גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
הסתערו אל תוך שנת 2019 כשבלבכם אומץ ולנגד עינכם חזון.

 

להיות נחושים. זהו הנושא שילווה אותנו במגזין הזה, מתוך תקווה שיעצב את הדרך שלכם בשנת 2019.

כולנו כאן עבדנו יחד, לקחנו סיכונים ועשינו מהלכים נועזים אל מול הבלתי-נודע, כדי להפוך את Forever למה שהיא היום. זה מה שמייסד החברה שהוא גם אבא שלי, רקס מוהן, עודד אותנו לעשות, להיות הרפתקנים ולהיות נועזים. עכשיו, כשאנחנו בפתחה של עוד שנה מדהימה, אני מוצא את עצמי חושב על האומץ שנדרש כדי להיות החלטי ולהיות נחוש, גם כאשר זה אומר לחצות את הגבולות שלך.

המראה החדש של משקאות ג’ל האלו ורה של Forever (כרגע בארצות מסויימות ובהדרגה בכל העולם),
היא דוגמה מצוינת. כאשר Forever החליטה להמציא מחדש את האריזה של מוצר הדגל שלנו, ידענו שזה יהיה שינוי משמעותי מהאריזה שבה השתמשנו במשך כמה עשורים. הבנו גם כי השינוי עלול להיות שנוי במחלוקת בקרב חלק מקהל הלקוחות המסורים ביותר שלנו וחלק מה-FBOs שלנו.
עם זאת, כל המעורבים בפרויקט הזה ידעו כי מהלך הרפתקני כזה הינו הדבר הנכון לעשות עבור מוצר הדגל שלנו.
זה אפשר לנו להוסיף עוד שכבות של הגנה, ליצור את משקאות האלו ורה שלנו בסביבה נקייה מחיידקים, ללא חומרים משמרים ולהגדיל את הערכים התזונתיים באופן משמעותי. מראה נועז, מודרני וגם 100% חומר שניתן למחזור עוזר למשוך תשומת לב חדשה, להמריץ את המותג שלנו ולדחוף אותנו קדימה כחברה חדשנית, חברה שחושבת כמה צעדים קדימה.

אבל הצוות במשרדים הראשיים של Forever לא היו היחידים שעשו מהלכים נועזים בשנת 2018.
בכל רחבי העולם לקוחות רבים של Forever עשו את הצעד האמיץ כדי להכיר את ההזדמנות ש-Forever מציעה, על-ידי הצטרפות ל-Forever והקמת עסק משלהם (FBOs) , ושינוי חייהם בעזרת המוצרים של Forever.

אם את או אתה מתלבטים לגבי ההזדמנות החדשה הזו, אני רוצה לעודד אתכם לעשות מהלך נועז בשנת 2019. להתמודד עם הבלתי נודע ולצאת באומץ להרפתקה חדשה. בתוך כל אחד ואחת מאיתנו יש נשר שנחוש להגיע לגבהים חדשים. האם זו השנה שבה תפרשו את כנפיכם ותמריאו ?

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה