גרג מוהן, נשיא Forever
"חישבו בגדול", זה כנראה אחד הביטויים שמרוב הפעמים שאתם שומעים, אתם לא באמת עוצרים כדי לחשוב על המילים. מה יקרה אם נעצור ונתמקד במשמעות?

בוא ניקח רגע כדי לחשוב ולהרהר באמת על המטרות שלנו, על העתיד שלנו ועל מה שאנו מוכנים לעשות כדי להפוך את הדברים האלה למציאות. כעת, דמיינו מה כל אחד מאתנו יוכל להשיג אם נחשוב על מטרותינו לטווח הקצר ועל ההישגים שמלווים אותנו כחלק מאבני הדרך אל עבר הדברים הגדולים.

זה יכול להיות אין-ספור דברים עבורכם: אולי להפוך ל- EM, אולי זה אומר יותר יציבות כלכלית או להיות בעל עסק ב- Forever במשרה מלאה, אולי לקחת את המשפחה לחופשה מהאגדות או להרוויח את בונוס היו”ר.
עבורי, המשמעות של לחשוב בגדול היא להכפיל את העסק שלנו ולעזור ליותר אנשים בכל רחבי העולם להיראות ולהרגיש טוב יותר.

אלה מכם שהצטרפו אלינו לכנס בדובאי, ראו במו עיניהם כיצד “חשיבה בגדול” קורמת עור וגידים.
לפני מספר עשורים בלבד, דובאי לא הייתה הרבה מעבר לעיר מדברית. רבים חזו שהיא לעולם לא תצליח להתפתח מעבר לכך. עם זאת, שליט דובאי, השייח מוחמד בן ראשיד אל מכתום, לא נרתע. הוא הבין כי הדבר היחיד שחסר לדובאי היה חזון ברור לעתיד ואמונה איתנה שדובאי יכולה להיות אחת הערים המדהימות בעולם.
במילים שלו, איחוד האמירויות הערביות היא “ההתגלמות של התמודדות עם קשיים, התגברות על מכשולים וכיבוש הבלתי אפשרי“.
כאשר דובאי חזתה את בורג’ ח’ליפה לפני 15 שנים, האם אתם חושבים שהם רצו מבנה “יפה”? כמובן שלא! הם רצו את המגדל הכי גבוה, הכי טוב, הכי מדהים, כזה שהעולם עוד לא ראה כמותו. החזון שלהם היה מעבר למה שהיה ממשי באותו הרגע. אם הם היו מנמיכים את ציפיותיהם, ללא ספק, הם לא היו מצליחים לבנות את המגדל הזה – אך במקום זאת, הם בחרו לחשוב בגדול! האם זה נשמע כמו משהו שכולנו יכולים לשאוף אליו?
בכל יום אתם צריכים לשאוף ליישם את אותה העקשנות והחזון הבלתי מרוסן כלפי החיים והעסקים שלכם.

X2 לוגו

וזה המקום לדבר על קמפיין הכפלת המכירות שלנו. אם כולנו נעשה קצת יותר כדי להשיג, לגדול, לחלום ולעבוד עבור מטרותינו, אין גבול למה שנוכל להשיג! אל תמכרו את עצמכם בזול. אל תבנו לעצמכם עסק “לא רע”; אל תסתפקו בפחות ממה שמגיע לכם ואל תתפשרו על פחות ממה שאתם יכולים להשיג.

חישבו בגדול!

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה