מרכוס ליץ’ - רוכב אופניים, מטפס הרים ושף
אני לא תמיד רוצה לקום מהמיטה ב- 5 בבוקר ולהעביר חמש שעות על האופניים שלי, אבל, בסופו של דבר הצבתי מטרה, ואיתה מגיעה המחויבות לעשות את כל מה שנדרש.
תמונה של מרכוס ליץ׳

המטרה: להשתתף בג’ירו ד’איטליה, בטור דה פראנס ובוואלטה אספניה, בסך הכל כ- 11,000 ק”מ. המסלולים עוברים ברחבי ההרים הכי חסרי-רחמים באירופה אשר נערצים בשל הקושי שלהם, עד כדי כך שבהיסטוריה של הספורט, רק שלושים ותשעה רוכבי אופניים מקצועיים השלימו את שלושתם בשנה אחת.

לכולנו יש רצון להצליח, זהו הטבע האנושי, ובכל זאת לכמה מאתנו יש רצון לעשות את כל מה שנדרש כדי להשיג ניצחון כזה? ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא לעתים קרובות המוכנות להשקיע מאמץ נוסף, להקריב עכשיו כדי ליהנות מההישגים בעתיד. קל יותר להגיד מאשר לבצע כאשר אין צופים שמעודדים אותך לאורך הדרך, אך זהו הנתיב היחיד שמוביל להצלחה מתמשכת בחיים ובעסקים שלנו.
לא קל להתעורר ב- 5 בבוקר בכל יום, אך זו הקרבה שאותה אני עושה בגלל שאני יודע שהיא הכרחית כדי להפגין ביצועים מעולים. וזה לא רק בספורט, אותו עיקרון חל על חיינו המקצועיים. לא תמיד אנו רוצים לבצע את כל המטלות הנדרשות מאיתנו, אך עושים מה שהכרחי לצורך השגת המטרות.
תחושת המחויבות למטרה שלנו היא כוח מניע, היא ממריצה אותנו ונותנת לנו מוטיבציה ופועלת כמצפן כדי לכוון אותנו. עבורי זה בא לידי ביטוי בכך שאני כל הזמן עושה את כל מה שביכולתי כדי להיות הטוב ביותר שאני יכול, ולדעת שהחיים שאותם אני מנהל הם מורשת שבזכותה יום אחד יזכרו אותי; זו הדוגמה שאותה בני הקטן יעריץ וישאף ללכת בעקבותיה.
ההצלחה שלנו אינה נובעת ממזל, אלא משובל הניצוצות שנוצר מהאבן המשחזת של עבודה קשה ומתמדת ומסירות חסרת פשרות למטרות שלנו. כמה מאתנו מוכנים לרתום את הכוח לגלות סבלנות, להחזיק מעמד לנוכח מצוקה, להתמודד עם תבוסה בלתי פוסקת מבלי לוותר? זה הסימן של אלוף אמיתי; זה הסימן של הצלחה.


מרכוס ליץ’ ממליץ על:

פוראור לייט אולטרא

״נערו את שיגרת יומכם, והכניסו עניין לתזונה ולשגרת האימונים שלכם עם משקה חלבונים צמחי בעל טעם טבעי״

פוראור לייט אולטרא מכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים אשר זמינים בשני טעמים. במוצר הרב-גוני הזה ניתן להשתמש אם אתם מקפידים על צריכת קלוריות, או בתור שייק חלבון לאחר אימון בעצימות גבוהה.

תמונה של מרכוס ליץ׳

 

אתם מוזמנים לעקוב אחרי האתגרים של מרכוס באתר שלו

 

 

 

סיפורי הצלחה