אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
וואו, כבר עברו 25 שנים מאז שפגשתי את רקס מוהן לראשונה.
אני זוכר את זה כמו היום. הרוגע והשקט שלו.

הוא השאיר עלי רושם מיוחד, איש משכמו ומעלה עם רוח מתמדת של מחשבה על האחר ונתינה.
כבר אז היתה Forever כוח עולה בשוק מיוחד הזה שנשען על רשתות חברתיות – השיווק הרשתי, הרבה לפני שמישהו חשב על פייסבוק ודומיו.
העוצמה של Forever מוקרנת היום בכל רחבי העולם והאפשרויות העסקיות המיוחדות שרקס מוהן הציע בשלושת העשורים הראשונים רק מועצמות היום בעשור האחרון, בהנהגתו של גרג מוהן, נשיא החברה. השכלול המתמיד של אפשרויות הפיתוח העסקי, שוויון ההזדמנויות האמיתי ללא משוא פנים, עם התעלמות גמורה ממין, גזע או לאום הם רק חלק מהמיוחדות הבלתי מתפשרת של Forever והם אלו שאיפשרו את פרישתה העולמית!

מה ש”הדליק” את הסקרנות שלי וגרם לי להפוך את Forever לעיסוק שלי הייתה העובדה שהעסק פשוט. רצון להגיע לתוצאות ועשיה עקבית ללא לאות, הן שתי התכונות המזוקקות במשוואת ההצלחה של Forever. כשהופיע “הצעד הראשון למנהל” הנחת היסוד שלי רק התעצמה, יש לנו ביד את הכלי המנצח והצמיחה העסקית שהחברה חווה בארץ ובעולם היא התוצאה.

כדי להפוך את תחילת חגיגות שנת ה-40 לשמחה יותר, העניקו לנו כלי שיווקי מדהים בשם Flying Start – ״התחלה מסחררת״. זה מחמם את הלב לדעת שישנה חשיבה מתמדת כיצד לגרות, לעודד ולהוביל את בעלי העסקים ברחבי העולם להצלחות. וכל זאת בעזרת תבניות שיווקיות קצרות טווח וארוכות טווח כמו האתגר הזה ואתגרים נוספים כמו ה- Eagle Manager. אתגר ה–Flying Start נמשך 3 חודשים והסתיים בסוף חודש מרץ. (תוכלו לראות את רשימת הזוכים בקובץ ה-pdf).

איזו שנה מדהימה, שנת ה-40 ל – Forever!

משפחת מוהן מנהיגה עסק מצליח חובק עולם
ואנחנו ברי מזל להיות חלק ממנו!

מזל טוב ובהצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה