רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
באמת שאין שום גבול למה שניתן להשיג כשאתם מלאי התלהבות ממה שאתם עושים, לא עושים שום קיצורי דרך על-מנת לקבל את מה שמגיע לכם, ואמיצים מספיק כדי לעשות מה שאחרים לא מבינים או חושבים שאפשרי

אתם יכולים לדמיין שיהיה לכם את האומץ לחלום כל כך בגדול עד שתגשימו משהו שקודם לכן בכלל לא נראה אפשרי? סינגפור השתנתה כל כך הרבה בשנים האחרונות. בביקור הקודם שלי, הקרקע בה היה ממוקם מלון מארינה ביי סנדס הייתה שוממת, ושנים לפני כן הקרקע הזו בכלל הייתה חלק מהאוקיינוס. מלון מארינה ביי סנדס, שנבנה רק לפני שלוש שנים, הוא פנינה אדריכלית, ובה שלושה מגדלים והבריכה הגדולה בעולם הממוקמת מעל ל-57 הקומות. החזון ליצירת משהו חדש, ולחשיבה מחוץ למגבלות המסורתיות, הוביל למשהו מדהים באמת.
אותו סוג של מסירות, חוסר הרצון להתפשר, והיכולת לחלום יותר בגדול מבעבר, הובילו לתקופה חסרת תקדים ב-Forever. בכנס הגלובלי בסינגפור קיבלנו בברכה חמישה חברים חדשים לקבוצת המנהיגות העולמית- Global Leadership Team ( GLT – בעלי עסקים עם מחזור שנתי מעל ל-7,500CC), הצגנו רמת מכירות עולמית חדשה של CC000,02 (מחזור שנתי), ברכנו את מנהלי היהלום החדשים, הענקנו יותר המחאות מאי פעם (כ- 25 מיליון $) והכרזנו על אנגליה במקום הראשון עם צמיחה אדירה!
לאחר שחזרנו הביתה קיבלנו חדשות נוספות: שיא של תשעה Sapphire Eagle Managers חדשים! מרגש להיות חלק מ-Forever בזמנים אלה, ואנחנו מחכים לראות לאיזה הישגים עוד תגיעו!
הסיפורים שאנו שומעים אודות ההישגים שלכם מדהימים ומלאי השראה. ריתמו את ההשראה הזו והשתמשו בה כניצוץ בעסק שלכם, על מנת לעודד את קבוצותיכם.

מה תשיגו בשנה הקרובה? האם תעמדו בתנאים לכנס העולמי ביוהנסבורג, תשיגו את בונוס היו”ר, תהפכו ל-EM או תקבעו לעצמכם מטרה לסייע לאחרים שבסביבתכם לראות את ההזדמנות הטמונה ב-Forever ולהרגיש ולהיראות טוב יותר?
בדיוק כמו אותו בעל חזון, שמתוך מבט אל האוקיינוס, חשב לבנות מלון יוצא מגדר הרגיל, והיה אמיץ מספיק להפוך את הבלתי אפשרי למציאות, כך ההחלטה היא שלכם והאפשרויות הן בלתי מוגבלות, בדיוק כמו הדמיון.

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה