבלי העבדות של מחשבותיך, רק אתה יכול להוציא את מחשבותיך לחופשי” אמר בוב מארלי. האם גם אתם כבולים או שאתם עושים את הבחירות הנכונות בכל יום…?
רקס מוהן העניק לנו את אפשרות הבחירה הנדירה: בריאות גופנית משובחת, בריאות כלכלית מצויינת, סביבה חברתית תומכת, והבחירה היא – האם לאמץ את כל מה שהוא מציע או לדחות חלק מסוים בגלל סיבות כאלו או אחרות…

הבחירה בידיכם וכן ההצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה