עסק משלך אבל לא לבדך.
גלו את הדרך שבה שיווק רשתי הופך את החלום של להיות בעלים של עסק משלכם לאפשרי עבור כל אחד ואחת
תמונת הזדמנות עסקית

האם חשבתם אי פעם להתחיל עסק משלכם? יש משהו באפשרות להיות חופשיים וגמישים שמניע את הנפש היזמית. זה לא מפתיע שאנשים רבים יותר מאי פעם מחפשים דרכים לבנות את חייהם בתנאים שלהם.

לפי מחקר של Ipsos,  כ- 77 אחוזים מהמשתתפים בו ציינו שהם מעוניינים בהזדמנויות הכנסה גמישות או יזמיות. מבין דור המילניום, האחוז הזה מזנק ל-88 בעוד שחלק מסחרר של 91 אחוזים מבני דור ה-Z סיפרו שהם מעוניינים שיהיה להם עסק משלהם.
ועדיין, למרות העניין העצום ביזמות, רוב האנשים לא מגיעים למצב שבו הם מגשימים את השאיפה הזו. אין מחסור ברעיונות טובים, אבל מימון החלום איננו בגדר אפשרות במקרים רבים. חסמים כלכליים יכולים להפוך את התחלת העסק במובן המסורתי לבלתי אפשרי אם אין לכם סכום כסף התחלתי, או אם אתם רוצים להימנע מלקיחת הלוואה עסקית. להתחלת עסק ישנן עלויות כמו הוצאות תקורה, הוצאות על ציוד וזו רק רשימה חלקית.
זהו חלק משמעותי מהסיבה שבגללה יותר ויותר אנשים בודקים את האפשרות של שיווק רשתי כאלטרנטיבה. זו הזדמנות שמאפשרת לאנשים להיכנס לעסק בעצמם ללא עלויות פתיחת עסק גבוהות, תקורה ותחזוקה. אתם יכולים לעשות דברים בדרך שלכם, אבל בלי להיות חייבים להמציא את הגלגל מחדש, כי המודל העסקי ומבנה התשלומים כבר קיים.

שיטת שיווק רשתי קוסמת לרבים גם מכיוון שהיא גמישה במיוחד. אפשר להתחיל בה כעיסוק צדדי שניתן להצמיח לדבר גדול יותר עם הזמן. במשך שנים, אנשים רבים התייחסו למכירה הישירה כאל תחביב או כאל משהו לעשות מהצד. במציאות, הפוטנציאל להצמיח עסק משגשג קיים עבור כל מי שמוכן להשקיע עבודה.

בואו נבחן כמה מהמאפיינים בשיטת השיווק הרשתי שהופכים אותה להזדמנות ייחודית עבור אלה המבקשים להקים עסק משלהם.

מדובר במכירה חברתית ובניית מערכות יחסים משמעותיות

הדבר העיקרי בבניית עסק מצליח של שיווק רשתי הוא יצירת קשרים של אחד-על-אחד עם אנשים אחרים וטיפוח מערכות יחסים משמעותיות. אתם ממליצים על מוצרים שאתם מאמינים בהם ועוזרים לאחרים למצוא פתרונות שמתאימים לסגנון החיים שלהם.
האמת היא, שזה לא שונה כל-כך ממה שאתם עושים בכל יום ממילא. כשאתם רואים סרט טוב, קוראים ספר מוצלח או אוכלים במסעדה שעושה את הכל נכון, אתם לא יכולים לחכות כבר לספר עליהם הכל לחברים שלכם ולאנשים שעובדים אתכם. בעולם שבו אנשים מופגזים מכל עבר בפרסומות באינטרנט, בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונים, להמלצה ממישהו שאתם מכירים יש תוקף משמעותי הרבה יותר.
זה מה שעזר לשיווק הרשתי להפוך לעסק גלובלי המספק הזדמנות למיליוני בני אדם. המתכון החשוב ביותר להצלחה הוא לוודא שאתם בוחרים חברה המייצרת מוצרים שאתם יכולים להשתמש בהם מדי יום ושאתם אוהבים. אתם לא רק מוכרים מוצרים למישהו או למישהי, אלא גם ממליצים בכנות בהתבסס על החוויות האישיות שלכם. אותנטיות תעזור לכם לבנות מערכות יחסים בעלות משמעות עם הלקוחות שלכם.

לשיווק רשתי יש יתרון על מכירה קמעונאית מסורתית בכך שהוא מציע קווי מוצרים אקסקלוסיביים שלא ניתן למצוא על המדפים בחנויות. בעזרת השיווק הישיר ללקוחות ולמפיצים, חברות המכירה הישירה מסוגלות להישאר מכוונות יותר לסוגי המוצרים שאנשים מחפשים.
מעבר לאיכות המוצרים, ישנו יתרון נוסף של עלות מול תועלת למוכרים בשיווק רשתי. אין פערי תיווך, מה שמאפשר למקצועני המכירה הישירה להזמין מוצרים בהנחות ובסיטונאות ישירות מהחברה ולהגדיל את פוטנציאל הרווח האישי שלהם.

שיווק רשתי מעניקה חופש וגמישות

אתם לא חייבים לעזוב את העבודה הקודמת שלכם או להפסיק עם כל דבר אחר שאתם אוהבים לעשות כדי להתחיל בשיווק רשתי. למעשה, רבים מאלה המעורבים בשיווק רשתי במשרה מלאה לא התחילו את דרכם כך. אם אתם יכולים בתחילה להשקיע רק מספר מועט של שעות בשבוע, אתם עדיין יכולים להתחיל עסק משלכם. אנשים רבים מתחילים בקטן ומגדילים את העסק שלהם בהדרגה בהתבסס על כמות הזמן שהם רוצים להשקיע ועל מה שהם מתכוונים להפיק ממנו.
יתרון נוסף של שיווק רשתי הוא שההכנסה שלכם לא חייבת לבוא רק ממכירת מוצרים. אם תכירו לאחרים את המוצרים ותעזרו להם לעשות את אותו הדבר כמוכם, אתם יכולים להיות זכאים להכנסה נוספת ולתמריצים נוספים.

להישאר גמישים כדי להתמודד עם צרכי הנוף המשתנה של עולם המכירה הקמעונאית

באופן מסורתי, עסקים שעניינם שיווק רשתי נבנו דרך קשרים בין אדם לאדם. הדגמות או מצגות על מוצרים שנערכות בתוך בתים תמיד היו דרך פופולרית ביותר עבור אנשים להרחבת העסק שלהם.
בעוד ההעדפה הזו לא השתנתה, ישנן כיום דרכים רבות יותר מאי פעם ליצירת קשרים עם לקוחות אפשריים חדשים באופן דיגיטלי. הודות לרשתות החברתיות, המעורבים בשיווק רשתי יכולים לפנות לאנשים שהם רחוקים הרבה יותר מהמעגל האישי שלהם. בסיס הלקוחות יכול להתחיל מהקהילה שסביב המוכר או המוכרת ולהתפרס משם לכל העולם.

הפוטנציאל הדיגיטלי מחוזק בטכנולוגיה המאפשרת למקצועני המכירה הישירה ליצור אתרים משלהם, עמודי נחיתה וחלונות ראווה אונליין שיעזרו למשוך לקוחות חדשים. אין צורך במומחיות ספציפית כדי ליישם את הכלים האלה או בתקציב גדול, כי החברה משקיעה בכלים הנדרשים עבור המפיצים.
כיום, התעשייה היא שילוב בין הקשרים הבין-אישיים שהיא נבנתה עליהם לבין היכולת לנהל עסק ולהצמיח אותו אונליין.

תמונת הזדמנות עסקית

מה שדרוש כדי להצליח בשיווק רשתי

מכירה ישירה מהווה הזדמנות לכל אחד ואחת. אין צורך בכישורים ספציפיים או ברמת השכלה מיוחדת. שיטות הפעולה אשר עוזרות לאנשים להצליח בתעשייה הזו הן פשוטות ומבוססות על התשוקה האישית שלכם למוצרים שאתם מוכרים. כן, עיסוק בשיווק רשתי דורש משמעת ועבודה קשה, אך תהיה לכם את אותה ההזדמנות כמו לכל אחד אחר בלי קשר למה שכתוב בקורות החיים שלכם.

 

התמדה היא המפתח

השיווק הרשתי נותן לכם את החופש להחליט מתי אתם רוצים להקדיש זמן לעסק שלכם וכמה זמן אתם רוצים להשקיע. אבל אנשים שממשיכים בכך בעקביות ומתפתחים יהיו הראשונים לספר לכם שההתמדה היא קריטית. בין אם אתם מחליטים להשקיע בזה שעה ביום או שש שעות, השקעת כמות קבועה של עבודה בכל יום תעזור לכם לבנות את המומנטום ולצמוח.

הציבו יעדים

הצבת יעדים ברי השגה בתחילת הדרך תעזור לכם לשמור על המוטיבציה ולהתקדם. אולי תרצו להפחית את כמות השעות בעבודה שאתם עובדים בה במשרה מלאה כדי להיות קצת יותר עם המשפחה שלכם. אולי תרצו לממן את החופשה הבאה בעזרת ההכנסות מהעסק שלכם בלבד. בין אם היעד שלכם הוא קצת יותר כסף בכל חודש ובין אם הוא לעזוב בהדרגה את המשרה שלכם, ודאו שאתם מציבים לעצמכם יעד לשאוף אליו.
לאחר שתדעו מה היעדים שלכם, תוכלו לפרק אותם למשימות ברות ביצוע, משימות יומיות, שבועיות או חודשיות שבעזרתן תוכלו להשיג יעדים אלה.

בנו צוות

מקצועני השיווק הרשתי המצליחים לא מתמקדים רק במכירת מוצרים. הם מרחיבים את העסק שלהם על ידי בניית צוות של אנשים שמתלהבים כמותם מהמוצרים ומעוניינים להתחיל עסק משלהם. תהיה לכם הזדמנות ייחודית להפוך את הלקוחות הטובים ביותר שלכם לחברי צוות שעוזרים לעסק שלכם לצמוח.

