האם זה מוכר לכם: אתם נהנים מהחיים, אוכלים מזון טעים ומגוון, ויום אחד מתעוררים ומגלים כי יש לכם משקל עודף, סוכר גבוה בדם, לחץ דם גבוה ובעיות בריאותיות אחרות...?
זה מה שקרה לי...
תמונת לפני ואחרי דר' מרק ז'ולקובסקי

שנים רבות סבלתי מעודף משקל, היה לי לחץ דם גבוה, ובשלוש השנים האחרונות התווספה גם מחלת הסוכרת. בהתחלה הזרקתי 4 זריקות אינסולין ביום, ולאחר מכן עברתי לכדורים – נטלתי 3 תרופות שונות! כל יום! מצב הבריאות שלי לא התאים לגילי. דיאטות ופעילות ספורטיבית תכופה לא הצליחו לסייע לי. ניסיתי מספר רב של תוכניות מסובכות ויקרות, אך לצערי אף אחת מהן לא נתנה תוצאות מבוקשות.
כשנודע לי על F.I.T. – התוכנית של Forever, לא היססתי! החלטתי לתת לה את הסיכוי לתקן את מצב הבריאות שלי, והתחלתי למלא באופן מדויק אחר דרישות התוכנית.

כתוצאה מזה רזיתי ב-25 קילוגרם ב-3.5 חודשים

(המשקל שלי ירד מ-103.7 ק”ג ל-78.7 ק”ג)!

נתוני לחץ הדם השתפרו. רמת הסוכר בדם הגיעה לנורמה. הצלחתי לוותר כמעט על כל התרופות נגד הסוכרת למעט אחת שאני נוטל בהמלצת הרופא במטרת מניעה.
אני ניראה צעיר יותר, מרגיש אנרגטי ונמרץ במשך כל היום. המכרים שלי מתלהבים מהשינויים שחלו בי.
אני ממליץ לכולם להצטרף לתוכנית F.I.T. כי עכשיו אני יודע בוודאות: היא לא רק מנקה את הגוף אלא גם מסייעת בהורדת משקל עודף ומובילה ליעדים שהצבתם!
התוכנית תעזור לכם לשכוח מהרגלים מזיקים ותסייע לכם לרכוש הרגלים מועילים, אשר ישפיעו באופן חיובי על ההצלחה בתחומים רבים, למשל- בעבודה, ספורט, עסקים, יחסים עם האנשים בסביבה וכיו״ב, וגם תילמדו לתכנן את היום שלך ולחסוך זמן יקר.
עם F.I.T. התחושה שלכם תשתפר ותרגישו הרבה יותר נמרצים ואקטיביים ותשפרו את מצב הבריאות שלכם!!!

 

בסוף מרץ הרגשתי “כבד מדי” ומניסיון העבר (אני בן 74) ידעתי שכאשר אני עובר את רף 90 הק”ג מופיעות אצלי בעיות בריאותיות, ולפחות שלוש פעמים זה הסתיים באשפוז בבית חולים.

נכחתי בסמינר מוצרים ביום השקת ה-F.I.T.. זכרתי את הסיפורים, וברגע של חולשה, החלטתי שאני מבצע ניקוי רעלים בעזרת תוכנית clean 9. לקחתי בעבר בי פולן וגרסיניה ואני שותה 7 שנים ברציפות ג׳ל אלו ורה לשתייה ואפילו התנסיתי בשייקים עוד קודם. ביום שהחלטתי דאגתי לרכוש את המוצרים החסרים לי להשלמת הערכה, בנוסף נסעתי לסופר וקניתי את כל הירקות המומלצים שאהובים עלי.
מרוב חשש איך “אעבור את תשעת ימי ההרעבה” קראתי את כל החוברת פעמיים!
למחרת התחלתי לבצע בהקפדה את ההוראות וההדרכה שבחוברת שמגיעה עם הערכה. התרשמתי איך כל הערה היא במקומה, כך שהיועצת הכי טובה שלי הייתה החוברת. רשמתי כחזון בחוברת את המטרה לרדת לפחות 5 ק”ג בתוך תשעת הימים! התהליך הפתיע אותי- אני לא רעב ואני לומד להכין לעצמי אוכל בתנור (סלמון ואמנון) בנוסף למה שאני מכיר.
מהשייקים עשיתי חגיגה- בכל בוקר, שייק משולב עם ירקות ירוקים שאני אוהב! בערב עם תות שדה!
בתום תשעת הימים עליתי למשקל והוא הראה ירידה של 6.2 ק”ג.
לחץ הדם השתפר והתייצב על רמה טובה מאוד, החשק ללכת ולעלות מדרגות גבר עם הימים והשימוש בקלנועית הפך להיות כמעט מיותר.
במקרה הצורך לא אהסס לעשות שוב תשעת ימי ניקוי רעלים.
ממליץ לכל אחד להתנסות.
בשבילי זו היתה חוויה.

אברהם שמע

סיפורי הצלחה