הכתבה מנוסחת בלשון נקבה, אך כמובן שמוצרי היופי שלנו מומלצים גם לגברים!
מתי בפעם האחרונה שאלו אותך: “העור שלך נראה מדהים, מה אפשר לעשות כדי להיראות ככה?” זוהי יופי של שאלה שיכולה להוביל להצגת העסק שלך ב-FOREVER. ודאי שאת ועורך מושפעים ממוצרי יופי ייחודיים אלה, שנוצרו בהשראת צמח האלו ורה.
תמונה של ערכת פרח הנעורים

 

סדרת ״פרח הנעורים״ היא אחד הטיפולים היעילים ביותר לחידוש העור שאי פעם נוצרו. זוהי תערובת של שישה מוצרים נפלאים – כל אחד מהם נועד למלא חלק מיוחד בטיפול השלם של טיפוח עור הפנים, בשילוב היתרונות של חוכמה מסורתית יחד עם הידע המדעי של דרמטולוגיה מודרנית (חקר העור).

כאשר אנו עוברים מיום אחד למשנהו, מחודש אחד לשני ומעונה אחת לבאה אחריה, משטר קבוע של טיפול בעור הכרחי לשמירה על עור רענן ובריא במשך השנה כולה.
להלן כמה מהדרכים המועדפות עלינו לעזור לעורכן להיראות ולהרגיש נפלא ולהיות זוהרים יותר בהכנה לימים החמים שלפנינו:

  • מים, מים, מים! בתוספת אלו ורה כמובן, שתו הרבה מים כל יום, כדי להתחיל לזהור מבפנים.
  • אלו קלינסר – חלב פנים על בסיס אלו ורה הוא הצעד הראשון להשגת עור יפה ומושלם. עור נקי הוא עור בריא. אל תדלגו על השלב הזה בשום אופן – מינימום פעמיים ביום, כל יום.
  • ריהידריטינג טונר – מי פנים – אולי השלב שממנו מתעלמים ביותר בטיפול בעור והוא חשוב בדיוק כמו הניקוי. לאחר הניקוי, השתמשו במי פנים המחזירים לחות כדי לשמור על העור לח ובעל גוון אחיד. עדיין לא השתכנעתם? מי פנים גם יכינו את פניכם לאיפור ויאספו את כל השאריות שלא הוסרו בזמן הניקוי תוך סגירת הנקבוביות.
  • פירמינג דיי לושן וקרם הזנה ללילה – השימוש בתכשירי לחות לפנים הוא אחד הדברים החשובים שביכולתכם לעשות כדי לוודא שעורכם יישאר לח. בהתחשב בשינויים התמידים בתוככם וסביבכם, העור עלול להפוך מאוד יבש ועמום, יבש ופגום -תכשיר לחות עשיר באלו ורה הוא הבסיס לעור בריא עכשיו ולשנים הבאות.
  • אלו אקטיבטור ואבקת מסכה – אנחנו ממש אוהבים את תרכובת המסכה שתעניק לכם תוצאות מדהימות באמת. אנשים ישאלו אתכם “במה אתם משתמשים לטיפוח העור?” מומלץ להשתמש במסכת פנים אלו ורה 2-3 פעמים בשבוע כדי להחליק, להדק ולנקות את העור. “אלו אקטיבטור” הוא גורם לחות נהדר והעוזר המושלם כאשר משתמשים בו בשילוב עם “אבקת המסכה”.

 

שימוש מומלץ

  • נקי את הפנים פעמיים ביום עם “אלו קלינסר”.
  • השתמשי במי פנים ורענני את פנייך פעמיים ביום עם “ריהידריטינג טונר”.
  • העניקי לעצמך טיפול פנים ממריץ 2-3 פעמים בשבוע עם שימוש ב”אבקת מסכה” ו”אלו אקטיבטור”.
  • מרחי “קרם הזנה ללילה” כל ערב.
  • מרחי כל יום “פירמינג דיי לושן”.

 

ערכת ״פרח הנעורים״ (#337)
מכילה את המוצרים הבאים:
Aloe Cleanser – “אלו קלינסר”
Rehydrating Toner – “ריהידריטינג טונר”
Firming Day Lotion – “פירמינג דיי לושן”
Recovering Night Crème – “קרם הזנה ללילה”
Mask Powder – “אבקת מסכה”
Aloe Activator – “אלו אקטיבטור”
כפית ערבוב, מברשת למריחה וקערית לערבוב
גם נמכרים בנפרד: ריהידריטינג טונר (#338),
אלו קלינסר (#339), פירמינג דיי לושן (#340),
אלו אקטיבטור (#343), אבקת מסכה (#341),
קרם הזנה ללילה (#342)

 

סיפורי הצלחה