 

התחילו במסע של שיווק רשתי עם Forever

חברת Forever Living Products מובילה את תעשיית השיווק הישיר כבר 42 שנים. כרגע, פועלת Forever ביותר מ-160 מדינות בזכות עוצמת השיווק הרשתי. במהלך התקופה הזו, חברות רבות אחרות באו והלכו, אבל איכותם הגבוהה של מוצרי Forever ותוכנית התשלומים הנדיבה עמדו בהצלחה במבחן הזמן.
Forever היא היצרנית הגדולה ביותר בעולם של מוצרי אלוורה עם היסטוריה של 42 שנים. אנו הבעלים והמעבדים של השדות שלנו, שבהם כל עלה נקצר באופן ידני ומעובד בתוך שעות ספורות כדי לוודא טריות מקסימלית. כיום, החברה מציעה קווי מוצרים בטווח שבין מוצר הדגל, ג’ל אלוורה, למוצרי טיפוח עור, תוספי תזונה ועוד. Forever משלבת את המדע המתקדם ביותר עם הטבע כדי להציע מוצרים באיכות הגבוהה ביותר שניתן לרכוש אך ורק דרך הרשת הגלובלית של המשווקים הישירים של Forever.

כחברה בעלת אינטגרציה אנכית, Forever שולטת בכל היבט של תפוקה, ייצור והפצה, כדי להקפיד על האיכות הגבוהה ביותר וכדי לשלוט בעלויות

תוכנית התשלומים המובילה בתעשייה

תוכנית התשלומים הנדיבה של Forever והתמריצים הנדיבים הם מעבר למקובל בתעשייה והם קיימים כדי לוודא שתקבלו בהתאם למה שתשקיעו. התמריצים של Forever כוללים את כל מה שבין הדרכות לנסיעות בעולם. בכל שנה, חברת Forever עורכת כנס גלובלי במקום יפה כלשהו בעולם. הזכאים להשתתף בו מקבלים את דמי כרטיס הטיסה, מלון, אוכל, כסף לבזבוזים, כניסה להדרכות ועוד.
תמריצים אחרים דוגמת Forever2Drive, נופש EMR, בונוסים לדרגות יהלום וספיר ובונוס היו”ר מתגמלים בעלי עסקים ב-Forever על עבודתם הקשה על ידי מתן הכנסה כספית נוספת עבור מכונית או כל דבר אחר שאתם חולמים עליו, הזדמנויות לנסיעות בעולם, להדרכות ועוד.

כלים מתקדמים להתחלה חזקה

עם תוכנית התשלומים של Forever, כולם מתחילים באותו המקום וניתנות להם אותן ההזדמנויות ואותו פוטנציאל לצמיחה. אתם מחליטים כמה אתם רוצים להשקיע ומה אתם רוצים להפיק מהעסק שלכם. האדם שחונך אתכם אל תוך העסק יעזור לכם לנווט בתוכנית התשלומים ויראה לכם מה נדרש מכם לעשות כדי להשיג את היעדים שלכם. ברגע שהצטרפתם ל-Forever כבעלי עסקים עצמאיים, ניתנת לכם גישה לכלי שיווק דיגיטליים עוצמתיים כמו דפי נחיתה קלים להגדרה ולוחות דיגיטליים שיעזרו לכם לפקח על העסק שלכם ולפתח אותו. תינתן לכם גם גישה לספריה רחבה של חומרים שיווקיים שיעזרו לכם להגביר את הנוכחות שלכם במדיה החברתית ולהפגיש אתכם עם עוד לקוחות פוטנציאליים.

התאימו את העסק שלכם ליעדים שלכם

אנשים מצטרפים ל-Forever בגלל מגוון רחב של סיבות. יש כאלה שהופכים לבעלי עסקים ב-Forever כדי ליהנות מהנחות על המוצרים האהובים עליהם. אחרים מתמסרים להשגת זכאות לתמריצים ולמסעות בעולם. רבים מבעלי העסקים העצמאיים בחברה רוצים פשוט רק להרוויח עוד קצת כסף ונהנים לעזור לאנשים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר בעזרת מוצרי Forever.

בלי קשר לסיבה שבגללה ההזדמנות מעניינת אתכם, Forever היא חברה מהסוג שיכול לעזור לכם להשיג את היעדים שלכם גם אם אתם רוצים להתחיל בקטן וגם אם אתם רוצים ללכת עד הסוף.
כבעלי עסקים ב-Forever, אתם נמצאים בעסק בשביל עצמכם, אבל לא לבדכם. קהילת האנשים ב-Forever שחושבים כמוכם יוצרת תחושה משפחתית, שבה כולם עובדים יחד כדי לעזור לרבים יותר להיראות טוב יותר, להרגיש טוב יותר ולגלות את עוצמת המוצרים של Forever.