אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
אושר נמדד בדרך כלל באופן אישי. אי אפשר להשוות אושר בין אנשים גם אם הוא נובע מאותו מעשה או חוויה.

אני עוקב בקנאות אחרי ההתפתחויות השונות שנוצרו ב –Forever במשך השנתיים האחרונות ואני ממש שמח לראות אושר קורן מעיני אנשים. בייחוד כתוצאה מבשלות אישית.
רוב האנשים שאנו פוגשים מחפשים את האושר בהשגת המטרות שלהם. הפגישה עם בעלי העסקים ב- Forever חושפת אותם לדרך אחרת – לאושר המושג גם לאורך הדרך.
כתוצאה מכך, נעשית ההתמודדות שלהם לקלה יותר כשנתקלים באתגרים שונים. הם לומדים מחוסר ההצלחה ומניעים תהליכים להצלחות אישיות גדלות והולכות.
השקת קבוצת המוצרים האחרונה שכללה את ערכות ה – F.I.T. השונות: CLEAN9 ,F15 ו – VITAL5 יחד עם הפומסטין, פוראור דיילי, פוראור פייבר, פוראור אולטרא לייט ופרו X² הוסיפו מימד חדש לדרך שאותה אנחנו מציעים. עכשיו אנחנו יכולים ללוות אנשים להישגים מדהימים בשיפור הבריאות והנראות שלהם.
אם נקיש מההצלחות של FBOs שונים מאירופה, ארה”ב ושאר סניפי Forever בעולם, אז נוכל לראות שני תחומים צומחים:
התחום הראשון, הצד הבריאותי של הלקוחות הסופיים בתחום הפחתת המשקל ושמירה עליו באופן יעיל יותר לאחר השגת המטרה האישית, והתחום השני, איכות החיים המשופרת כתוצאה מהמשקל הבריא, אורח החיים החיובי והתזונה המתקדמת. בקרב בעלי העסקים ב-Forever, השיפור זהה לזה של הלקוחות ובנוסף לכך, פריחה כלכלית משמעותית.
שימוש בערכות ה–F.I.T.  באופן מושכל תוך ליווי אישי צמוד יוביל את הלקוחות שלנו לאושר אישי ומשם להמלצות של חברים ובני משפחה. הדרך הנכונה היא להציג את העבודה האישית כמפתח להצלחה ביחס לפיזיולוגיה האישית של כל אחד ואחת. כשיהיו תוצאות, הלקוחות יהפכו ללקוחות חוזרים ולשגרירי F.I.T. והעסק יהפוך ליציב ביותר ולמניב מאד.
יש לנו היום מגוון כלים חדשים שאיתם נוכל להוסיף אושר וחיוך רחב הן ללקוחות והן לחברי הקבוצה שלנו. מה יותר טוב מכך?

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה