רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
מה היה קורה אילו בכל בוקר היו מפקידים בחשבון הבנק שלכם 86,400$ - אבל עם קאץ׳, אתם חייבים לנצל את כל הסכום עד חצות של אותו היום. מה הייתם עושים עם הכסף הזה בכל יום? אתם לא יכולים לחסוך אותו והוא לא ישאר בחשבונכם- בחצות הסכום שנותר בחשבונכם ימשך, ולמחרת, יופקדו מחדש 86,400$ לחשבון שלכם.

בחיים שלנו יש ״מטבע״ שכזה, בו אתם מבורכים בכל יום, ושבכל יום מופקד בחשבונכם סכום זהה, אין מדובר בכסף של ממש, כמובן, המטבע שבחיינו הוא הזמן; 86,400 שניות ליתר דיוק.

ניצלתי הרבה מאותן שניות לאחרונה בהרהורים על 40 השנים האחרונות שלנו בעסק. המבט לאחור על העסק שיצרנו בעבודה משותפת לחלוטין מעורר השתאות והערצה; החברויות האמיצות שנוצרו פה והקשרים החזקים, המשפחתיים שנפרסים בכל רחבי העולם. אני לא יכול לחשוב על דרך טובה יותר לנצל את הזמן שלי.

עבור אנשים רבים, הזמן הוא דבר מובן מאליו.
ישנם אנשים כה רבים מסביבנו שמתעוררים בכל בוקר, נוסעים לעבודה וסופרים את השעות עד סוף היום, ולפני שמבינים זאת, השנים חלפו והם מסתכלים לאחור, תוהים אם היו יכולים לנצל את הזמן יותר בחוכמה.

כבעלי עסקים ב-Forever, יש לנו מזל רב שניתנת לנו ההזדמנות לבחור כיצד אנחנו מנצלים את הזמן שלנו. מדי שנה, יש לנו את הזכות להיות מסוגלים להביט לאחור ולהזכר באנשים שאת חייהם עזרנו לשנות, ואת התקווה שסיפקנו למי שגילה נתיב חדש דרך הזדמנות ש-Forever מציעה.
עם פרוס השנה האזרחית החדשה, אם לא עשיתם זאת עדיין, אני ממליץ לעצור לרגע, לקחת קצת זמן ולחשוב על כל הדברים המדהימים שקרו בשנת 2018. לכמה אנשים יש יותר זמן עכשיו לחלום, לנסוע ולהיות עם יקיריהם כי אתם צרפתם אותם ל-Forever?

בשעה שאתם צועדים בנתיב החדש ש-2019 יוצרת עבורכם,
שאו עימכם את הסיפורים והחוויות שעשו את שנת ה-40 ב-Forever למיוחדת כל כך.
הסיפורים שאתם חולקים הם תמיד מקור השראה עבורי ומציבים לנגד עיניי את הטוב שאנו מביאים לעולם שבו זמן הוא ערך יקר שניתן לנו במתנה בכל יום ויום.

אז מה תעשו עם 86,400 השניות שלכם ב-2019? כל יום מציג הזדמנות חדשה כדי להביא שמחה לחייכם ולחייהם של הסובבים אתכם.
אני מקווה שתנצלו כל שנייה.

שנה אזרחית פורייה.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה