אנה וניקולאי בורבצב, Soaring Manager
הכנס הבינ"ל תחת הסיסמה - "NO LIMITS" (ללא גבולות). עבור רבים זהו סתם ביטוי יפה, אך עבור אנה וניקולאי בורבצב זו מציאות ששינתה חיים.

הסלוגן “ללא גבולות” פירושו הזדמנות להתקדמות אישית בלתי מוגבלת, להתפתחות מקצועית, לסיוע לזולת ולשגשוג כלכלי. לפני שמונה שנים העסק שלנו פרץ את גבולות הארץ הודות להצטרפותם של אירינה ובוריס מז’ריצקי, חברים שלנו המתגוררים בארה”ב.
רצינותם בעבודה ואהבתם ל-FOREVER הביאו לתוצאות מדהימות. כיום הצוות שלהם מונה למעלה מ-15 אלף איש ברחבי ארה”ב. למעלה מ-50 משווקים כבר הגיעו לדרגת ‘מנהל’ וקיבלו תמריצים נוספים מטעם החברה, כגון תמריצי רכב, נופש בהוואי, נסיעות ללאס וגאס והשתתפות בחלוקת הרווחים. בוריס פועל על פי העיקרון הבא: “על מנהיג אמיתי להוביל בעזרת דוגמה אישית בלבד”. לכן שמו תמיד מופיע בין מיטב המשווקים האמריקאיים. זאת הוכחה לכך כי בחברות MLM (שיווק רב- שכבתי) הגונות, מצליחים לא רק אלה שהגיעו ראשונים, אלא דווקא אלה שמשקיעים ומתאמצים יותר.
אנו ממש גאים באנשי הצוות המדהימים שלנו, שכבוד הוא לנו להכירם.
אנו נפעמים בכל פעם מחדש מסיפורים שאנו שומעים, כמו סיפורה של האישה המתגוררת בחווה נידחת ונאלצת לנסוע 300 ק”מ לעיירה הסמוכה רק כדי לחלק עלונים, לדבר עם אנשים ולהשאיר קטלוגים בתחנת אוטובוס. צריך להיות גיבור אמיתי כדי להיאבק מדי יום למען הגשמת החלום ולהילחם על הזכות לחיות בכבוד. לכן, מטרת נסיעתנו לארה”ב הייתה לא רק להשתתף בכנס, אלא גם לעבוד במרץ.
זו כבר הפעם השישית שמנהיגינו יוזמים את הכנס הבינלאומי בשפה הרוסית שהתקיים בדנוור. לכנס הגיעו 95 משתתפים משש מדינות, ששמחו לשתף אחרים בניסיונם. בילינו שלושה ימים מהממים בעיר סקרמנטו שבקליפורניה, שם נערכו 7 כנסים של עסקים עבור המשווקים שלנו, ואף השתתפנו בכנס גדול בניו יורק. כשנתקלים ברצון אמיתי ורואים את התודה בעיני האנשים, שוכחים את העייפות ומתחשק רק ללמד, לעזור ולעודד. אהבתם של האנשים הללו גורמת לנו לאושר. הרי המעשה הכי חשוב הוא לתרום לזולת.
בשובנו הביתה קיבלנו מתנה נוספת; היות שהקבוצה האמריקאית שלנו עבדה היטב במהלך חודש אוגוסט, FOREVER העניקה לנו פרס נוסף: קיבלנו תמריץ-רכב בפעם השנייה מארה”ב (בסה”כ 4 פעמים)!

FOREVER היא פשוט חברה נהדרת. מדהים לראות איך בעשייה שגרתית, בעוד אנו חולקים עם זולתנו את שמחת חיינו, אנו זוכים להמון חברים, אהבה, אהדה, חופש כלכלי וכן גם לקיים מצווה- לעזור לאנשים רבים. אנחנו מעריכים זאת מאוד ומייחסים לכך חשיבות רבה. כיום, העסק שלנו מתפתח ב-20 ארצות ברחבי העולם כשבמהלך שנת 2009, מפעילותנו בחו”ל בלבד הרווחנו למעלה
מ-65 אלף דולר. וכמובן – יש לנו גם עסק גדול ויציב בארץ.
תודה לכל מי שפועל לצדנו. תודה ל-FOREVER על שנתנו לנו את האפשרות לשנות את חיינו. תמיד האמנו שביום מן הימים זה יקרה, וכעת אנחנו מאושרים!

, מנהלת נוסקת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה