אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
לפני מספר שעות יצאתי ממפגש עם אנשים מיוחדים, מצליחנים, בעלי מוטיבציה מדהימה ורצון לעזור לאנשים. היה זה מפגש המנהלים התקופתי.

מעניין מאד לראות את קבוצת האנשים הזו חדורת המטרה, כיצד היא פועלת בשיתוף פעולה לאחר שקיבלו משימה בלתי מוכרת. כיצד הם עבדו האחד עם השני בפירגון ובתמיכה. מהר מאד אפשר היה לראות את החוזקות של כל אחד ואחת, את אותן התכונות שהפכו אותם מאנשים רגילים למנהיגים הצועדים בראש קבוצות גדלות והולכות.
אפשר היה גם לחוש את הרצון המתפתח אצלם לחלוק את הידע והניסיון שצברו, ולהעביר אותו הלאה לצוות שלהם ולמנהלים מסביב. המיומנות הזו של “מאמן” הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהעבודה השוטפת של מי שבונה את העסק שלו ב-Forever ושואף להצלחה.
בין יתר התכונות שצפיתי בהן היה הרצון למצוא “פתרונות מחוץ לקופסה” ולנסות להתגבר על האתגרים הלא פשוטים העומדים בפנינו בעקבות מחסור במוצרים. תמימות הדעים הייתה כמובן הצורך להסתכל על מה יש ולא להתעכב על מה אין.
אני מאד אופטימי מטבעי. זאת גם אחת הסיבות שחיברתי את העתיד שלי ל-Forever. ראיתי את יציבות החברה, את המוצרים האמיתיים שלה שבדרך-כלל פועלים טוב יותר ממה שאנחנו יכולים לספר עליהם, את האנשים שמאחורי החברה ובייחוד את רקס וגרג מוהן. מהיום הראשון הם היו רגישים לצרכים המיוחדים שלנו.
ובתקופה האחרונה, הם תומכים בכל מה שנחוץ לנו כדי לעזור להתגבר על האתגר המאוד גדול בעקבות בעיות פנימיות במשרד הבריאות, המייצרות אצלנו מחסור במגוון מוצרים חשובים ביותר.
Forever מערבת כל גורם אפשרי בכל רמה בפתרון המצב הזה ואני תקווה שהפתרון יגיע במהירות האפשרית.

בפרוש השנה החדשה, אני רוצה לאחל לכם בשמי ובשם כל צוות Forever בארץ ובעולם שנה טובה ומוצלחת עם שפע בכל התחומים והמון אושר!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של