אנה וניקולאי בורבצב, מנהלים נוסקים
להסביר לילדה הקטנה שלך שאין לך 10 שקלים לארוחה בבית הספר ולמה עליה ללבוש בגדים משומשים שמישהו אחר זרק...
תמונה של אנה בורבצב

 

עוד שנה הגיעה לסיומה ואנו מסכמים אותה בסיפוק רב. העסק הבינלאומי שלנו ממשיך להתפתח – הגענו ליותר מ-3,000CC, מה שמאפשר לנו להשתתף בכנס הגלובלי בלונדון, ולפני מספר חודשים נכנסנו לדירה חדשה ומרווחת דיה הן לעבודה והן למנוחה. חיינו מלאים בשמחה ושגשוג.
אולם תמיד אזכור את הקשיים הרבים שנאלצנו לעבור ואשר הובילו אותנו בסופו של דבר אל ההצלחה.
תסכול… ייאוש… חובות…
איך זה היה להסביר לילדה הקטנה שלך שאין לך 10 שקלים לארוחה בבית הספר ולמה עליה ללבוש בגדים משומשים שמישהו אחר זרק. בתנו היחידה התביישה בנו ופחדה להזמין הביתה את חברותיה. הרי משפחתנו בת שבע נפשות הצטופפה בדירה קטנה של שני חדרים וחצי. הוריי ריחמו עלינו וניסו לסייע, חברינו ניחמו אותנו. כל ניסיונותינו להשתחרר מהמצב הקשה עלו על שרטון. ניסינו את מזלנו בעבודות שונות, רכשנו ידע וניסיון, אך לא הצלחנו להרוויח מספיק כסף. הרגשתי אבודה ומושפלת והאשמתי את עצמי בכך שנקלענו למצב הזה. אולם לא הייתי מוכנה להיכנע ולהכריז על עצמי כמפסידנית.
בלילות ללא שינה חלמתי על בית יפה, על היכולת להעניק השכלה לבתי ולסייע להוריי כדי שיאריכו ימים, חלמתי שבעלי ואני נוכל לטייל בעולם ולחיות באושר. הרצון לחיים בכבוד היה כה עז, שהחלטתי לקחת על עצמי את מלוא האחריות ולהצליח בכל מחיר. האושר המשפחתי שלנו היה תלוי בכך.

ההחלטה לפנות ל-Forever שינתה את חיינו מן הקצה אל הקצה

בתי קיבלה השכלה גבוהה, התחתנה והביאה לנו נכדות מקסימות. כל בני משפחתנו הם צרכנים מסורים של מוצרי Forever. חברותיה של בתי יודעות על עיסוקיי והיא מספרת להם בגאווה על הישגיי. כיום, החברים שלצדי הם חבריי ב-Forever וסיפור חיי הפך לדוגמה מוחשית עבורם. אני שמחה שיכולתי לשנות את חייהם לטובה.
בעלי ואני מטיילים בעולם ויש לנו תחביב – אנו אוספים ציורים ממקומות אקזוטיים שונים. כיום אנו בונים את העסק ביחד. תמיכתו חשובה לי מאוד כמו גם הכבוד והגאווה שהוא רוחש כלפיי בזכות הישגיי. חברת Forever לימדה אותי להיות חזקה, לא לפחד מכישלונות ולהשיג את המטרות שלי. העיסוק הזה גרם לשינויים אישיים גדולים אצלי ומאפשר לי למצות את מרב ומיטב תכונותיי.
אני מאמינה שהעסק אותו הקמנו יועבר לילדינו ולנכדינו יחד עם הערכים החשובים שמתלווים אליו – אהבה לזולת וכבוד עצמי. Forever מסבה אושר רב לכל משפחתי.

 

תמונה סמל-ה-CC.png
, מנהלת נוסקת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה