אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
איך מחפור אבוטלייב הצליח כל כך? הרי תושבי קזחסטאן אינם משתכרים סכומים גבוהים ולא מכירים שיווק רישתי, האמת נמצאת במקום אחר: מחפור אבוטלייב פועל בדיוק לפי הנחיות החברה: הוא מצרף משווקים ומציע להם שינוי בחיים, הוא מלווה אותם בכל צעד וצעד, הוא נמצא שם עבורם. הוא מנהיג אותם תוך דוגמה אישית!
תמונה של מחפור אבוטלייב

 

הכנס האחרון שנערך בסוף פברואר האיר באופן נפלא את יתרונות Forever. ההצטרפות ללא מחויבות, אפשרויות הבחירה המוחלטת (לעשייה או חוסר עשייה), הבסיס לפיתוח אישי בפן הבריאותי והכלכלי ובייחוד- במגוון האנושי המשובח בעולם! מעל 11,000 משווקים מכל קצוות אירופה נכחו באולם. הפרגון מצד המשתתפים לאלו שעלו על הבמה לשם קבלת דרגות חדשות והכרה בהישגים היה מדהים! אלו שעלו לבמה, כולל שתי מנהלות חדשות מישראל, התקבלו באופן אישי על ידי רקס וגרג מוהן.
חלוקת יותר מ-7 מיליון € בשני ימי הכנס אף הגדילו את הפער הנראה בין Forever לשאר חברות השיווק הרישתי. אחד המשווקים הבולטים שעלו לבמה היה מחפור אבו-טלייב מקזחסטאן. משווק זה, ללא רקע קודם בשיווק רישתי הוא מנהל ספיר שהביא איתו לכנס מעל 100 מנהלים! מחפור הצטרף ל-Forever בקיץ 2008 – לפני פחות מארבע שנים והתקדם במעלה התוכנית השיווקית באופן מטאורי. כיום הוא במקום השלישי באירופה בחלוקת רווחים, כשבאמתחתו צ’ק בסכום של 335,524 € והיחיד באירופה שהגיע לדרגת Eagle Manager ספיר.
אפשר אמנם לתרץ זאת בכך שתושבי קזחסטאן אינם משתכרים סכומים גבוהים, שהם לא מכירים שיווק רישתי, שהאיש מקושר, שהוא מיוחד וכו. האמת נמצאת במקום אחר: מחפור אבוטלייב פועל בדיוק לפי הנחיות החברה: הוא מצרף משווקים ומציע להם שינוי בחיים, הוא מלווה אותם בכל צעד וצעד, הוא נמצא שם עבורם. הוא מנהיג אותם תוך דוגמא אישית!
איך אתם מנהיגים את העסק שלכם ומה את או אתה יכולים ללמוד ממחפור?

“איננו יכולים לפתור את הבעיות שלנו שנוצרו עם אותה חשיבה שגרמה ליצירתן!”
אלברט איינשטיין

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה