אוסף חוויות של משתתפי הכנס
חזרנו מהנסיעה לסטוקהולם טעונים בכוחות מחודשים. זו הפעם הראשונה שבישראל קיבלנו צ'ק בונוס היו"ר...

זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior EM

בשנת 2007 היה בסטוקהולם כנס ענק – אירופאי ועולמי. זו הייתה “הפעם הראשונה” שהשתתפתי בכנס. זה היה טרום עידן השידורים החיים ולא ידעתי למה לצפות. כמובן שהופתעתי לגלות את העוצמה של Forever. אז, במשך יומיים לא יכולתי להוציא מילה מפי.
מאז הייתי בכנסים רבים, ועבורי החלק המרגש ביותר זה ההזדמנות לפגוש אנשים מרחבי העולם שהפכו להיות חברים קרובים שלי. השנה, חזרנו לסטוקהולם, והפעם שוב זו היתה “הפעם הראשונה” שלי, שכן, זו הפעם הראשונה שבישראל קיבלנו צ’ק בונוס היו”ר.
זה כשלעצמו עובדה מרגשת מאוד. ההפתעה מסכום הצ’ק הייתה – ע נ ק י ת, למרות שידעתי שהשנה הצ’קים גדולים מהרגיל. הצ’קים נמסרים במשך 3 ימים. ביום הראשון יש מסיבה ושם מקבלים צ’קים עד לסכום מסוים. ביום השני והשלישי מקבלים צ’קים גדולים יותר על הבמה לפי סדר עולה. רגעי השיא שלי השנה היו לגלות שאני ונחמה מאיר מקבלות את הצ’ק ביום השני על הבמה וזה אומר סכום גדול יותר, ובנוסף, לגלות את סכומי הצ’קים של הודיה פיין ושל אפרת ויצמן במסיבה.  אומרים ב- Forever שאנחנו “עושים שינוי בחייהם של אחרים”. הרגע ההוא היה רגע של חוויה עצומה בשל העובדה הזאת, ובשבילי זו תזכורת חשובה – במשך 6 שנים עברתי אתגרים רבים, התעקשתי לא לוותר ולא להתפשר על מקצוענות ולדרוש מהצוות שלי עשייה שהביאה אותם לתוצאות מרשימות. כל זה השפיע על חייהם של כל כך הרבה אנשים, ונותר לי להיות גאה בדרכי וגם בהן על השכפול והמשך הדרך.

תמונה מתך כנס גלובלי 2019

נחמה מאיר, מנהלת נוסקת, Senior EM

חזרנו מהנסיעה לסטוקהולם טעונים בכוחות מחודשים. היתה נסיעה מעניינת מאד. אנחנו נוסעים בעיקר כדי ללמוד, וכל נסיעה לכנס גלובלי מפגישה אותנו עם ידע חדש, אנרגיה חדשה ותובנות. התובנה שחזרנו איתה הפעם היא: עד כמה Forever זה עסק סלחן, עם המון סבלנות.
נפגשנו עם הרבה מאד אנשים שסיפרו על חוויה של
״זמן-מת״ בעסק, עצירה, או חוסר התקדמות. מה שמדהים זה שב- Forever אפשר תמיד להתחיל מהתחלה.
ראינו את בקי מבהטה מדרום אפריקה, שאיבד בשנה האחרונה את אשתו, ולאחר האבל קם מחדש לעבוד עבור ילדיו, והצליח לייצב את העסק, למרות שהעסק היה מבוסס בעיקר עליה.
שמענו הרצאה של קתרין ביירי. היא דיברה על תקופה ארוכה שהעסק שלה עמד במקום, ואיך לפני שנתיים היא החליטה מחדש לקדם את העסק והגיעה להישגים נהדרים (וצ׳ק שמן…), שמענו שיחה מרתקת על ספורטאית שמתמחה בצניחה חופשית אומנותית, שהתרסקה על סלע וכנגד כל הסיכויים, התחילה את חייה מחדש, ושמענו משווקים רבים מאנגליה שחוו ירידה ועכשיו חזרו לפעילות רצינית כדי להחזיר את עצמם על הגל. אין עסק שאין בו תקופות טובות יותר וטובות פחות. מה שמשנה את המפה זה מה אנחנו עושים עם זה.
התובנה השניה שחזרנו איתה היתה, שכל משווק חייב להיות בכנס הגלובלי! אין שום דרך להבין את העוצמה של Forever ואת האפשרויות העסקיות האין סופיות
ש-Forever נותנת לנו בלי להיות שם.
ראינו מדינות בהם FBOs רבים קנו כרטיס כדי להגיע לכנס ולקבל את המוטיבציה הזו.
התגבש בנו חלום אישי מאד גדול, לטוס בשנה הבאה עם כמה שיותר משווקים מקבוצתינו, ומישראל כולה.
אנחנו רוצים שבשנה הבאה נוכל למלא מטוס לכנס באוסטרליה!
אנחנו ממליצים לפתוח תיבת חיסכון קטנה כבר מעכשיו, ולחסוך לנסיעה לכנס הבא. זה אמנם בעוד כמעט שנה, אבל חיסכון כבר מעכשיו יעזור לכם במשימה. זו תהיה ההשקעה הכי טובה שעשיתם. היו אנשים ששכנענו להצטרף אלינו לכנס בסטוקהולם, והתנופה שראינו שזה נתן להם לעסק שלהם, תוך פחות מחודש, פשוט עצומה.

וזכרו, גם אם העסק שלכם בתקופה חלשה, ב- Forever תמיד אפשר להתחיל מהתחלה!

אילון ואני מחכים לראות את כולכם בכנס הבא, בסידני, אוסטרליה.

תמונה מתך כנס גלובלי 2019

הודיה פיין, מנהלת בכירה

זה לא כנס ראשון שאני נוסעת אליו, כבר הייתי במספר כנסים ברחבי העולם.
אבל זה בהחלט הכנס הכי משמח, והכנס שמילא אותי במוטיבציה שנידרשה לי כדי להפשיל שרוולים ולחזור ולעבוד במרץ. איך זה קרה?
ראשית, כי היה כל כך כיף עם חברי המשלחת, כולם פירגנו לכולם, ובאחד מרגעי השיא, חגגנו יחד את יום העצמאות על ספינה במסיבה שמחה ונעימה.
בנוסף, לראשונה בישראל קיבלנו צ’קים מתוכנית בונוס היו״ר. זאת תוצאה של עבודה של כולנו יחד והתחושה היא שהצ׳קים שם של כולנו.
רק לאחרונה, הודיעו ב- Forever שנקבל כבר השנה את הצ’קים (זה היה אמור להיות שנה הבאה), והופתעתי לגלות שאני זכאית, כי לא כיוונתי ספציפית לבונוס היו״ר- מזה למדתי שמי שעובד נכון ב- Forever עומד בכל התמריצים.
הגענו במחשבה שנקבל סכום מסויים, בפועל חיכתה לנו הפתעה- סכום הצ׳ק היה כפול ממה שחשבנו שנקבל. זה היה רגע מאוד מאוד מרגש.
בתוך ״מסיבת הצ’קים״, כשכולם שמחים ומתרגשים הרגשתי קצת תלושה, מה הקשר ביני לבין מסיבת טראנס גדולה, שכולם חוגגים בקולי קולות את הסכומים שקיבלו? התיישבתי בצד ודמעות הציפו את עיניי.
לפתע הבכי של חוסר ההבנה מה אני עושה שם הפך לדמעות התרגשות, כשהרגשתי שאני מתבוננת רגע מהצד ורואה מה נוצר פה בעסק שלי ב-5 שנים שאני פה- ראיתי את כל המנהלים שבעסק שלי, נזכרתי מאיפה הם הגיעו ואיפה הם היום, והרגשתי שמחה שאני זוכה לעזור להרבה אנשים להגיע לרווחה כלכלית.
גדלתי על כך שכמה שאדם מרוויח רק הוא יודע. כשהייתי ראש צוות ידעתי שמרוויחים הרבה כסף ב-Forever אבל אף אחד לא אמר לי כמה. באימון אחד מישהי סיפרה שהרוויחה החודש 33,000 ₪. פתאום הבנתי לאן אפשר להגיע, מי מרוויח סכומים כאלו? וזה נתן לי אמון שאני יכולה גם.
אישית, קשה לי שאנשים יודעים כמה אני מרוויחה, כשקיבלתי את הצ’ק וכולם צילמו ושיתפו זה היה לי לא פשוט, ואז נזכרתי שזה שידעתי שיש סכומים כאלו ב-Forever זה מה שאיפשר לי להאמין שאני יכולה להגיע גם לסכומים האלה, לכן פתחתי מחסום- כדי שכולם ידעו שהם יכולים!!! גם שנה הבאה Forever תחלק מהרווחים שלה השאלה רק למי. אם אתם רוצים גם, פשוט תתחילו לעבוד.
מחכה לראות אתכם עם הצ’קים שנה הבאה בסידני.

תמונה מתך כנס גלובלי 2019

אוסנת שמש שור, מנהלת בכירה

הכנסים הגלובלים מפעילים אצל כל אחד משהו אחר, ובסיום הכנס תמיד יש תובנות חדשות והסתכלות על העשייה של השנה שעברה ואיך אני רוצה לראות את העסק שלי מתפתח בשנה הבאה.
השנה הכנס בהחלט היה מרגש. פעם ראשונה שנציגות מישראל היתה על הבמה לקבל חלק מעוגת הרווחים.
כולנו התרגשנו שמחנו וחגגנו את ההצלחה.
סוף סוף גם מדינת ישראל היא חלק מבונוס היו”ר.

מה מבדיל את אלו שקיבלו לאלו שלא קיבלו את הבונוס?
זוכרים אותנו אומרים “כל אחד יכול להגיע לשלב המנהל אם יעבוד לפי תוכנית עבודה”? אז אני שואלת אתכם, מה השוני בין דרגת מנהל לקבלת בונוס היו”ר ?
אגלה לכם סוד קטן, אין שוני!

כל שלב בתוכנית העסקית של Forever דורש עבודה יומיומית עם תוכנית עבודה ברורה שמאחוריה יש החלטה ברורה שהולכים לבנות עסק מצליח.

מייקל ג’ורדן אמר פעם:
״אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות.”

אני מקווה שאתם אלו שגורמים לדברים לקרות.
אין ספק שגם אנו המנהיגים לפעמים סוטים מהמסלול ועבורי הכנס היה מאוד ברור: הגיע הזמן לחזור לעבוד כמו שעבדתי בתחילת דרכי, ולחזור ולבנות לי תוכנית עבודה.
הצלחות בעסק שלי הגיעו כשנצמדתי להחלטות שקיבלתי, ואז בניתי לעצמי ולארגון שלי תוכנית עבודה עם מטרות ויעדים ברורים.

זה המקום להודות לכל הצוות המופלא בארגון שלי שבלעדיו לא הייתי מגיעה להישגים אלו.
כך אני אמשיך את דרכי ומה אתכם?
השתכנעתם שגם לכם מגיע לקבל את בונוס היו”ר?

תמונה מתך כנס גלובלי 2019

 

אפרת ויצמן, מנהלת, EM

השנה היינו זכאים לבונוס היו״ר! וזו הפעם הראשונה שיצאנו לכנס גלובלי. לא ידענו למה לצפות.
לאורך כל הדרך הרגשנו שעוטפים אותנו בדאגה ובאהבה. החל מהנציגה של Forever בשדה התעופה שקיבלה את פנינו והעלתה אותנו להסעה למלון. וכשהגענו למלון, קיבלנו מארז מפנק עם דמי כיס!
כל הנציגים של החברה עמלו כל הזמן כדי לוודא שלא חסר לנו דבר ושאנחנו מרוצים. מדהים!
היינו משלחת ישראלית מאד מגוונת והיה חיבור פשוט וטבעי. היתה הרגשה מצויינת.
מיוחד מאד היה לחגוג את ערב יום העצמאות עם משלחת ישראלית על ספינה כשברקע שירים ישראלים.
בחמישי בערב הגענו למסיבה גדולה בלי לדעת מה יהיה. קיבלנו גליל וחיכינו בסבלנות לפתיחתו ולחשיפת הצ’קים. לא ידענו בכלל למה לצפות. הרגשנו כמו בסרט, צופים מהצד.
ברגע שניתנה האות, פתחנו את הגליל והופתענו מאד! היה משמח ועוד יותר היה מרגש לראות כמה כולם שמחו והשתתפו בשמחתנו. וההתרגשות לא הסתיימה. למוחרת, היה אפילו עוד יותר מרגש, כיוון שהסתדרו מדינות מדינות. הגענו עם המון דגלי ישראל. והיינו כקבוצה. היתה גאווה עצומה להיות חלק מהמשלחת הישראלית. ממש הרגשה שישראל על המפה וזה היה עוד יותר מרגש.
העוצמה של כמות עצומה של מנהלים מרחבי העולם בסגנונות שונים היתה מאד חזקה עבורי.
במקביל הרגשתי תחושה מאד ברורה ופשוטה. היתה לי בהירות עוד יותר גדולה שאשתדל לעזור לכמה שיותר משווקים שלי להגיע למנהל. זה אפשרי לגמרי לכולם. עד לשם זה רק ״סטאז׳״, ומשם הכל נפתח…

תמונה מתך כנס גלובלי 2019

תמה קופמן, מנהלת בכירה

הכנס הגלובלי היה משב רוח מרענן בעסק שלי. ביומיום אנחנו נפגשים עם Forever ברמה ה”אישית” שלנו או של הקבוצה שלנו, אבל בכנס פתאום אתה מגלה שאתה רק קצה הקרחון. פתאום אתה נחשף לעוצמה ולחוזק של החברה הזו שאנחנו חלק ממנה. המגוון הגדול של דגלי הארצות שהונפו בכנס, המספר הבלתי נתפס של משתתפי הכנס, האימונים וכל הרוח שנשבה שם בכל ימי הכנס, נתנו לי דחיפה עצומה קדימה, הראו לי שוב את הגב החזק שעומד מאחורינו והעמידו בפניי שוב ושוב את האופק האינסופי שעומד מולנו בעסק המדהים הזה.
כשאתה מגיע לכנס, Forever דואגת לתת לך את התחושה שאתה ממש חלק מהמשפחה, משפחת Forever, ולכן עוטפת אותך בפינוקים . בעיני זה דבר שאינו מובן מאליו. הרי הם היו יכולים להסתפק בהרבה פחות מזה, ובכל זאת כל שנה מחדש הם נותנים לכל משתתף את התחושה ששווה להשקיע בעסק שלנו ושלמישהו פה מאד חשוב לפרגן לך ולתת לך כח הלאה.
בכלל, האווירה הייתה אווירה של פרגון והכרת הטוב לכולם. גרג מוהן ממש ביקש מאתנו המשווקים לחפש את כל אלה שטרחו והזיעו כדי שהכנס הזה יהיה מוצלח, ולהודות להם באופן אישי . את הרוח הזו אני בהחלט לוקחת איתי לעסק שלי, בעז”ה. אני בטוחה שנכון יותר לעבוד כך ואני גם בטוחה שמשתלם יותר לעבוד כך. להביט בעין טובה על החונכת שלי ועל המשווקים שמתחתיי, לשמוח יחד, לפרגן, להודות ולדאוג שתהיה סביבנו אנרגיה חיובית ומקדמת.
אסיים במסר מקסים שגרג בחר לומר לנו בכנס. הוא סיפר שאחד ממנהלי הכנס הבכירים, שטרח רבות על הכנס, קיבל פתאום טלפון מאשתו שיש לה כאבים בכיס המרה ועליה להיכנס לניתוח דחוף. אותו מנהל אמר לגרג שהוא לא מסוגל לעזוב את ההכנות ושאשתו כבר תסתדר בלעדיו. גרג ענה לו חד משמעית שאין לו מה לחפש כאן ו”העיף” אותו לעמוד ליד אשתו בניתוח. “נכון שברור שמשפחה היא תמיד לפני הכל??!” – הוא שאל אותנו לקול תרועה רמה. זה מאד שימח אותי. מנכ”ל של חברה שמגלגלת מיליארדים ובכל זאת- הוא לא מאבד את הצפון. בתור אחת שהצטרפה לעסק כדי שיאפשר לי לנהל את סדרי העדיפויות שלי כרצוני ולשים את היותי אמא במקום הראשון, כמו שאני מאמינה, התחזקתי עוד יותר מהמסר הזה של מנכ”ל החברה.

תמונה מתך כנס גלובלי 2019