רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
האם שמעתם שעשיית מאמצים המלווים במשמעת אישית מניבה תמורה רבה? קיבלתי השראה מהמסר הזה לאחרונה כאשר קראתי על ילד בן 12 שחי עם אמו וששת אחיו בזמביה.

קשה מאוד להשיג מים נקיים וטיפול רפואי, ובכל יום בדרכו לבית הספר, הוא עובר בין בתים ללא חשמל או מים זורמים. למרות האתגרים בפניהם עומדת משפחתו, הוא מפגין נוכחות מושלמת בבית הספר בכל שנה! נוכחות מושלמת אינה הישג פשוט וקל עבור כל אחד, אבל במיוחד עבור מישהו העומד בפני אתגרים כמו עצם ההגעה לבית הספר המרוחק בכל יום ויום.
המצוקה שלו בבית אינה פוגעת בחינוך שלו. על מנת לסייע לו להישאר שבע וממוקד במהלך כל יום הלימודים הארוך שלו, ארגון “Rise Against Hunger” מציע לו ארוחה בכל יום. הארגון מספק גם לכל המשפחה שלו ארוחות במהלך שבוע הלימודים בבית הספר, במטרה לתגמל אותו בעבור המסירות שלו בהשגת השכלה אשר תסייע לו להתגבר על כל האתגרים בחיים. אני מאוד גאה בכך שהתחייבנו לארוז 5 מיליון ארוחות עבור הארגון במהלך השנתיים הבאות.
ישנה משמעות עמוקה יותר לסיפור הזה שכדאי לקחת בחשבון. בגיל 12, כאשר לא מצופה מילדים לקבל על עצמם אחריות גדולה כל כך, ותקופה שבה הם אמורים להיות עיוורים למצוקות של הבוגרים, הילד הזה מהווה דוגמה למשמעת בפעולות היומיומיות שלו.
העקביות שלו מספקת למשפחה שלו תזונה ודאגה. הוא מתעורר ויוצא להליכה ממושכת וקשה לבית הספר גם כאשר הבריאות שלו או הנסיבות מציבות אתגרים עבורו.
כמה מבוגרים אתם מכירים שהינם יותר ברי מזל ועדיין, אין להם את אותה משמעת להפגין נוכחות בכל יום?
אין דבר בלתי אפשרי אם אנו משקיעים מאמץ ועובדים במטרה להשיג התקדמות בכל יום.
בעוד שיתכן שאין אנו נאבקים עם אותן מצוקות, ישנם קשיים בחיים שלנו שלא קל לנו להתגבר עליהם. הם יוצרים מחסומים להשגת המטרות שלנו וגורמים להן להראות בלתי אפשריות להשגה. בעוד שאלו עשויות להיות מטרות שאפתניות, כגון אריזת 5 מיליון הארוחות שלנו, אין דבר בלתי אפשרי אם נשקיע מאמץ ועבודה לשם השגת התקדמות בכל יום. חשבו על משמעת במונחים של טיפוס על סולם.
כל שלב שאתם מטפסים, בעוד שיתכן ויהיה זה מאתגר יותר להמשיך ולטפס, יסייע לכם להתקרב יותר להשגת אותם דברים שאתם רוצים וצריכים.
אנחנו יודעים שבאמצעות פעולות עקביות, הנעשות בלב שלם ובאופן תדיר באפשרותנו לשנות את העולם. בדיוק כמו אותו ילד שהפגין משמעת בכך שהקפיד על נוכחות בבית הספר בכל יום, עלינו להפגין משמעת להשגת המטרות שלנו. בעודנו חוגגים את יום ההולדת 40 שלנו, קחו מעט זמן על מנת להסתכל על ההישגים המדהימים של המנהיגים שלנו ושל החברה שלנו מאז שהעסק הוקם. אני מקווה שאלו יניעו אתכם ויסייעו לכם להישאר במסלולכם להגשמת כל דבר שתרצו ותשאפו אליו בשנת 2018 ובשנים הבאות.

Rise Against Hunger הינו ארגון שהוקם ב-1998, שהמשימה שלו נובעת מחזון של עולם שאין בו רעב. המשימה של הארגון לתת סיוע שמשנה חיים באזורים הכי פגיעים בעולם.
מידי שנה מיליוני ארוחות נארזות ע״י מתנדבים בכל רחבי העולם ומופצות ע״י הארגון לאזורים מוכי רעב.
הארגון גם נותן מענה למשברים שונים כמו בצורת ושטפונות באזורים נחשלים. בנוסף, הארגון מספק אמצעי הכשרה לחקלאות מתקדמת ומספק דשנים וזרעים איכותיים.
אלה רק כמה מהדרכים בהם Rise Against Hunger מסייע כדי ליצור עולם שבע עוד בדורנו, ואנו ב-Forever מאושרים לקחת חלק בעשייה המפוארת של הארגון, ולכן הצבנו את המטרה:
לשלם על 5 מיליון ארוחות ולארוז אותן עבור Rise Against Hunger במשך השנתיים הקרובות!

 

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה