טיפוח עור יומיומי

ג’ל למראה זוהר מסדרת סוניה

יש ברק שנובע באופן טבעי מעור צעיר יותר, זוהַר שנדמה שהולך ומתעמעם ככל שמתבגרים. אבל עכשיו, ג׳ל למראה זוהר יכול לעזור להשיב לעורכם את הבוהק הטבעי שלו. פפטידים עטופים בתוך הג’ל הנספג במהירות עוזרים להעביר לעורכם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר. תערובת ייחודית של אצות ירוקות וחומות, שידוע שעוזרות להשוות גווני עור ולרכך כתמי גיל, שולבה עם ליפוזומים ותמצית פרח התלתן האדום כדי להפחית את נראות הנקבוביות הגדולות. ג׳ל למראה זוהר לא דומה לשום דבר שקיים בשוק הודות לתערובת צמחים אסייתיים הידועים ביכולתם לאחד ולהבהיר את גוון העור הכללי ולהשאיר את העור רך, חלק וקורן.

  • מפחית את הופעת הנקבוביות
  • מבהיר את מראה העור הכללי
  • מעניק לעורך גוון אחיד

 

 

 

ג’ל לחות מרגיע מסדרת סוניה

ג׳ל לחות מרגיע נראה כמו תחליב, אבל נוסחה מבוססת ג’ל זו נמסה אל תוך העור שלכם. כשהוא עשיר במרכיבים בוטאניים ורכיבים פעילים ושופעים, התחליב-ג’ל הזה מתפרק עד שהוא נספג לחלוטין ומותיר שכבה עדינה של לחות.
ג׳ל לחות מרגיע הוא למעשה נושא לחות אל תוך עורכם מבלי להשאיר שאריות וסימנים, כדי לעזור לעור שלכם להיראות ולהרגיש שופע ברכיבים טבעיים. תמציות ושמנים צמחיים הכוללות תמצית תפוחים, תמצית רימונים, תמצית תאנים, תמצית תות-עץ, תמצית גינקו בילובה, אסטרי חוחובה ושמן זית עוזרים לעור להישאר לח וגמיש. בטא-גלוקן המופק מפטריות הוסף כדי להרגיע ולהחליק את גוון העור. הוספנו גם רכיבי אנטי אייג’ינג כמו חומצה לינולאית וקולגן שעבר הידרוליזה, חומר שפותח מדעית במטרה לחדור אל העור ולהגיע למקומות שהכי זקוקים לו. כדי לסיים את הנוסחה, הטמענו בה שמן קליפות תפוזים ומנדרינות, קמומיל רומאי, שמן גרניום ושמן פרי הברגמוט כדי להשאיר את העור בתחושת רעננות.

 

  • חומרי לחות שחודרים לעור
  • משפר את מראה העור
  • קולגן מפותח מדעית לתמיכה בעור
  • מרגיע את העור ומאזן את הגוון שלו

שני המוצרים המוצגים כאן הם חלק מקו המוצרים המתקדם מדעית מסדרת סוניה. מוצרי טיפוח עור הפועלים בסינרגיה, תוך שימוש במיבנה מיוחד של הובלת ג’ל שנושא את האלו ורה יחד עם הלחות והרכיבים הבוטאניים ישירות אל העור שלכם. באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו

 

 

 

 

 

 

 

סיפורי הצלחה