הידעתם שלב האדם שואב כ-7,000 ליטרים של דם מידי יום? מדובר בשריר ‘חרוץ’ ש’עובד קשה’, אבל רבים מאיתנו עושים את מלאכתו לקשה אף יותר עקב תזונה לקויה או צריכה של אוכל מעובד. בארה”ב בלבד אחד מכל שלושה מקרי מוות קשורים למחלות לב וכלי דם. למזלנו, FOREVER מציעה כמה מוצרים מ-ד-ה-י-מ-י-ם שתומכים בבריאות הלב.
תמונה של פוראור נוטרה Q10

המוצרים שיעשו לכם “טוב על הלב”

 

+ARGI ♥ עוצמת ה- L-ארגינין

תערובת הפירות הבלעדית שלנו מציעה את כוח הניקוי נוגד החמצון של ה- L-ארגינין, חומצת אמינו המומרת בגופנו לחנקן חמצני, אשר עוזר ללב לספק דם לאיברים חיוניים על ידי פתיחה והרפייה של כלי דם התורמים לזרימת דם מוגברת. השילוב עם תכונות נוגדות החמצון של הרימון יחד עם תרכובת מתמצית יין אדומה התומכת בכולסטרול-הבריא סוללת את הדרך המושלמת אל הלב, הוספנו לכל זה מיצוי קליפות הענב ופירות יער התומכים במערכת החיסונית וקבלו את ‪‬+ARGI ! הלב שלכם פשוט יאהב אותכם.

 

ג’ל אלו ורה לשתיה ♥ קסם האלו ורה

קשה למצוא צמח נוסף המתהדר ביתרונות בריאותיים כה רבים כמו האלו ורה. באיזון מערכת העיכול, האלו ורה מחוללת פלאים.
ב-FOREVER הפכנו את יצוב ג’ל האלו ורה למומחיות, בתהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר לנצל את היתרונות של יותר מ-200 תרכובות שנמצאו בצמח הקסום הזה. איך שלא תשתו את ג’ל
האלו ורה- לבד או בתוספת מיץ פירות, כך או כך, תקבלו תמיכה מערכתית שלימה לכם וללב שלכם.

 

פוראור נוטרה Q10 ♥ תמיכה מכל הלב

Forever Nutra Q10™ היא פורמולה מיוחדת שבשילוב עם ג’ל האלו ורה שלנו היא מספקת שלוש תמיכות תזונתיות חשובות לבריאות הקרדיו-וסקולרית:

תומכת בשמירה על רמות הומוציסטין.
מספקת את הקו-אנזים Q10 כדי לעודד חילוף חומרים יעיל.
מספקת נוגדי-חימצון הבריאים ללב.
Q10 הוא אנזים המופק בגוף האדם והוא הכרחי לתפקוד בסיסי של התאים, כולל תאי הלב וכלי הדם. דווח על כך שרמות ה-Q10 יורדות עם הגיל, בדיוק כשאנו זקוקים לו הכי הרבה.
Forever Nutra Q10 מעניק את האספקה הנוספת של Q10 שגופכם זקוק לו. הוכח שויטמיני B שבפורמולה זו (B6 ,B12 וחומצה פולית) מסייעים לשמור על רמות ההומוציסטין בטווח הנמוך והבריא. זה עוזר לתמוך בתפקוד בריא יותר של הלב וכלי הדם. הוספנו גם מבחר תמציות צמחים (זרעי ענבים, כורכום, לבונה, ועלי זית) שמחקרים מראים שהם יעילים לתמיכה במערכת הקרדיו-וסקולרית. לכל אלה הוספנו את המינרלים הבריאים ללב- מגנזיום וכרום בתוספת לציטין, הידוע בשל יכולתו ”לשמן” את כלי הדם ולהקל על מעבר של חומרי שומן בכלי הדם, וכן נוגדי-החימצון העוצמתיים ויטמין C וויטמין E.
כעת קחו את כל הדבר האדיר הזה וערבבו אותו יחד עם כוס ג’ל אלו ורה או משקה אלו ורה אחר של FOREVER והלב שלכם יודה לכם!

 

האנשים הנמצאים בקבוצת סיכון גבוהה יותר לחלות במחלות לב הינם:
♥ נשים בגילאי 55 ומעלה
♥ גברים בגילאי 45 ומעלה
♥ אנשים עם היסטוריה משפחתית של מחלות לב.
אתם יכולים לעשות בחירה ולהשאר עם לב בריא אם…
♥ תשמרו על המשקל
♥ לא תעשנו
♥ תאכלו בריא
♥ תשמרו על רמות תקינות של כולסטרול ולחץ דם
♥ תשלטו בכעסים
♥ תעסקו בפעילות גופנית

סיפורי הצלחה