גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
בתקופות מאתגרות, קל להגיע לתחושה שהכל גדול עלינו או להתייאש בגלל שליליות. אבל בזמנים של מאבק, לעתים קרובות ישנם יותר מסרים חיוביים ויותר אנשים שמוכנים לעזור ממה שאתם אולי חושבים.

האנשים האלה עוזרים לתמוך בנו בזמנים הקשים שאנו עוברים לא כדי שיכירו בהם או יהללו אותם, אלא בגלל שהם משתוקקים לעזור לאחרים.

בחודשים האחרונים, חווינו כולנו את ההבדל שאנשים עושים בחיים שלנו כשהם חושבים תחילה לעזור אחד לשני. רבים מאתנו לא יוצאים החוצה ועובדים מהבית כדי לעזור להאט התפשטות מגפה שהשפיעה על כל סוגי העסקים בכל העולם. אבל מאחורי הקלעים היו, וממשיכים להיות, אנשים אמיצים שמוכנים להושיט יד לעזרה.

יש רופאים ואחיות שלא מספקים רק טיפול חירום אלא גם מוודאים שהצרכים הרפואיים היומיומיים של כל הפציינטים שלהם מסופקים. יש אנשים שעובדים במחסנים ונוהגים במשאיות כדי לעזור להמשיך את שרשרת האספקה הגלובלית שלנו. אחרים עובדים כדי לוודא שהמדפים בחנויות המזון מלאים במוצרים שאנחנו זקוקים להם. העובדים האלה הם הדבק שמחזיק את הקהילות שלנו יחד.

בזמנים טובים ורעים, אלה ששואפים לעזור לאחרים עושים עבודה נהדרת ועושים אותה מבלי לצפות לתרועות או לתשומת לב. זה כולל חברים רבים במשפחת Forever שלנו אשר מייצרים, אורזים ושולחים את המוצרים שלנו לכל העולם כדי לעזור לתמוך בעסק שלכם ב-Forever ובבריאות ובאיכות החיים של המשפחות והלקוחות שלכם.

זו הסיבה שאני יודע שהיה חשוב כל כך לכל העובדים של Forever במחסנים ובמתקני הייצור לקרוא ולראות את מבול מסרי התמיכה מרבים כל כך מכם במהלך החודשיים האחרונים.

המשיכו להביע את הכרת התודה שלכם לא רק לאלה שמחזיקים את Forever, אלא גם את שאר העולם בתנועה אפילו בימים של חוסר ודאות. אל תחמיצו את ההזדמנות להודות לאנשים שתומכים בנו, מהקופאית בסופרמרקט ועד לשליחים המעבירים חבילות, אפילו כשזה כרוך בסיכון שלהם עצמם.

יכול להיות שאתה או את מאלה שמושיטים ידם לעזרה. אם זה נכון- תודה לכם מקרב לב. אם לא, הייתי רוצה לאתגר כל אחד ואחת מכם לחשוב על דרכים שבהן תוכלו להפוך את החיים של מישהו לקלים יותר. זה יכול להיות משהו פשוט כמו לעזור באיסוף קניות מזון עבור שכנים מבוגרים, להתקשר לחברים שלא דיברתם איתם כבר זמן מה או לפנות למישהו בשאלה איך תוכלו לעזור או לתמוך.

זכרו תמיד להיות חלק מכוחות הטוב פשוט על ידי התמקדות בדברים הקטנים שאתם יכולים לעשות עבור אחרים. בין אם זו עזרה פיזית או פשוט שיתוף מסר חיובי עם מישהו, אתם עשויים להיות הגורם שעוזר למישהו אחר להתרומם.

המשיכו לחייך,

, נשיא Forever | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה