ד”ר יעל צורגיל, מנהלת
בסוף אוגוסט נכחה ד”ר יעל צורגיל בסמינר המוצרים שהתקיים במשרדי החברה. כמו כל מי שהשתתף, גם היא התרגשה מהאירוע ורצתה לספר לכם על כך:

 

כמות ואיכות

קודם כל אני חייבת לספר שכמות האנשים שהגיעה ריגשה אותי מאד. כבר הרבה זמן לא היה בחברה אירוע שכל כך הרבה אנשים מכל הארץ מגיעים אליו בהתלהבות ובשמחה כזו. נראה שהרצון לדעת עוד ועוד על המוצרים על מנת להעניק שירות טוב יותר ללקוחות הוא מניע חזק מאוד עבור הרבה משווקים. בקהל היו גם לא מעט לקוחות שבאו לראות מי זו החברה הזו וחלקם נשבו בקסם האווירה, המוצרים והתחושה שיש כאן “משהו אחר”.
כמות האנשים הייתה רבה כל כך שהוצבו כסאות מחוץ למשרדים כולל מערכת לצפייה ושמיעה בהרצאות שנערכו בפנים. וגם מחוץ לאולם הייתה אווירה רצינית. אנשים ישבו ו”שתו” את דברי המרצים.
אמרה לי אחת האורחות בעיניים בוהקות:”אני מתרשמת שזו חברה רצינית ביותר. כל כך יפה לראות שיש הרבה מאד משווקים אשר חולקים ביניהם בשמחה חוויות על מוצרים, מתייעצים ומתלבטים ביחד”. ואכן זה היה מחזה משובב נפש לראות איך מסביב לשולחנות בהפסקות התקבצו משווקים מקבוצות שונות והמשיכו למעשה את ההרצאות גם בחוץ מתוך רצון אמיתי לחלוק את הידע עם כמה שיותר אנשים.

הרצאה לכל פרק בחיים

את הבוקר פתח אודי ראב”ד, מנכ”ל Forever ישראל, שהסביר על היתרונות שבאלו ורה ובמשקאות של Forever ועל דרכי טיפול בלקוחות. ההרצאה חידשה הרבה מאד לכולם וכמובן למשווקים החדשים. שמעתי מסביבי אנשים אומרים משפטים כמו “ההרצאה הזו פתחה לנו את העיניים” ו – “סוף סוף הבנו על מה ‘הרעש’ הגדול כאשר מדברים על משקאות האלו ורה של Forever”.
אחריו עלו בזה אחר זה מרצים שונים אשר העבירו הרצאות מגוונות שנגעו למעשה בכל תקופה בחיים:
אהובה הילה חן העבירה במקצועיות הרצאה על שימוש במוצרים בקרב נשים בהיריון, הכנה ללידה והנקה. אהובה לא פספסה אף מוצר שיכול להקל ולעזור בתקופה הזו. שוחחתי עם משווקות שבכובע הנוסף שלהן הן דולות או מיילדות וכולן הסכימו שעל-אף שהגיעו עם ידע מהבית, עדיין למדו רבות מההרצאה. לאחר ההרצאה של אהובה אמר לי אחד המשווקים ש”סוף סוף יצא לי לשמוע על תחום שכגבר היה לי קצת זר ועכשיו יש לי מידע רב שאוכל להשתמש בו”.
לאחר הפסקה פתחה זמירה מרון את החלק השני של הסמינר בהרצאה על עדויות על שימוש במוצרים, ואחריה טל מזור הרצתה על טיפול בתינוקות, הגיל הרך וביה”ס. שתי ההרצאות סיפקו ידע רב על שילוב של תכשירים שונים של החברה ולחלק מהמשווקים זו הייתה ממש הפתעה שאפשר להשתמש במוצרים גם אצל תינוקות בגיל ימים אחדים. ההרצאה הקיפה כל כך הרבה בעיות ותופעות, וכמו שאמרה לי אחת המשווקות שנמצאת כבר מספר חודשים בחברה: “ההרצאה הייתה מרתקת. היא ‘פתחה לי את הראש’ והראתה לי כיוונים חדשים ורעיונות חדשים איך אפשר לעזור למשפחות”.
בהמשך, לימור עמרני, תזונאית קלינית טבעית, הרצתה על מוצרים שניתן לתת לבני נוער, סטודנטים, בצבא ובטיולים. קיבלנו מידע רב כולל שימוש בתוספי התזונה של Forever לתחומים שונים הנוגעים לגילאים האלו – מלימודים, מאמץ, שינויים הורמונליים ועוד. משווקת אחת אמרה לי בחיוך: “עכשיו אני צריכה לקחת יומיים כדי לעכל את כל החומר כי זה היה כמו אוניברסיטה”.
וברוח השנה שנפתחה זה עתה – אי אפשר בלי מתנות לחג. את ההרצאה על רעיונות מקוריים למתנות ואיך להגיש אותן העבירה ענת הירש, שבין שאר הטיפים החשובים שהיא נתנה היה להכניס פתק עם הסבר על כל מוצר על מנת להעלות את הערך של המתנה למקבל המתנה.

”אני מתרשמת שזו חברה רצינית ביותר. כל כך יפה לראות שיש הרבה מאד משווקים אשר חולקים ביניהם בשמחה חוויות על מוצרים, מתייעצים ומתלבטים ביחד”

משיקים מוצר חדש

ולסיום היום הגדוש והמרתק הזה נהנינו כולנו לחגוג את השקתו של המוצר החדש ARGI+ בהרצאתו המעמיקה של דר’ ישראל צביאל. זו הייתה הרצאה מקיפה ביותר שנתנה לנו להבין את גדולתו של המוצר.
לאחר יום כזה, אין זה פלא שאחת האורחות אמרה בסיפוק: ”באמת שזו חברה מיוחדת. למדתי כל כך הרבה ביום הזה וזה עושה לי חשק להיות שייכת לחברה כזו שיש בה מוצרים מעולים, הרבה ידע וגם כל כך הרבה משווקים רציניים”

אין ספק שהיה זה יום חג לחברה, למשווקים וללקוחות.
תודה לכל המנהלות שארגנו את היום המוצלח הזה. הורגש שהושקעה בו הרבה מחשבה ומאמצים להביא כמה שיותר ידע למשווקים בתחומים שונים.

אני מחכה כבר לסמינר הבא כי ברור לי שעם המוצרים של Forever אין גבול לדרכים שבהן ניתן לעזור לאנשים סביבנו.

, מנהלת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה