רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
להיראות טוב ולהרגיש טוב אין פירושם רק איך אחרים רואים אתכם – זה הרבה מעבר לכך!

הרגשה טובה היא כוח פנימי המניע אתכם להשיג יותר. הביטוי האנגלי Bad Hair Day (“יום שיער רע”) לעיתים רחוקות אכן קשור לשיער… מדובר באופן בו אתם רואים את השיער שלכם. קרה לכם פעם שהרגשתם שאתם צריכים לשחרר יותר את החגורה ואז אתם נשקלים ומגלים שבעצם ירדתם במשקל? הצורך ״לשחרר את החגורה״ נעלם מיידית ואתם רצים לחפש את הבגדים ההדוקים שלכם. אתם מרגישים נמרצים ומלאי אנרגיה, מוכנים להתמודד עם העולם כולו.
להיראות ולהרגיש טוב יותר –כל זה תלוי בביטחון עצמי!
כדבריו המפורסמים של הנרי פורד “אם אתם חושבים שאתם יכולים או חושבים שאתם לא יכולים – אתם תמיד צודקים”.
אם יש בכם את הביטחון להאמין שאתם יכולים להצליח בעסקיכם ולהשיג את המטרות שקבעתם בחיים, תוכלו לעשות זאת! להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם הוא חלק גדול מהקרב על הביטחון. בפשטות, כאשר אתם נראים ומרגישים טוב יותר, אחרים שמים לב! הם שמים לב שאתם בטוחים בעצמכם, הם ישאלו אתכם מה אתם עושים אחרת וירצו לדעת יותר, עובדה שתיתן לכם את ההזדמנות המושלמת לספר להם על המוצרים שאתם אוהבים ועל ההזדמנויות של Forever.
המוצרים שלנו תמיד עזרו לאנשים – זו הסיבה שייסדנו את Forever בשנת 1978. רצינו לעזור לאנשים “להיראות יותר טוב ולהרגיש יותר טוב”. ככל שלמדתי יותר על תועלות הבריאות של אלו ורה, ידעתי שהצמח הזה יכול להשפיע על הסובבים אותי בשיפור בריאותם, הבהרת עתידם ושינוי חייהם בדרכים שונות. עם הצגת התוכנית החדשה של  Clean 9 ו-  F.I.T (בקרוב גם בישראל) אנו מתמקדים עוד יותר לקראת היעד “להיראות ולהרגיש טוב יותר”.
רבים מכם שיתפו אותנו בסיפורי ההצלחה שלכם – תודה על כך. סיפורי ההצלחה שלכם נותנים לנו השראה לעבוד קשה יותר ולמצוא דרכים חדשות לייעל את העסק שלנו. רשתות חברתיות הן דרך נהדרת לשתף את ההצלחה שלכם ולמשוך תשומת לב למה שהעסק שלכם ב- FOREVER מציע.  בכל זאת, שימו לב לא להגזים – האמת חזקה מספיק. כאשר אנו שומעים סיפורים איך המוצרים שלנו עזרו לאנשים או איך העסק שלנו נתן למשפחות הזדמנויות שהן לא היו מקבלות אחרת, הביטחון שלי בעסק ובעבודה שאנו עושים מדי יום מתחדש, עבודה שלא היתה אפשרית בלעדיכם. תודה על עבודתכם הקשה, מחויבותכם ועל הביטחון שיש לכם להגשים את החלומות שלכם.

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה