אורה טובי, מנהלת
כדי לחשוף מספר רב של אנשים חדשים להזדמנות המיוחדת של Forever וברוח המטרה שהציבו בפנינו רקס וגרג מוהן CC 000,5 אנו עורכים אירועים מיוחדים בערים שונות בכל רחבי הארץ.
זו הזדמנות עבורכם להזמין אורחים ולעורר את כל חברי הקבוצות שלכם מהאזור, כדי שיזמינו גם הם אורחים לאירוע מלהיב זה.

 

אני מניחה שגם לכם קורה שאתם הולכים ברחוב או נמצאים באיזה מפגש בין חברים או משפחה, ורוצים לחבק אנשים שאתם רואים עייפים או מאוכזבים מהחיים, רוצים לומר להם: “יש Forever בעולם! כן, כן, קיימת אפשרות עם אופק רחב, גדול ומקום חם לכוווולם בפנים! חבר׳ה, יש עולם שלם של מוצרים נפלאים ששינו לי את החיים ועושים כ״כ הרבה טוב!״
אבל אנחנו עוצרים את עצמנו ולומדים אם ואיך להביא את זה נכון, מדוייק, קשוב ומותאם לזה שמולנו.

״ מידע שמועבר בשיחה יכול להשאר מנוכר ומרוחק, כי בינינו, זה לא מובן מאליו, לבחור במשהו שונה, מחוץ לתלם, משהו שדורש הנעה ויציאה מאזורי הנוחות שלנו. ״

אבל עם כל הכוונה הטובה, זה לא כל-כך פשוט. לעתים קרובות אנחנו נותרים מול דלת סגורה, או פוגשים מבט תמוה מלא בשאלות וספקות.
מידע שמועבר בשיחה, במיוחד אם הוא דרך הרשת החברתית או בשיחת טלפון יכול להשאר מנוכר ומרוחק, כי בינינו, זה לא מובן מאליו, לקום ולהכניס שינוי לחיים, לבחור במשהו שונה, מחוץ לתלם, משהו שדורש הנעה ויציאה מאזורי הנוחות שלנו.
ולכן הארוע המדהים ש- Forever יצרה עבורנו “להעיר את העיר”- זה פשוט מתנה והזדמנות נהדרת. הארוע מתרחש באזורים שונים בארץ, והוא ממריץ אותנו לדבר ולעניין אנשים רבים מסביבנו, חלקם כבר שמעו מאיתנו על Forever, אבל אף פעם זה לא הספיק כדי להזיז אותם לחשוב על זה ברצינות או לקבל החלטה.
זוהי גם הזדמנות נפלאה להזמין את בני המשפחה שלנו לארוע, כדי שידעו מה אנחנו עושים, ויוכלו לחזק אותנו בדרך הזו.
זה נותן לנו אומץ להעיז ולפנות לכל מי שאנחנו מכירים, ובפשטות של ממש להגיד: “יש הזדמנות חד-פעמית לבוא ולשמוע על אפשרות כלכלית נפלאה, ואני ממליצה לך לתת לעצמך את ההזדמנות הזו״.
״להעיר את העיר״ זו לא עוד מצגת עם נתונים ומספרים. אנחנו והאורחים שלנו עוברים חוויה אמיתית. נחשפים לסיפורי הצלחה מרגשים של אנשים שונים שעשו את הדרך הזו והגיעו ליעדים מופלאים !
בארועים שהיו עד כה בירושלים ובחיפה, אוסנת שמש-שור, נחמה מאיר, אווה שבתאי, ד״ר יעל צורגיל , שרה לוריא ורבים אחרים הציגו בחן, בהתלהבות ובמקצועיות את החברה, ונתנו תחושה של אמון בדרך שהיא אפשרית עבור כל אחד ואחת!!
לאורך הארוע כולו, היתה תחושה חזקה באוויר של ׳יחד׳, של תמיכה ועזרה הדדית שנותנת כח להתקדם, וזו למעשה, המתנה הגדולה ביותר.
גם אני הבאתי כמה אורחים לארוע בירושלים ושניים מהם החליטו עוד באותו שבוע להצטרף.
כשעוברים חוויה כזו, ונפתחים לכל הטוב הזה, משהו מתעורר בפנים-
היכולת לבחור במשהו חדש.
תודה רבה ל- Forever על ההזדמנות המיוחדת הזו ועל הטוב שעוד מחכה לכולנו.

סיפורי הצלחה