אודי ראב"ד מנכ"ל FLP ישראל
גרג מוהן: ״אנחנו ניצור סביבה רווחית, בה אנשים יכולים להיות מה שהם רוצים להיות, באופן מכובד, מקום בו יושרה, אמפטיה וכיף מדריכים אותנו. ניצור וננצור התלהבות מהחברה שלנו ואמונה בה, במוצרים ובתעשייה שלנו. נשאף לידע ולאיזון ומעל הכל, ננהג באומץ בהנהיגנו את החברה ואת המשווקים”

 

איזו חברה מדהימה היא Forever. היא מאפשרת לנו להגיע להישגים שלעיתים לא חלמנו עליהם. בריאות ברמה מעולה. הליווי והתמיכה של החברה והחונכים מעצימה את ההתפתחות האישית שלנו. ובנוסף, הכלכלה האישית והמשפחתית יכולה לצמוח לרמה שאצל אנשים רבים נחשבת דמיונית. אני צופה על החברה האדירה הזו כבר שנים רבות ורואה כיצד היא מתפתחת, גדלה ומתפשטת לכל קצוות העולם. בכנס הגלובלי אני פוגש משווקים מכל העולם ולכולם מסר זהה: “Forever שינתה לי את החיים!”

לחברה יש שני מנהיגים המנווטים אותה בראיית עולם נקייה מאגו. רקס מוהן – המייסד שלה וגרג מוהן – נשיא החברה.
שניהם מחפשים כל הזמן דרכים כדי לעזור לכל אחת ואחד לממש את הכוונה: “לתת לכל אחד הזדמנות להרוויח לפי היכולת שלו.” וגרג מוהן הוסיף: “אנחנו ניצור סביבה רווחית, בה אנשים יכולים להיות מה שהם רוצים להיות, באופן מכובד, מקום בו יושרה, אמפטיה וכיף מדריכים אותנו. ניצור וננצור התלהבות מהחברה שלנו ואמונה בה, במוצרים ובתעשייה שלנו. נשאף לידע ולאיזון ומעל הכל, ננהג באומץ בהנהיגנו את החברה ואת המשווקים.”

לאחרונה החלו להופיע שינויים מאד בולטים שיופעלו בחודשים הקרובים גם בישראל. אחד הבולטים שבהם למרות שעל פניו הוא נראה זעיר, ישפיע לדעתי על כל עולם השיווק הרשתי. המשווקים של Forever לא יקראו יותר משווקים. הם יקראו בעלי עסק ב-Forever ובקיצור: FBO (קיצור של
Forever Business Owner ) .  שינוי השם משקף את מהות העסק שלנו עם Forever. המשווקים המצליחים הופכים להיות אלופים אמיתיים בפיתוח עסקים קטנים! “כשמייצרים” עסק חדש על ידי צירוף של משתתף חדש למערכת אנחנו בפועל מוסיפים עוד עסק חדש לאשכול העסקים שלנו ולכן השינוי משקף בדיוק מצב זה.
רוברט קיוסאקי, בסיפרו “בית ספר לעסקים” מציע לכל אחד המחפש חופש כלכלי להפוך לבעל עסקים. ב– Forever אנחנו עושים זאת כבר שנים רבות ועכשיו גם נוסף השם באופן רישמי.
בהצלחה,

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה