רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
חיפוש מהיר בגוגל אחר "סודות ההצלחה" באנגלית מעלה כהרף עין יותר ממאה מיליון תוצאות.

מדוע אנחנו להוטים כל-כך ללמוד עוד ועוד על הדרך להצלחה של אנשים אחרים? רוב התוצאות של גוגל יגידו לך, כי בעוד שיש כמה תכונות משותפות לאנשים מצליחנים, ההצלחה של מרביתם נובעת מגישתם ולא בזכות מקום הולדתם או מההזדמנויות שנקרות בדרכם.
זה מוביל בחזרה לאחד הציטוטים של הנרי פורד שאהובים עלי במיוחד:

“אם אתה חושב שאתה יכול, או חושב שאתה לא יכול – אתה צודק”.

אחת השאלות שאני נשאל לעתים תכופות היא “מה הם סודות ההצלחה של העסק שלנו?”
אני חושב שזו שאלה טבעית – אנחנו רואים אחרים מגיעים להישגים ורוצים להבין מה הוביל אותם להצלחה שלהם כדי שנוכל לחקות אותם.
כשאני מדבר על הנושא עם מנהיגים מכל רחבי העולם, יש כמה דברים שנאמרים שוב ושוב על-ידי רבים מהם, הבולט שבהם הוא הגישה. אבל יש עוד כמה דברים משותפים למצליחנים של Forever, אני לא בטוח שמדובר ב״סודות״ אבל אלו בהחלט צעדים חשובים להצלחה בעסק שלנו:

  1. בניית זרם לקוחות המייצר בסיס יציב בעזרת מעקב מושלם ושירות לקוחות יעיל.
  2. שימוש במוצרים.
  3. להיות ״משווק פעיל״ עם 4CC ולהראות לחברי הקבוצה איך לעשות את אותו הדבר.
  4. לחנוך מדי חודש.
  5. לעבוד בהתלהבות עבור כל תמריץ. הם קיימים במטרה להדריך אתכם בזמן בניית העסק. כל דרגה המעניקה סיכה, EAGLE MANAGER, הכנס הגלובלי, בונוס היו”ר וכל התמריצים המקומיים נוצרו כדי לאתגר ולתגמל אתכם על העבודה הקשה שאתם עושים.

 

עבודה עקבית במטרה לחזק כל אחד מהתחומים הללו בעסק שלכם או התעלמות רק מאחד מהם, יכול להיות ההבדל בין הצלחה עצומה לעומת תמורה מועטה עבור המאמצים והזמן היקר שלכם. זה נכון שאין דרך-קיצור להצלחה, וכן, זה דורש עבודה קשה … אבל יש לנו תוכנית מוכחת.

Forever נבנתה על העיקרון שכל אחד וכל אחת יכולים להשיג את המטרות שלהם אם הם מוכנים לעבוד קשה, ותוכנית השיווק שלנו היא מפת הדרכים. אנחנו ברי-מזל שב-Forever הצלחה היא לא סוד!

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה