אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
לפני מספר ימים שהיתי מספר שעות במחלקת טיפול נמרץ כדי לתמוך בחבר. לכל אורך הזמן הזה אנשים שונים הגיעו כדי להיות עם המשפחה. הנתינה הזו ללא שמץ של רצון לקבל תמורה העלתה בי רגשות עזים של תודה.
ראיתי מה זה עשה לחברי.

לעיתים אנשים מגיבים לנתינה ללא סיבה בחשדנות. הם מחפשים את המניע לנתינה הזו. הם שואלים את עצמם: “מה הוא מרוויח מזה שאני לא רואה? כמה זה יעלה לי בסיכומו של דבר?”, וקשה להם להבין, שלעיתים אנשים רואים את העולם בעיניים אחרות, והם נותנים לשם הנתינה מבלי לצפות לתמורה. התמורה היחידה היא בקבלת הנתינה שלהם וזה הרווח הגדול ביותר עבורם – הסיפוק.
רקס מוהן הוא אחד מהאנשים הללו שנותן ונותן לאורך שנים רבות מאד. הוא התחיל בזה שנים רבות לפני הקמת Forever אבל הרעיון הנהדר שהוביל את Forever לאורך השנים “לתת הזדמנות לכל אחד…” הוא ייחודי בעולם העסקי! גם חלקו השני של החזון שמוצג בגאווה בחברה: “אנחנו ניצור סביבה רווחית שבה אנשים יכולים, באופן מכובד, להיות מה שהם רוצים להיות…” מעצים את החזון המקורי. אני לא נתקלתי בחברה מסחרית כזו באף מקום בעולם שבו ביקרתי. לא פלא שהיא ממשיכה לצמוח גם לאחר 40 שנה וממשיכה להציע לאנשים הזדמנות לצמוח כלכלית ואישית מבלי לבקש תמורה. תעשה – תרוויח! איזה רעיון פשוט… ויש כמובן סקפטיים שמחפשים: “מה יוצא להם מזה שהם מציעים לי להצטרף ללא תמורה?” מבלי לראות: “מה יוצא לי מזה?” יוצא לך המון, בוא והצטרף!!!
לאורך 25 שנות הכרותי את רקס מוהן הוא הרשים אותי בגישה שלו. ואני חייב לשתף אתכם במקרה מייצג: זוג מנהלים ישראלים שהשתתפו בכנס העולמי בארה”ב רצו לחזור לארץ ולהגיע הביתה לפני שבת. רקס ליווה אותם באופן אישי ודאג שהם יגיעו בזמן לטיסה ואף עזר להעלות את המזוודות, כדי שלא יהיה ספק והם יגיעו בזמן לפני שבת. הוא היה יכול לבקש מאחד העובדים של Forever לעשות זאת, אבל בחר ללוות אותם בעצמו. פגשתי הרבה בעלי עסקים גדולים ואף ענקיים, הם היו שולחים מישהו. לא רקס!

חגיגות ה- 40 של החברה מתחילות במגוון של אתגרים מלהיבים הממשיכים את
החזון של החברה. האתגר המדליק שמאחד הצלחה עסקית עם תרומה לקהילה – FLYING START, תחרות האלו ורה ובהמשך שינויים שיתרמו לכל עסק ב–Forever.
מה שנותר לנו לעשות זה להראות לעוד ועוד אנשים עד כמה מדהימה Forever, האנשים שבה, האפשרויות הכלכליות הטמונות בה ואיך כל אחד יכול להפיק את הפיתוח האישי המירבי.

בהצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה