רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
תחילת השנה החדשה היא אמנם זמן להצבת מטרות ולמבט קדימה, אבל היא גם הזמן הנכון לחשוב על העבר. 2020 הייתה שנה קשה שתשאיר אחריה שינויים שישפיעו על מי שאנחנו כבני אדם, על איך נראים החיים שלנו ועל איך שאנחנו רואים את העולם.
תמונת אילוסטרציה של שתי נשים מתחבקות

חלק מהשינויים לימדו אותנו שעמידה איתנה בעתות מצוקה שיפרה את יכולת ההסתגלות שלנו ואת הערנות שלנו. אבל אין ספק שאצל חלק מהאנשים קיימת השפעה אמיתית ומוחשית על הבריאות שלהם, על הכלכלה שלהם ואולי יש אפילו כיסא שנותר ריק בשולחן האוכל.

בדיוק כמו כל משפחה, עלינו לדאוג אלה לאלה, לפתוח את ליבנו ואת דלתות ביתנו אחד לשני ולהיות מוכנים תמיד להושיט יד לעזרה.

חשוב לזכור שאין מסע אחד שדומה לשני. אנחנו מוכרחים להיות אמפתיים כלפי האחר, אפילו תוך כדי המבט שלנו לעתיד שאנחנו מבקשים להגיע אליו. השנה החדשה מביאה איתה תחושה של התחלה חדשה וטרייה, שבה אנחנו יכולים להשקיע זמן בניסיון לדמיין איך נראה עתיד טוב יותר ולמצוא את ההשראה שתעזור לנו לפעול כדי להשיג את היעדים שלנו. אני מבקש מכולכם לחשוב על האנשים שמסביבכם ועל מה שאתם יכולים לעשות כדי לתמוך בהם בעזרת העסק שלכם וכדי לעזור להם לראות עתיד מזהיר עבורם כפי שאתם רואים עתיד כזה עבורכם.
הושיטו יד לאלה סביבכם שמסורים היום יותר מאי פעם לשמירה על בריאותם. יש לנו מוצרים רבים כל כך שתוכננו לעזור לאנשים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר, בין אם המטרה שלהם היא בריאות טובה יותר- גופנית, נפשית או משהו אחר לגמרי. חשבו על אלה שאולי מחפשים דרך חדשה להתקדם. ההזדמנות שלנו עזרה לאנשים מכל הסוגים כבר יותר מ-42 שנים, בין אם הם ביקשו רק השלמת הכנסה או שינוי מוחלט בחיים שלהם.
זו תקופה נהדרת להיות בה חלק ממשפחת Forever, שמדרבנת אותנו לדאוג אלה לאלה, לפתוח את ליבנו ואת דלתות ביתנו אחד לשני ולהיות מוכנים תמיד להושיט יד לעזרה.
הפוטנציאל של 2021 הוא גדול יותר משהיה אי פעם. השנה האחרונה הפכה אותנו לחזקים יותר. הראינו לעצמנו ולאחרים מה זה אומר להסתגל ולהצמיח את העסקים שלנו בעזרת הטכנולוגיה כאשר לא הייתה לנו האפשרות להיפגש עם אנשים פנים מול פנים. מצאנו את הכוחות בתוכנו ואת היכולת להתגבש באופן שהרגיש חדש ושונה. עכשיו כשאנחנו חמושים בכלים החדשים האלה ומתחילה שנה חדשה, אנחנו יכולים להגיע לגבהים חדשים ולהמשיך להשיג דברים נפלאים.
אף פעם לא היינו מוכנים יותר מעכשיו לעזור לאנשים מכל העולם לבנות חיים מלאים יותר ומשמעותיים יותר. אני יודע שיחד נעשה היסטוריה ב-Forever, שנגדיל את המשפחה שלנו בעזרת שיתוף האהבה, האמפתיה וההתלהבות שלנו מהעתיד המדהים שהתמזל מזלנו לבנות יחד.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן