גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
אולי שמעתם את האימרה שכל דבר ששווה לעשות, שווה אם עושים אותו על הצד הטוב ביותר. אבל אני לא מאמין בזה. לדעתי כל מה ששווה לעשות, שווה לעשות, גם אם אתם לא עושים את זה טוב כמו שהייתם רוצים. אם נתרכז רק בעשיית דברים שאנחנו כבר טובים בהם, איך נלמד, נצמח ונשתפר?

דמיינו מישהי שהחליטה לכתוב רומן וכל מי שהיא דיברה איתו אמר לה שאי אפשר לעשות את זה בלי לכתוב עשרה עמודים ביום. אבל החיים שלה פשוט לא מאפשרים לה להתחייב להשקיע זמן כזה, ולכן היא מקפיאה את הפרויקט, תוך התעלמות מהעובדה שאפילו אם הייתה כותבת עמוד אחד בכל לילה, היא הייתה מתקרבת יותר ליעדה בכל יום ויום.

כשאתם פוגשים בעלי עסקים של Forever שהתקדמו מהר בתוכנית העסקית, זה מעורר השראה רבה, אבל כמות העבודה שהם השקיעו כדי להגיע לשם יכולה להיראות מפחידה. אתם עלולים להרגיש שאתם חייבים לעשות את אותה כמות של שיחות טלפון בכל יום או לקבוע כמות מסוימת של פגישות או להעביר מספר מסוים של שעות ברשתות החברתיות. אתם עלולים אפילו להרגיש, שזו הדרך היחידה להצליח כ-FBO. אני יכול לומר לכם שזה לא נכון. יש הרבה FBOs מצליחים בעסק שלנו שלקחו את הזמן שלהם כדי לצבור ביטחון ולפתח יכולות חדשות כדי להגיע לאן שהם כיום.

אפילו אם יש לכם זמן רק לעשות שתי שיחות טלפון בכל יום, עדיין השגתם הרבה יותר ממה שהייתם משיגים אם לא הייתם עושים כלום. אם 10 שיחות טלפון ביום מתישות אתכם, נסו לעשות שתיים. לקבוע פגישה אחת בלבד או להשקיע מאמץ רק במועמד אחד עדיין יקרב אתכם יותר אל היעד שלכם מאשר לוותר ולא לעשות דבר.

אתם לא חייבים להשקיע מספר מסוים של שעות בשבוע או שיהיה לכם רקע בתעשייה מסוימת כדי להתחיל לבנות עסק. אחד מהדברים שהופכים את ההזדמנות של Forever לייחודית כל-כך, הוא שאתם לא חייבים להיות מומחים. ההזדמנות הזו מתאימה לכולם, וכולם רשאים להתפתח בקצב שלהם.

בכל פעם שאתם משתמשים במוצר חדש או מציגים למישהו את ההזדמנות של Forever, אתם צומחים ומתקדמים. תנו להתלהבות שלכם מהמוצרים ולמחויבות שלכם לעזרה לאחרים להוביל אתכם. ככל שהביטחון העצמי שלכם והניסיון שלכם יגדלו, תופתעו לגלות כמה אתם יכולים להשיג.
זכרו, שווה לעבוד בעסק הזה אפילו אם אתם עדיין לא טובים בו. אתם לא חייבים להיות במצב שבו הכל כבר מובן לכם כדי להתקדם. זה יגיע עם הזמן. כל עוד אתם עושים משהו כדי להתקדם, אתם עושים צעדים אמיתיים וחשובים לקראת שיפור חייכם והשגת היעדים שלכם.

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה