אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
לפני זמן מה צפיתי בתוכנית טלוויזיה בערוץ 'נשיונל-ג'אוגרפיק' על חיות העומדות בסכנת כיליון. בתוכנית תואר מסע הצלה של חיות אלו, שנערך תוך שמירתן בחוות בעלות שטחי ענק כדי ליצור דימוי של טבע פראי עבורן. כדי להקל על החיות, מסופקים להן מקומות מסתור, מקורות מים ומזון. המטרה היא כמובן ליצור תנאים נאותים להתרבות כדי שהמספרים שלהן יעלו. אחד מהחסרונות הנעוצים בשיטה הוא יצירת תנאים תלותיים של החיות בבני האדם המטפלים בהן, והפיכתן לחיות "עצלניות". הן אינן צריכות לחפש מזון או מים, ולכן הדוגמא האישית של טכניקות מציאת מזון ומים נחסך מהן ומצאצאיהן, והדור הבא גדל ללא היכולות שיהיו נחוצות לו בעתיד (כשהמספרים יהיו גבוהים מספיק כדי לשחררן חזרה לטבע).

מגבלות השכיר

בשיחה עם חברים, עלתה ההקבלה של השיטה לעולם העסקים, שבו השכירים תלויים במעביד; הוא קובע את שעות העבודה, את גובה המשכורות, את זמני החופשות ואת תנאי הקידום. השכיר הממוצע יכול להיות או לחדול במקום העבודה הנתון (או לחפש מקום עבודה אחר עם תנאים דומים). השבי הזה אינו מאפשר לשכירים לנוע מחוץ לתהליך הזה, ודרוש מאמץ מיוחד כדי להסיר מגבלות אלו באופן עצמאי. בדרך כלל אין לשכיר ידע, ניסיון או משאבים כלכליים כדי לעבור את השינוי בעצמו.

איזו מתנה מדהימה אנו יכולים להעניק לאחרים… כדאי גם שכול אחד מאיתנו ייעזר בה! כדאי לרענן את החזון האישי שלנו, לבחון את האמון שלנו ביכולות שלנו.

הזדמנות לכל אחד

לשמחתי, Forever יוצרת כבר שנים רבות הזדמנות שבה פתוחה הדרך בפני כל אחד לשינוי, ללא המאמץ העילאי הנדרש. זאת האטרקטיביות של החברה המיוחדת הזאת, אשר מוכנה להשקיע בכל משווק ומשווק, ללא הבדל. הידע האצור בה מועבר למשווקים בעזרת אביזרי עזר, הדרכות, ימי עיון ואימונים מגוונים. המוצרים מהווים בסיס כלכלי איתן ומאפשרים חדירה לשוק באופן קל יותר.
המפנה החשוב ביותר בהזדמנות ש-Forever מעניקה, נוצר כתוצאה מנתינה ללא חיפוש תמורה. “…לתת הזדמנות לכל אחד להרוויח לפי יכולתו…” נתינה זאת בונה תקווה לכל אחד ללא הבדלי גיל או מוצא. אין זאת “מלכודת דבש” המושכת את טרפה לתוכה על ידי הצעות מפתות המתגלות אח”כ כחסרות כיסוי וללא מימוש, או גורמות להפסד כלכלי. היא מאפשרת לאלו שאחרי גיל שירות צבאי לבנות עתיד בריא יותר, עם הסתכלות עולמית חיובית ומאירת עיניים. היא מאפשרת למידה מתמשכת של הרגלי חיים מלאי חופש ויצירתיות. היא מאפשרת לבעלי המשפחות הצעירים שנמצאים בתחילת דרכם כשכירים, או לאלו שכבר בשלהי הקריירה, לראות אלטרנטיבות נוספות לעיסוק שלהם. האפשרות הנוספת הזאת, בדמות עסק עצמאי עם Forever, יכול לבוא כתוספת לקיים או כתחליף עתידי. איזה יתרון נהדר המאפשר ללכת לעבודה הקיימת (כשכיר) עם הידיעה שהלחץ של “לא גומר את החודש” יכול להתפוגג! התקווה לאלו שכבר פרשו והיום תלויים בפנסיה שלהם מאפשרת ליהנות מעיסוק מעניין, חיי חברה וכמובן הכנסה…

“שודדי החלומות”

לצערנו, אנשים רבים נתקלים ב”שודדי החלומות”, אותם אנשים “טובי לב” היודעים טוב יותר מכל אחד. הם מייעצים: “לא להצטרף”, “עובדים עליך”, “לא יכול להיות כזה דבר, זה נשמע טוב מדי”. או שהם כבר איבדו את המוטיבציה האישית שלהם לצאת מ”מרוץ העכברים” שבו הם נתונים. אנחנו יכולים, בעזרת Forever, להחזיר להם את האמונה בעצמם ובאחרים, לעזור להם לחלום מחדש ולראות את האפשרויות המגוונות הטמונות בחיים, לחלוק אתם את האפשרות לחיות בצורה בריאה יותר בעזרת מוצרים יוצאים מהכלל, להיות לצדם כשהם מנסים דרך שלא התנסו בה בעבר, להראות להם איך להתמודד עם אתגרים חדשים, ולהחזיר את חדוות החיים והחיוך לפניהם של רבים כל כך.

החזון האישי שלנו

איזו מתנה מדהימה אנו יכולים להעניק לאחרים… כדאי גם שכול אחד מאיתנו ייעזר בה! כדאי לרענן את החזון האישי שלנו, לבחון את האמון שלנו ביכולות שלנו. אם קיים בנו היסוס-מה ואנחנו לא בטוחים ביכולות שלנו, ניעזר בחונכים שלנו או במדריכים מקצועיים. רצוי לוודא שאנו יודעים בבירור מה אנחנו מחפשים, לשאול את עצמנו: “מה מניע אותי? האם אני עומד בקצב שקבעתי? האם אני עושה מספיק כדי ליהנות מההזדמנות שמעניקה Forever או שאני לא פועל מספיק? האם אני נהנה ממה שאני עושה? האם המשפחה שלי מאושרת?” בכל מקרה, אל תרימו ידיים! עשו ושכללו את העשייה לאורך כל הדרך. קחו חלק באימונים ובהדרכות גם אם נוכחתם בהן אין ספור פעמים. הדריכו אחרים, העזו לעלות על הבמה כדי להעניק מעצמכם לאחרים. העתיקו את עקרון הנתינה של Forever ללא תנאי! והתוצאות- הן כבר תגענה. אינני יכול להגיד אם מהר או לאט, אבל הן תגענה!
העלו חיוך על הפנים, פנו לכל הסובבים אתכם, היו שם בשבילם בדרך המדהימה הזאת הנקראת Forever, והובילו אותם איתכם.

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה