רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
הניסיון שלנו בתקופות קשות מחשל אותנו. עדיין, מניסיוני קשה לשים לב עד כמה התחשלתם כשאתם עדיין במהלך ההתמודדות עם סערות החיים.

עצרו לרגע כדי לחשוב על הדרכים שבהן הגבתם לאתגרי העבר בחייכם על ידי הסתגלות, למידת יכולות חדשות ושמירה על חשיבה חיובית.

האתגר שכולנו עומדים מולו יחד הוא חסר תקדים. משפחת Forever שלנו נשארה מאוחדת ולמרות שאנחנו לא יכולים תמיד להיות פיזית יחד, אני מאמין שהניסיון הזה עזר לכולנו להפוך למחוברים אפילו יותר. יש לנו יותר הדרכות אונליין, מצאנו דרכים דיגיטליות חדשות לתקשר והייתה לנו ההזדמנות לחלוק את ההתלהבות והתשוקה שלנו במהלך אירוע הכנס הגלובלי 2020.

במבט לאחור, אני חושב שתגלו שלא רק התחשלתם, אלא שאתם גם אסירי תודה יותר לאנשים ולחוויות שגורמים לכם להרגיש שלמים.

ובעוד שיכול להיות שייקח לעולם זמן לחזור לנורמליות, אני יודע שכל אחד מאתנו ברמה האישית והעסק שלנו ב-Forever יצאו חזקים יותר משהיינו אי פעם. זמן השהייה בבתים, שלעיתים ניראה אינסופי,  היה גם תקופה של מחשבה פנימית והזדמנות לקבלת נקודת השקפה חדשה לגבי מה באמת חשוב ומעניק סיפוק. במבט לאחור, אני חושב שתגלו שלא רק התחשלתם, אלא שאתם גם אסירי תודה יותר לאנשים ולחוויות שגורמים לכם להרגיש שלמים.

רק בשנה שעברה, משהו פשוט כמו חיבוק חם ממישהו שאכפת לכם ממנו, התאספות מסביב לשולחן עם חברים או פשוט יציאה משפחתית לפארק עמוס ביום שמש נראו כמעשים שבשגרה. במובן מסוים, נדמה לי שכולנו התייחסנו להנאות הקטנות האלה כמובנות מאליהן.

ברור לי שייקח הרבה זמן עד שנוכל שוב להתייחס לדברים האלה כמובנים מאליהם. חיבוק ידידותי, מגע אנושי, או יום בשמש עם חברים הן חוויות יפות שירגישו מדהימות אפילו יותר כשנוכל שוב להתאסף יחד בחופשיות. שום דבר הוא לא חשוב יותר מהקשרים שהופכים אותנו לאנושיים ומהאדיבות שלנו אלה כלפי אלה.

 

אני רוצה לאתגר אתכם לחשוב על כל הדברים שלמדתם על העסק שלכם ועל עצמכם במהלך התקופה הייחודית הזו בחיינו. חשבו איך הצלחתם לתקשר עם אנשים שחשובים לכם ושותפים לעסק שלכם, אפילו כשלא יכולתם לצאת מהבית. היזכרו בכל הדברים הקטנים שאתם מודים עליהם ושלעולם שוב לא תתייחסו אליהם כמובנים מאליהם. תנו ללקחים שלמדתם וליכולות שפיתחתם לדחוף אתכם ואת העסק שלכם קדימה.

 

היכולת לראות את העולם מזווית אחרת היא דבר שנובע מתקופות קשות וחסרות ודאות. תנו להכרת התודה שלכם להזניק אתכם לעתיד מלא בהצלחה.

 

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של