גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
בחודש שעבר, נאלצנו להחליט בלב כבד החלטה חסרת תקדים, לבטל את הכנס הגלובלי של 2020 בסידני. למרות שאנחנו מאוכזבים מאוד מכך שלא נוכל לחגוג יחד באוסטרליה, לפעמים ישנם אתגרים בחיים ובעסקים שהם מעבר לשליטתנו. בדיוק בזמנים כאלה, מעט יצירתיות יכולה ממש לעזור לנו להתקדם.
תמונת אילוסטרציה של איש עם מחשב

זה מה שאנחנו חווים עכשיו עם נגיף הקורונה אשר משפיע על כל המדינות שבהן פועלת Forever. אין ספק שדברים עומדים להיות קשים לזמן מה, מכיוון שאנשים נדרשים להישאר בביתם ואירועים מתבטלים.

אך למרות האתגרים האלה, אנחנו עובדים קשה מאוד כדי לשמור על פעילות קווי האספקה וכדי לוודא שיש לכם גישה למוצרים הנפלאים שאתם משתמשים בהם כל יום על מנת לעזור לכם וליקיריכם להיראות ולהרגיש טוב יותר. אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נוקטים בכל צעד שנדרש כדי לוודא שהייצור ומשלוח המוצרים שלנו בטוחים לחלוטין.

אנחנו רוצים גם לוודא שאתם יכולים להמשיך לקיים את העסק שלכם בתקופה שבה לא ניתן לאסוף אנשים מסביב לשולחן שלכם, מה שעשינו במשך יותר מארבעה עשורים. כמו שאמר לא מזמן חברי הטוב איידן או’הר, הטכנולוגיה היא שולחן המטבח החדש שלנו ועשינו צעדים טכנולוגיים כבירים כדי לוודא שתוכלו להמשיך לעשות עסקים באופן דיגיטלי.

זכרו להמשיך ליצור קשרים עם אנשים ולחלוק מידע על המוצרים. העולם שלנו מחובר היום יותר מאי פעם בזכות הטכנולוגיה, מה שגורם ליצירת הקשרים להיות קלה אונליין בדיוק כמו בפגישה אישית.

איך תוכלו לנצל את הכלים המקוונים כדי לעזור לעסק שלכם לצמוח?

אני יודע שזו תקופה של אי ודאות וחששות לאנשים רבים כל-כך, אבל הזדמנות יכולה לצוץ אפילו מתוך העיכובים הכי מאתגרים שלנו. כאנשים שבונים עסק וכמנהיגים חזקים, אתם רגילים לנווט לפעמים בסערות. נצלו את הזמן הזה כדי ללמוד יותר על שיווק דיגיטלי וכדי לגלות דרכים חדשות לגרום לעסק שלכם להתפתח.

ואל תשכחו לפנות קצת זמן כדי לטפל בעצמכם ובאלה שאתם גרים איתם. השלימו פערים בקריאה, בשינה ובהנאה מהדברים הקטנים שעוזרים לכם להישאר חיוביים, בריאים ונינוחים.

אני יודע שרבים כל-כך מכם עבדו קשה מאוד כדי להיות זכאים להשתתף באירוע השנה, ולכן אנחנו שמחים להודיע שאנחנו עובדים על שידור חי שיועבר מכאן, מהמשרד הראשי.

כמו כן, זכרו שדברים משתנים בכל יום ולכן הישארו מעודכנים בערוצי הרשתות החברתיות שלנו כדי לקבל חדשות על מה שקורה ב-Forever בזמן אמת – – עקבו אחר הפרסומים בעמוד הפייסבוק ובקבוצת הפייסבוק.

ואם אתם זקוקים לחדשות טובות כדי להתרכז בהן בתקופה מסובכת זו, אל תשכחו שעדיין יש לכם סיכוי לבקר בסידני המופלאה כי זה המקום שבו הכנס הגלובלי מגיע אליו ב-2021! אז המשיכו לעבוד קשה כדי להיות זכאים להשתתף בכנס הגלובלי של השנה הבאה ועבור סיכוי נוסף לבקר באוסטרליה איתנו.

עד שניפגש שוב, הישארו בריאים ובטוחים.

 

והמשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן