ברוכים הבאים אל הספא הביתי שלכם עם מארז מוצרי הספא של Forever

 

מארז מוצרי הספא

מארז חדש זה, כולל שלושה מוצרי ספא וארומתרפיה שיגרמו לכם להתמכר לחוויית הספא הביתית שלכם. Forever Living Products שוב משיקה עבורכם מוצרים המכילים את המרכיבים האיכותיים ביותר! במלחי האמבט המרגיעים נמצאים מלחי ים המלח שמשמשים כבר שנים להזנת העור במינרלים הדרושים לו. הלבנדר ידוע כצמח שמשפר את מצב הרוח, מרגיע את הנפש ומחדש את העור. פנקו את עצמכם בקולקציית ספא יוקרתית ותיהנו מיתרונותיו המרפאים של האלו ורה וכוחותיהם המרגיעים של השמנים האתריים. מגיע לכם ליהנות!

שמן הלבנדר ידוע בכל העולם כשמן אתרי מרגיע ורב-שימושי. ריחו המשקם מסייע להתמודד ביעילות עם מצבי לחץ וחרדה. הודות לסגולותיו המחדשות והמרגיעות משתמשים בו כמרכיב טבעי בתכשירי קוסמטיקה רבים. בשילוב עם שמנים אתריים אחרים הלבנדר יכול להרגיע את הגוף ולהפיח חיים בעור יבש ועייף. בכל מוצרי מארז הספא שילבה FOREVER את סגולותיו המדהימות של הלבנדר.

מלחי אמבט מרגיעים

השילוב של המלח האגדי ממעמקי ים המלח ושמנים אתריים שונים הביא להשקת מוצר שהינו “ספא בבקבוק”. ים המלח ידוע לכל הודות לתכונותיו המשקמות. בניגוד למלחי אמבט אחרים, מלח מים המלח מכיל ריכוזים גבוהים של מינרלים רבים. המינרלים הללו מוכרים בכל העולם בשל תכונותיהם המרפאות. סגולות אלו היו זמינות בעבר רק לאנשים שיכלו להרשות לעצמם לנסוע לים המלח או לבקר בסלוני ספא אירופאים. כיום, כל מה שעליכם לעשות הוא להוסיף שתי כפות של מלחי אמבט מרגיעים למי האמבט וליהנות מהריח המשכר של הלבנדר בעת שהמלחים פועלים את פעולתם המופלאה. אין צורך להזמין מקום מראש!

ג’ל רחצה מלטף

טפטפו את ג’ל הרחצה הריחני ישירות למי האמבט או מרחו אותו על עורכם לחוויה ייחודית ומרגיעה. ג’ל המקלחת המרגיע משלב את הכוחות המזינים והמרגיעים של האלו ורה. האלו ורה מספק לעורכם חומרים מזינים המסייעים בשמירת בריאותו הודות לתכולת חומצות האמינו. השילוב של שמנים אתריים ותמציות פרי, כולל בשילוב עם לבנדר, ברגמוט ומלפפון יעניק לכם חוויה מטריפת חושים. השתמשו בג’ל המקלחת המרגיע על הספוג המיוחד שיעזור לכם להרחיק את תאי העור המתים, להזין את עורכם ולעדן אותו.

 

תחליב עיסוי מפנק

תחליב העיסוי החדש שלנו יפנק אתכם מהראש ועד קצות הבהונות, כל זאת מבלי לצאת מהבית. לקחנו את התכונות המרגיעות של האלו ורה, את השמנים האתריים של תפוז הברגמוט והתה הלבן, את תמציות הפרי ואת סגולותיו המרפאות של הלבנדר, ויצרנו תחליב עיסוי עדין ולא שומני. עורכם יספוג את תכונותיו המזינות ותיהנו מריחו הרענן. השתמשו בתחליב מיד לאחר הרחצה באמבטיה או במקלחת בכדי להגן על עורכם ולהזינו. את השפעתו המרעננת של התחליב תמשיכו להרגיש לאורך כל היום!

סיפורי הצלחה