אודי ראב"ד, מנכ"ל FLP ישראל
סון טסו – מצביא ואסטרטג סיני (מחבר ״אמנות המלחמה״) שחי לפני מאות שנים אמר: “ראשית חכמה למנהיג כי הוא שיקבע את הדוגמה״.

כל מה ש–Forever מציעה לנו זה להרוויח לפי יכולתנו, אבל יותר מכך, להנהיג אנשים אחרים ולהוביל אותם באותה הדרך. כך מי שבוחרים בכך יוכלו אף להפוך לעשירים. Eagle Manager נוצר כדי להפוך מנהלים למנהיגים תוך הובלה באמצעות דוגמה אישית, לבנות קבוצה חדשה ולשמר את הותיקה. לעבוד ולהנהיג את המנהיגים הצעירים שבקבוצה ולהראות להם תוך כדי עשייה, כיצד ניתן לבנות אימפריה. כיצד על ידי אתיקה אמיתית, הקשבה ותמיכה תקום קבוצה מאד חזקה ואיתנה. כיצד לבנות קבוצה של בעלי עסקים לטווח ארוך ולא לטווח הקצר (בנייה לטווח קצר אינה יעילה ועלולה להתפוגג מהר מאד).
הנרי קיסינג’ר הוסיף ופרט: “תפקידו של מנהיג הוא להוביל את ההולכים בעקבותיו מהיכן שהם נמצאים – אל מקום שלא היו בו מעולם”.
אז כיצד ננהיג את אלו שהצטרפו לפני יותר משנה וה–CC שלהם אינו מספיק לשלל האתגרים ש- Forever מעמידה בפנינו? פשוט מאד, נלמד אותם כיצד הם ישתתפו באתגרים כמנהיגים בפני עצמם. אמנם ה– CC שלהם לא יחושב לאתגרים החדשים אבל הם יהוו גב כלכלי מאד איתן לעסק ויוסיפו “רוח גבית” לכל פועלכם כמנהיגים.
כן, גם מנהיגים זקוקים לחיזוקים ולהכרת היעילות שלהם. אחד מהמשובים העוצמתיים ביותר הוא לצפות ולראות את הצמיחה של הקבוצה האישית כשהיא פועלת באופן עצמאי ובדיוק לפי האסטרטגיה שהונחה בפניהם והם משכפלים אותה. אחד מהכלים המאפשרים מעבר לקבוצה עצמאית כזאת היא החוברת “הצעד הראשון למנהל”. כל מי שאימץ אותה כדרך פעולה, מצא כלי פיתוח עסקי מדהים המשתכפל כמעט מעצמו.
אז אם את או אתה מנהל או בעל-עסק מתחיל, האתגר האישי הוא כלי מעולה להאצת פיתוח העסק והכנת תשתית יציבה ל– EM. אם עדיין לא התחלת, זה הזמן!
בהצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה