Forever נמצאת בעסק כדי להשפיע לטובה
תמונה של ניקוי אלוורה

בתור חברה גלובלית אשר פעילה ביותר מ-160 מדינות, Forever מאמינה באחריות שיש לה לשמש דוגמה נכונה בכל הנוגע לאחריות סביבתית. בהיותנו חברה משולבת אנכית מתאפשרת לנו ב-Forever השליטה בכל שלבי הייצור והתעשייה מהרגע שבו צמחי האלוורה שלנו נשתלים בשדות ועד שהמוצר מגיע אליכם הביתה.
עם שדות אלוורה בטקסס וברפובליקה הדומיניקנית, Forever התקדמה בצעדי ענק בשנים האחרונות לקראת חדשנות בתהליך הגידול והקצירה כדי להפחית את הפגיעה הסביבתית שלנו באופן דרמטי. בעזרת שימוש במשאבות סולאריות ומערכות של טפטפות, הצליחה Forever להפחית את השימוש במים ב-90 אחוזים. המים שנעשה בהם שימוש לשטיפת הצמחים לאחר קטיפתם נשלחים לשימוש חוזר בשדות והקליפה החיצונית של הצמח מוחזרת לאדמה לטובת שימוש מחודש כדשן טבעי.

 

קטיף ידני לא רק מוודא שהעלים נקטפים בדיוק בזמן הנכון, אלא גם עוזר ל-Forever להפחית את טביעת הפחמן שלה אפילו יותר, עם ביטול הצורך בציוד קצירה מגושם.

משלוח מוצרים אחראי

Forever Direct בהולנד הוא מרכז הפצה גלובלי שמוודא שלקוחות מקבלים את המוצרים שלהם במהירות ועם כמה שפחות נזק סביבתי. כל אריזות המשלוח עשויות מחומרים מתכלים ב-100 אחוזים ומיוצרות עם שימוש בחומרים ש-85 אחוזים מהם מתכלים. כריות האוויר המשמשות להגנה על המוצרים בזמן המשלוח ניתנות למיחזור מלא וניתן לנקב אותן כדי שיתפסו פחות מקום. הכריות האלה הן בעלות מאזן פחמן נייטרלי בהשוואה למילוי נייר.
על ידי שליטה בתהליך הפצת המוצרים, Forever יכולה להתמודד עם קצב הביקוש העולמי תוך שמירת המחויבות הסביבתית שלה. מהמשרד הראשי באריזונה ועד למשרדים ומתקני הייצור וההפצה שלה בכל העולם, תמיד מתקיימת ב-Forever השאיפה להשפעה סביבתית חיובית, כמו גם הרצון לשמש דוגמה חיובית נכונה להתנהלות נכונה של עסק.

תמונה של אישה ביחידת ההפצה

על ידי שליטה בתהליך הפצת המוצרים, Forever יכולה להתמודד עם קצב הביקוש העולמי תוך שמירת המחויבות הסביבתית שלה

Forever מחויבת לשמירה על הסביבה מהיבשה עד לים

לעשות טוב לכדור הארץ הוא חלק חשוב מכל מה שאנחנו עושים ב-Forever. אחרי הכל, אנחנו עובדים קשה מאוד כדי לעזור לאנשים לחיות חיים שמחים ובריאים יותר וזה אומר שעלינו לעשות את חלקנו ולעזור להגן על הסביבה שלנו. הנה כמה מהדרכים הרבות שבהן Forever מכבדת את המחויבות הזו.

 

באוויר

מנקים את האוויר

כמות קטנה של 20 צמחי אלוורה בלבד יכולה להמיר פחמן דו חמצני לחמצן כמו עץ בגודל מלא. זה אומר שמיליוני צמחי האלוורה שלנו מנקים מהאוויר של כדור הארץ מיליוני טונות של פחמן דו חמצני בכל שנה!

מנקים את הבזבוז

אנו משתמשים באריזות הניתנות למיחזור. כך אנחנו מוודאים שבאריזות שלנו נעשה שימוש חוזר במקום להיום מושלכות סתם לערמות אשפה או נתיבי מים.

בים

מגנים על השוניות

לשוניות אלמוגים יש תפקיד חשוב במערכת האקולוגית העדינה של האוקיינוסים בעולמנו, אך ברבים מבין תכשירי ההגנה מקרינת השמש ישנם כימיקלים שגורמים לשוניות האלמוגים להלבין ולמות. קרם ההגנה מהשמש של Forever, אלו סאן סקרין מכיל תחמוצת אבץ טבעית, כך שלא רק שהוא מגן מקרני השמש המזיקות, אלא שהוא גם בטוח עבור האלמוגים.

ביבשה

אחריות חקלאית

שדות האלוורה שלנו בטקסס וברפובליקה הדומיניקנית מציבים רף גבוה לאחריות בסביבת העבודה. אנו משתמשים במשאבות סולאריות ובמערכות של טפטפות כדי לצמצם את השימוש במים לאורך השדות. אנו אוספים את המים שהשתמשנו בהם לשטיפת הצמחים כדי להשתמש בהם מחדש בשדות, ועם קליפות עלי האלוורה מדשנים מחדש את היבולים.

הפצה חכמה יותר

שליטה בערוצי ההפצה שלנו מאפשרת לנו להפחית באופן רציף את טביעת הרגל הפחמנית שלנו על ידי כך שאנו מוצאים את המסלולים היעילים ביותר להעברת המוצרים ללקוחות שלנו ברחבי העולם. זה מאפשר לנו גם להוריד עד למינימום את הצורך באריזות וכך להפחית את כמות האשפה.

 

מחזור נכון בבית

כדי לוודא שהאריזה שאתם ממחזרים בבית תתאים לשימוש חוזר, נקיטה בצעדים המתאימים יכולה לעזור. הכללים הקשורים לחומרים הניתנים למיחזור יכולים להשתנות בהתבסס על מקום המגורים שלכם, ולכן כדאי יהיה לברר מהן התקנות.

בקבוקים ומכלי פלסטיק

ודאו שכל בקבוקי הפלסטיק שלכם ומכלי הפלסטיק שטופים והתוויות מוסרות מהם לפני שהם מושלכים לפח המחזור. רוב האריזות של מוצרי Forever ניתנות למיחזור. עם זאת, הפקקים של מוצרי התזונה אינם ניתנים למחזור עקב תקנות הגנה על ילדים. מחזרו את המכל, אבל את הפקק זרקו לפח האשפה.

פחיות מזון ושתייה

פחיות עשויות פח, אלומיניום ופלדה ניתנות כולן למיחזור. ודאו שהמכלים האלה נקיים מתוויות לפני שאתם משליכים אותם לפח המיחזור. מכלי תרסיס ריקים ניתנים גם הם למיחזור.

אל תכניסו את האשפה למחזור לתוך שקיות

אין לזרוק אשפה כזו בשקית אשפה. יש לזרוק את האריזות למיחזור ישירות אל הפח ללא שקיות פלסטיק או עטיפות פלסטיק. שקיות ועטיפות לא ניתנות למיחזור. נסו לעבור לשימוש בשקיות רב פעמיות ושקלו שימוש בעטיפות שניתנות לשימוש חוזר במקום עטיפות פלסטיק.