גרג מוהן, נשיא Forever
בעוד חגיגות ה-40 שנה ל-Forever בפתחם, ובזמן שאנו מביטים בציפייה אל מה שארבעת העשורים הבאים יביאו עימם, הקדשנו זמן ומחשבות רבות על מי אנחנו כחברה ויותר מזה, מי אנחנו רוצים להיות.

רבים מכם עוברים תהליך דומה עם העסק שלכם ב-Forever. בניית המותג האישי שלכם הופך להיות תרגיל משמעותי בהגדרת מי אני הולך להיות ומהו הערך המוסף שאני יכול להציע לעסק שלי ב-Forever.

אני רוצה לאתגר אתכם, בדיוק באופן בו אתגרתי את הצוות שלנו במשרד, כדי שבאמת תקחו זמן לחשוב על השאלות הבאות:
״מי אני?״; ״מה העסק שלי מציע שהופך אותו לייחודי?״ ו-״מהו המותג האישי שלי?״ התשובה לשאלות אלו אינה בהכרח קלה. מטרת התרגיל הזה לתת תחושה ברורה יותר של מטרה וכיוון. זה יכול גם לעזור למצוא מנטרה אישית או את הצהרת המשימה שלכם. לכל הפחות, אני משוכנע שאתם, כמונו, תמצאו את המיקוד שלכם.

אז מי אנחנו? אנחנו חברה שבמרכזה יש מוצרים, הזדמנות ותקווה. כל אחד מהדברים האלה מייצג חלק חיוני בעסק שלנו, אבל זה לא באמת אומר מי אנחנו. היינו צריכים לחשוב עמוק יותר. מה עומד מאחורי הקסם שהופך את Forever להיות שונה מעסקים אחרים? מהו הדבר האחד שאנו עושים טוב יותר מאחרים, התחום היחידי שמגדיר אותנו ושאף אחד אחר לא יכול להתקרב אליו?
אנחנו חברת האלו ורה.
אנחנו המגדלים, היצרנים והמשווקים הגדולים ביותר של אלו ורה ומוצרי אלו ורה בעולם כולו. התהליך הייחודי שבנינו מהצמח למוצר מאפשר לנו לשלוט באיכות ובעלויות האלו ורה שלנו בכל שלב בתהליך, ולוודא כי רק הטוב ביותר שהטבע יכול להציע יגיע לסף דלתך, כדי לעזור לך ולמשפחתך להיראות ולהרגיש טוב יותר. אנחנו מתייחסים לזה בשיא הרצינות.
רצינות כוונתנו באה לידי ביטוי בהשקעה משמעותית שבצענו במהלך השנים האחרונות כדי לשדרג את המטעים ואת מתקני הייצור כדי שנוכל להוביל בחדשנות שלנו ולייצר את משקאות האלו ורה שלנו נטולי חומר משמר עם כמות חסרת תקדים של אלו ורה בכל אחד מהמוצרים המדהימים. אנחנו משקיעים במקום בו אנחנו ניזונים, כי אנחנו מאמינים שזה לא מספיק לזהות את המותג שלך, אתה צריך לחיות אותו.

אני לא רוצה להסגיר את כל הפרטים, אבל כמו שאתם מבינים התרגשות רבה צפויה בפרוס חגיגות ה-40 שלנו. אני בטוח שאתם הולכים לאהוב את מה שיקרה השנה ושתגידו לכולם בגאווה שאתם חלק מחברת האלו ורה.

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה