תמה קופמן, מנהלת
ההצלחה של תמה מורכבת מצירוף של הצלחות רבות קטנות ומעוררות השראה

אני מתגוררת ביישוב עלי שבשומרון, אם לשישה ילדים. בעברי הייתי מורה וכעת אני עובדת במשרה מלאה ב-Forever וגם מנחת הורים.
אני חייבת לציין שאני מאד שמחה ומתרגשת שזכיתי להיות בין המשווקים המובילים של השנה האזרחית שחלפה. מרגישה שכל יום שעובר עלי בעסק מפגיש אותי שוב עם הפלא הזה שנקרא “Forever” ועם הפוטנציאל האדיר הטמון בו.
ההצלחה שלי היא בעיניי, גם היכולת לגרום לאחרים להצליח. חלק מהשמחה שלי היא בהצלחה של כל הקבוצה הנהדרת שלנו, של כל משווק ומשווקת שמתאמצים ויוצאים מאזור הנוחות שלהם, שמעיזים ופורצים קדימה. זו הצלחה שבעצם מורכבת מפאזל של הצלחות רבות קטנות ומעוררות השראה – והדבר המקסים הזה נותן לי סיפוק רב כל הזמן. בשנה האחרונה גיליתי שמעבר לרצון האישי להצליח ולגדול בעסק, יש בי רצון עז שמניע אותי לעזור לאחרים בקבוצתי לגדול.
יש לי שלוש עצות חשובות ביותר למי שרוצה להצליח ב-Forever, והן: התמדה, התמדה, התמדה.  בחיים בכלל וב- Forever בפרט אני כל הזמן רואה שאלה שהתקדמו הם לאו דווקא אלו בעלי הכשרונות והקסם, אלא המתמידים, אלה שלא מתייאשים, שנצמדים למה שעובד ועושים אותו יום-יום במשך שנים.
ב- Forever מי שעושה כך מרוויח בענק!
החזון שלי לשנה הקרובה בעז”ה הוא לגדל עוד מנהלים ולעזור לכל אחד ואחת בקבוצתי להציב יעדים רחוקים שמעוררים ו”מדליקים” אותו, ולהסתער עליהם בכל הכוח, בלי להתרגש מעיכובים שונים. לצד זה הייתי רוצה להמשיך את שיתופי הפעולה השונים עם מנהלים אחרים, ואף להרחיבם.

לסיום, אני רוצה להודות לקדוש ברוך הוא שממנו הכל, גם עסק זה. בנוסף, אני רוצה להוקיר טובה לאנשים שעוזרים לי מאוד ושמסייעים לי בעבודה: הראשון הוא כמובן בעלי היקר, שתומך ומייעץ לי רבות. אין לי ספק שכאשר הבן/בת זוג נמצאים בתמונה ותומכים – זה תורם להצלחה. בנוסף, אני מודה לנחמה מאיר ולצוות המנהלות שאיתן אני עובדת יחד בשיתוף פעולה מפרה ומשמח.
זו גם הזדמנות מצוינת מבחינתי  להודות לאודי, מנכ”ל החברה, על מאור הפנים התמידי שלו, טוב הלב וחכמת החיים שהוא חולק עמנו. וכן לאושרת, טלי, דינה ושאר צוות המשרד – שעושים מלאכתם נאמנה, קשובים לבעיות שעולות מהשטח, ומוכנים תמיד לעזור. הרבה הצלחה לכולנו !

, מנהלת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה