מרינה גמליאל, מנהלת חדשה
החלטתי שאני רוצה להתקדם ומהר, ועל מנת לעשות זאת עליי לחשוב בגדול ומחוץ לקופסה, ואכן, בתוך חמישה חודשים מיום ההצטרפות לחברה, טיפסתי לדרגת מנהלת. זהו סיפור ההצלחה שלי!

אני מאושרת מההחלטה שלי להצטרף ל-Forever. זה קרה לאחר שנים בהן עסקתי במשרות בכירות, בעריכת דין ובניהול קניונים.
שינוי של תחום תעסוקה אינו עניין של מה בכך, והדבר הצריך החלטיות ונחישות.
כשהחונכת המדהימה שלי, אביגיל אדלר, הציעה לי להצטרף לחברה, הבנתי שתהיה לי אפשרות להתפרנס מהבית, להיות שותפה בגידול ילדיי, להיות בוס לעצמי ולחיות ללא הלחץ שהתלווה לכל העבר התעסוקתי שלי. השילוב של כל אלו עזרו לי להחליט לשנות כיוון בחיים.
במהלך המצגת העסקית עלו לי רעיונות גדולים רבים. כתבתי אותם במחברת: לעשות מפגשים רבי משתתפים כדי לצרף אנשים לקבוצה שלי, להיפגש עם בעלי מכוני כושר, קוסמטיקאיות, פדיקוריסטיות ועוד. כל רעיון שעלה, ניסיתי למנף, ומיד עם ההצטרפות התחלתי ליישם רעיונות אלה.
הבנתי שכדי להתקדם מהר אני צריכה לחשוב בגדול ומחוץ לקופסה, ולפעול במרץ, ואכן, בתוך חודשיים מיום ההצטרפות ל- Forever עליתי לדרגת ראש צוות. חודשיים לאחר מכן עליתי לדרגת ראש צוות בכיר, וכעבור חודש נוסף, כלומר סה”כ חמישה חודשים מיום ההצטרפות לחברה, עליתי לדרגת מנהלת. העלייה המהירה שלי בדרגות נבעה מכך שכל משימה שקיבלתי מהחונכת – הכפלתי פי שתיים או שלוש. לדוגמה: אם צריך לעשות לפחות שלושה חוגי בית בחודש הראשון – אז עשיתי שלושה חוגי בית בשבוע.
הגעתי לכל האימונים וההשתלמויות, גם אם הייתי בחופשה במלון עם בעלי. כל אימון תורם באופן משמעותי בידע ובאנרגיות של עשייה שמקבלים בו. לא עצרתי לרגע, אפילו מהחופשה במלון עשיתי שיחות צירוף, מצגות טלפוניות ואפילו ערכתי פגישות צירוף בלובי.
במקביל, טיפחתי את הצוות שלי, בניתי לכל אחד תוכנית עבודה אישית המותאמת לשעות הפנויות, ועזרתי בקשיים שעמדו בפני הצוות, בליווי אישי ויומיומי.
בחודשיים הראשונים בעלי הטיל ספק בהחלטתי – “את עורכת דין במקצועך וכבר שנים מנהלת קניונים, את מוכרת מוצרים עכשיו, מה הקשר?” הזמנתי אותו להצטרף אליי ל-Success Day (שגם עבורי זה היה הארוע הראשון). מבחינתי זה היה היום שבו הוא הכיר את החברה והבין את אפשרויות הצמיחה וההתקדמות המהירה שניתן להגיע אליה, ומהיכרותו אותי הבין שאני מסוגלת להגיע גבוה בזמן קצר. דבר זה הפך אותו לתומך נלהב, והוא אף נרתם והחל לעזור לי באופן פעיל.
אני מאושרת מאי התלות שלי בשעות עבודה קבועות, שמחה לקבל את פני ילדיי עם ארוחה חמה בצוהריים, לעזור להם להתכונן למבחנים, לקחת אותם לחוגים, ובעיקר להיות קשובה אליהם ולשמוע איך עבר עליהם היום, והכל יחד עם עבודה מתגמלת, שאני נהנית מהעיסוק בה.
אני מאושרת ביכולתי לעזור לבריאות בני משפחתי ולבריאותם של אנשים רבים, בעצם השימוש במוצרים, ובמקביל מתפרנסת בצורה מכובדת שמשפרת את מצבה הכלכלי של משפחתי.
ובמישור השני, אני מאושרת לעזור לאנשים שמצטרפים לצוות שלי לשפר את מצבם הכלכלי,  ליהנות ולשמוח בהצלחתם.
בימים בהם אני חשה קושי או אי הצלחה מסוימת, ולכולנו יש ימים כאלה, אני מזכירה לעצמי למה הצטרפתי ל-Forever , ומה המטרה והיעד הבא אליו אני שואפת. אם היה לי יום לא מוצלח, אני לא נותנת לזה להשפיע על היום הבא. אני “מוחקת” את היום וממשיכה ליום חדש.
בכל יום אני מסתכלת בדף המטרות שכתבתי לי מול העיניים ועל היעדים שהצבתי לעצמי, כשברור לי שנחישות והתמדה הן הדרך להצלחה. ביום שקשה אני ממשיכה בעשייה, שמכניסה בי אדרנלין ומחזירה לי את ההתלהבות, ואלה נוטעים בי כוחות להמשיך הלאה, למען הצוות שלי, למעני, ולמען בני משפחתי.

סיפורי הצלחה