רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
ה- Eagle-Manager הוא יותר ממעמד או הישג ב-Forever, הוא מייצג גישה ודרך מחשבה, הוא מסמל את כל מה שתוכלו להיות!

בסופה של כל שנה אני נוהג לעצור לרגע ולהתבונן מהצד על אירועי השנה החולפת, אני מביט לאחור ורואה איזו שנה נפלאה הייתה זו ל-Forever ! שנה של צמיחה. שנה מרגשת שבה הכרזנו על כנס המשווקים הגלובלי וחלוקת רווחים גלובלית, וגם התחדשנו עם משרדים במונגוליה.
בשנה זו נפלה בחלקי הזכות לפגוש מספר רב של משווקים ברחבי העולם, כמו גם לקיים מפגשים עם מנהיגי החברה ועם קבוצה שהולכת וגדלה של מנהלים שזכו בתואר Eagle Manager.
התמלאתי בגאווה רבה בשנה זו, בראותי את ההישגים של רבים מכם, שהשגתם תוך התגברות על מכשולים בדרככם. הצלחתם לעמוד מול רגעי משבר – להתגבר ולנסוק אל-על במקומות שאחרים היו נכשלים. הוכחתם כוח ונחישות ולא נתתם לחששות לעכב אתכם.
במקומות שאחרים הביעו פחד ויראה, בחרתם ללכת בגאון, הצלחתם לזהות את ההזדמנות האינסופית שלנגד עיניכם. תכננתם את עתידכם, כשאתם מביטים תמיד מעלה!

אתם מזכירים לי את הסמל האדיר שלנו: הנשר!

הידעתם, שהנשרים מסוגלים לחזות סערה שמתקרבת, זמן רב לפני התרחשותה? הנשר יעוף אז למקום גבוה וימתין לסערה. כאשר הסערה מגיעה, הנשר יכוון כנפיו ובעזרת הרוח יתרומם מעל הסערה. בשעה שהסערה משתוללת הנשר דואה ברקיע מעל. הנשר לא נס מפני הסערה. לעולם אינו בורח. הנשר משתמש בסערה ונוסק לגבהים – מרחף על-פני אותן רוחות שהביאו עימן את הסערה.
הנשרים נולדים עם הידע והיכולת, אך גם עם הגישה. הם אינם מקננים במחילות, או תרים אחר מקומות מסתור – הם נולדים בצמרות העצים ואינם נרתעים או חוששים מאתגרים: הם ממריאים אל-על, עפים אל עבר האופק וצוללים במהירות הבזק.
הידעתם, שכאשר הנשרים פוסעים כשראשם מורכן, הם מועדים ונופלים? הנשרים אינם חינניים במיוחד בלכתם על הקרקע. הם פשוט לא נועדו לצעוד. הם עפים. וכאשר הם עפים, הו! איך הם עפים! משוחררים וכה אצילים במעופם אל המרחבים האינסופיים!

ה-Eagle Manager הוא יותר ממעמד או הישג ב-Forever, הוא מייצג גישה ודרך מחשבה, הוא מסמל את כל מה שתוכלו להיות!
2012 תביא עימה אתגרים חדשים, תגליות ותפניות לכולנו. אם נפתח את השנה בגישה חיובית, נאמץ את השינויים, ננהג בפתיחות ובלב חם ונותן – נתגבר על כל מכשול!
לסיום, אני רוצה להשאיר אתכם עם משל בנושא “גישה לחיים” שמעורר בי השראה.

 

בשעה ששחר מפציע מעל יום חדש, נשר צעיר מתכונן למעופו בפעם הראשונה. נרגש ומפוחד הוא פונה אל הנשר הקירח שקורן מחוכמה ושואל – “כמה רחוק אוכל לעוף?”
“כמה רחוק שאתה מסוגל לראות” עונה הנשר הקירח.
“לאילו גבהים אוכל לעוף?” שואל הנשר הצעיר.
“עד כמה תוכל למתוח את מוטת כנפיך” ענה לו.
“למשך כמה זמן אוכל לעוף? המשיך לשאול בעקשנות.
“ כמה רחוק הוא האופק?” הייתה התשובה.
“עד כמה עליי לחלום?” שאל הנשר הצעיר
“עד כמה יכול אתה לחלום?” חייך הנשר הבוגר.
“כמה אוכל להשיג?” המשיך הצעיר.
“עד כמה אתה מסוגל להאמין?” פנה אליו הנשר החכם במבט מאתגר.
“אתה מתלוצץ על חשבוני” אמר הנשר הצעיר באכזבה, ותבע לדעת: “מדוע אינך עונה על שאלותיי?”
“עניתי. כמיטב יכולתי.”
“אך אתה הנשר הקרח החכם ביותר, אתה אמור לדעת הכל. אם אתה אינך יכול לתת מענה לשאלותיי, מי יוכל?” שאל הנשר הצעיר.
“אתה,” ענה הנשר הקירח, החכם. “אף אחד לא יוכל לומר לך כמה לעוף או לחלום. הדבר שונה מנשר אחד לרעהו. רק אתה תדע עד כמה רחוק תוכל להגיע. אף אחד על פני כדור-הארץ לא יודע מהו הפוטנציאל שלך או מה טמון בלבך. אתה בעצמך תוכל לענות על כך.
רק דבר אחד עלול לעצור אותך: גבולות דמיונך.”
הנשר הצעיר הרהר לרגע ואז שאל, “מה עליי לעשות?”
והנשר החכם ענה אז: “ הבט אל האופק, פרוס כנפיך, ועוף.”

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה