אנחנו שמחים להציג ארבעה מוצרים חדשים שניתן לרכוש כעת בארץ. כל אחד ממוצרים אלה תוכנן לענות על אתגרים הנובעים מסוגי עור שונים. הוסיפו מוצרים אלה לשגרת טיפוח העור שלכם באופן הייחודי רק לכם.

אינפיניט – סרום למיצוק

infinite by Forever – Firming serum

סרום למיצוק נלחם בהזדקנות בעזרת שרשראות של חומצות אמינו (פפטידים) המוכחים קלינית ביכולתם לחקות את התהליך הטבעי של יצירת מיצוק לעור. הפורמולה מכילה מרכיבים טבעיים רבי עוצמה יחד עם ג’ל אלו ורה מיוצב, מוגן פטנטים. סרום למיצוק מוסיף לחות לעור והופך אותו חלק ורך אך מוצק למגע, עור שניראה ומרגיש צעיר יותר. 555 30 מ״ל

זוכה בפרסים

זוכה מדליית כסף בקטגוריית
מוצר פרימיום אנטי-אייג׳ינג
ב-Pure Beauty Awards בלונדון

תמונה של מוצר: אינפיניט - סרום למיצוק

אינפיניט – לניקיון עם לחות

infinite by Forever – Hydrating cleanser

אינפיניט לניקיון עם לחות מלא במרכיבים עוצמתיים טבעיים כמו תמצית תפוח, חומצת אמינו תפוח וחומצות שומן קוקוס. כל אלו יוצרים תרכובת יחודית שמוסיפה בצורה עדינה לחות לעור ומנקה אותו מבלי להותירו יבש. תחליב ניקוי עדין זה יותיר את עורך לח, נקי ורך למגע. זהו בסיס נפלא לשאר טיפולי האנטי אייג׳ינג שלך.

תמונה של מוצר:אינפיניט - לניקיון עם לחות

 

אלו אקטיבטור

aloe activator

אלו אקטיבטור הוא תכשיר לחות ייחודי בצורת נוזל המכיל 98% ג’ל אלו ורה. נוסחה פשוטה זו משתמשת בכוח האלו ורה כדי להשאיר את העור בתחושה רעננה ומרגיעה מהרגע בו הוא נוגע בפניכם. הריכוז הגבוה של האלו ורה בנוסחה ייחודית זו הופכת את אלו אקטיבטור לתוספת אידאלית לכל שגרת טיפוח עור.

תמונה של מוצר: אלו אקטיבטור

מי פנים מאזנים

balancing toner

רעננו, ספקו לחות ואזנו את רמת החומציות של עורכם תוך הפחתת נראות הנקבוביות למינימום. מי הפנים שלנו מספקים תערובת ייחודית של אלו ורה, תמצית אצות וסודיום הילורונאט כדי להעניק לחות ולרכך, תמצית מלפפונים לעזרה במרקם ובגוון ותמצית תה לבן לעזרה לעור כנגד רדיקלים חופשיים.

תמונה של מוצר: מי פנים מאזנים

סיפורי הצלחה