רקס מוהן מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אני מקווה שאתם מתרגשים כמוני להיות בעלי עסק ב- Forever. זוהי זכות עצומה להיות בעל עסק, יש אנשים שעובדים כל חייהם במטרה להגיע לכך ולא משיגים זאת לעולם.

 

לכל אחד מאיתנו תארים ותפקידים שונים בחיינו: הורה, ילד/ה, בן/בת זוג, חבר/ה וכמובן, בעסק שלנו ב-Forever, משווקת או משווק. התואר “משווק” נבחר בקפידה כאשר הקמנו את  Forever בשנת 1978 והוא משרת אותנו נאמנה כבר 35 שנים!
בכל רגע שחולף אני שואב השראה מהעשייה שלכם. אתם המנהיגים של התעשייה שלנו ואני גאה להיות קשור אליכם.

בדיוק באותו אופן בו אנו צוברים תארים שונים לאורך חיינו, ישנם דברים רבים שאנו אומרים על אנשים המצטרפים לעסק  עםForever. אין קיצורי דרך. אתם תמיד מפגינים יושרה. אתם אסירי תודה. אתם חיוביים. אתם הרפתקנים. אתם יצירתיים. אתם אמיצים. אתם נלהבים וכמובן, אתם יזמים. לכן אתם  בעלי עסק עצמאי עם Forever (ובאנגלית: FBO). המשמעות היא שאתם לא מוכנים לקבל תשובה שלילית, תמיד מוצאים דרכים חדשות להיות חדשניים ועובדים קשה על מנת להשיג את מטרותיכם. כמו יזמים, אתם לחלוטין אחראים להצלחת העסק שלכם, והעבודה הקשה והמסירות שלכם הן אלו המניעות את צמיחתו.

אני מקווה שאתם מתרגשים כמוני להיות בעלי-עסק ב-Forever או בקיצור FBO. זוהי זכות עצומה להיות בעל עסק, יש אנשים שעובדים כל חייהם במטרה להגיע לכך ולא משיגים זאת לעולם. תמיד טענתי שהמשמעות בלהיות בעלי עסק משלכם אינה הפרנסה עצמה אלא החיים המייצרים אותה – לבחור את הדרך שלכם ולחיות באופן המגיע לכם.

עשו שימוש בשם בעל-עסק ב-FBO) Forever) וענדו את הסיכה שלכם בגאווה! חגגו ושתפו את ההצלחות שלכם עם הסובבים אתכם; אחד מהדברים שהופכים את Forever לאחת ההזדמנויות הטובות בעולם היא היכולת לסייע לאנשים אחרים להיראות ולהרגיש טוב יותר ולחיות בסגנון שמעולם לא דמיינו שאפשרי עבורם! ההצלחה שלכם מראה את המחויבות שלכם לספק השראה לסובבים אתכם.

תודה לכם על כל מה שאתם עושים, וברכות חמות לתואר החדש!

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה