רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
לפני שהזכאים שלנו לבונוס היו"ר צעדו אל הבמה כדי לקבל את הצ'ק שלהם מול 15 אלף אנשים הם ראו שלט עם מסר פשוט אבל חשוב: זהו הרגע שלכם.

במובנים רבים, אותו רגע בכנס הגלובלי – מופע הראווה וההתרגשות שבקבלת הצ׳ק, אינו חשוב יותר מרצף אבני הדרך וההישגים שסללו את הדרך לאותה הצלחה. בלי קשר להיכן אתם נמצאים בתוכנית השיווקית או בחייכם, זה הרגע שלכם. ממש עכשיו.

כל ניצחון הוא רגע שכדאי לנצור. זו הזדמנות לחשוב על הצמיחה האישית והמקצועית שלכם ולחגוג את ההישגים שלכם. כל פעם שאתם משיגים לקוח חדש או מצרפים חבר צוות, וכל פעם שאתם משתמשים באחד מהמוצרים שלנו כדי לעזור למישהו להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר, היא סיבה לחגיגה. הצלחה בנויה משרשרת של רגעים קטנים שנבנים זה אחר זה וכל אחד מהם סולל את הדרך לזה שאחריו. הקדישו כמה דקות כדי להעריך את הרגע שאתם נמצאים בו ואת העבודה שהשקעתם כדי להגיע אליו. אבל אל תחגגו רק את הניצחונות. הלקחים הנלמדים מהאכזבה שלא הצלחתם במשהו יכולים להיות גם הם סיבה לחגיגה. אני יודע כמה מתסכל זה יכול להיות כשמועמד לא מצטרף או כשלקוח פוטנציאלי מחליט שלא לרכוש. זה אף פעם לא קל כששעות של עבודה קשה לא מניבות שום תמורה.

בלי קשר להיכן אתם נמצאים בתוכנית השיווקית או בחייכם, זה הרגע שלכם. ממש עכשיו.

הרגע שבו אתם מחליטים לחזור לעבודה ולהמשיך לנסות הוא לא פחות חשוב, אם לא יותר. אלה הרגעים שבהם נבנית הצלחה. אתם מסירים מעצמכם את האבק ובוחרים בהתמדה על פני כישלון. הרגע הזה הוא הרבה יותר גדול מסתם החלטה לנסות שוב. ברגע הזה אתם מגלים משהו על עצמכם ששווה יותר מבונוס יושב הראש שאתם יכולים להרוויח – אתם מגלים שאתם חזקים והחלטיים ושאת הנחישות שלכם לא ניתן לשבור.

אני מקווה שכאשר תראו את הסרטונים המדהימים של מופעי ההכרה מהכנס הגלובלי, תקדישו קצת זמן לחשוב על כל הרגעים שהביאו את הזכאים שלנו לבונוס היו”ר לאותה נקודה, ושתבינו שהניצחונות שהביאו אותם לשם נראים דומים מאוד לאלה שאתם יכולים להשיג.
זה לא רק הרגע שלהם, זה יכול להיות גם הרגע שלכם!

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן