החזרה לבי״ס יכולה להיות מלחיצה... הבאנו לכם שלוש עצות שכדאי לשקול כדי להפוך את החזרה לבי״ס לחוויה נעימה יותר.
תמונה של ילד ליד שולחן כתיבה

 

מתחילים את היום עם משקה שהוא ארוחה שלמה

בבוקר הזמן ״טס״ ואין זמן לכלום, אבל זה חיוני שתצרו לילדכם הרגל לאכול ארוחת בוקר מזינה בכל בוקר. ארוחת בוקר מאוזנת ובריאה תטעין אותו באנרגיה הדרושה לו לתפקוד בבי״ס. ארוחת בוקר יכולה להיות טוסט מלחם מלא לצד חביתה וסלט או שייק מזין וטעים על בסיס פוראור לייט אולטרא בטעם שוקו או וניל (ראו מתכון בעמוד הבא) שייק כזה יספק לילדכם את כל הוויטמינים והמינרלים הדרושים לו כדי לפתוח את היום.

לנסיכים שלנו מגיע מזון מלכות

הימים הראשונים לאחר החזרה מהחופש הגדול או חופשת חגי תשרי עלולה להיות מלחיצה במיוחד, בימים אלו לילדים רבים ההסתגלות קשה במיוחד. רבים חשים עייפות במשך היום עם קושי להתרכז בחומר הנלמד ולהישאר בפוקוס.
מזון מלכות, “מאכל-על” אשר מסופק לכל דבורה המיועדת להיות מלכה מחזק את תהליך חילוף החומרים בגוף ותורם לתחושת החיוניות וההתאוששות המהירה מעייפות. מזון מלכות הוא תוסף חיוני להרגשה טובה ומומלץ לצרוך אותו בכל יום.

לא זזים בלי הוויטמינים

אנחנו יודעים שזה חשוב ומומלץ לנו ולילדים שלנו, אך רובנו לא אוכלים כמות מספיקה או מספיק מגוונת של פירות וירקות. פוראור קידס יספק לילדיכם את החומרים המזינים להם הם זקוקים. טבליות מולטי ויטמינים טעימות ללעיסה, תספקנה לילדים את הוויטמינים החיוניים, המינרלים והחומרים המזינים מן הצומח (פיטונוטריאנטים), אשר עלולים להיות חסרים בגופם. בנוסחה מיוחדת זו אין סוכר, אספרטיים (ממתיק מלאכותי), צבעים מלאכותיים או חומרים משמרים. ילדיכם יאהבו את הטעם ואתם תאהבו את השקט הנפשי. טבליות אלו מיועדות גם לכם המבוגרים, והן מספקות את הבסיס התזונתי שלו אתם זקוקים, כי כל אחד מאיתנו הוא קצת ילד!

 

תמונת מוצר: קידס תמונת מוצר: מזון מלכות תמונת מוצר: פוראבר לייט אולטרא

 

 

 

סיפורי הצלחה